Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

:roflol::roflol::roflol: ben de bu yüzden cocuklardan cok korkarim

:roflol::roflol::roflol:

ay gülsem mi aglasam mi bilemedim :roflol:

bana da ablasının evinde olmuştu o yine çok rezil bir durum yaaaaaaa,ama benimki biraz daha az rezillikti kimse görmeden peçeteye sardım çöp kovasına attım :)))

anaaaaaaaaaaa :1shok: evdeki cöpe mi attin :roflol:kimse farketmedi mi yaaaaa :1ninca:

sevdiğim kız bana abi deyince sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Benden haha rezili yoktur herhaldeboshayallersmile
Bu olaya koydugum isim ....
Ilk bulusmada yapilmamasi gerekenleri harfiyen nasil uygulariz sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Bulustugumuz ilk gun bir kafeye gittik ben beyaz bir pantolon uzerinde ucuk pembe hos bir buluz yani makyaj falan hersey yerinde de bayanssulusmiledikkatsizlik de yerinde ,izin isteyip tuvalete gittim sonra geri dondum gayet normal bir sekilde sandelyeme oturdum ,ama baktim onun surat renkten renge giriyor ..:kedi:
Hic ustume alinmadan bir derdinmi var ne oldu diye sordumbilmiyorumkismile oda bana cok utaniyorum ama soylemem gerek fermuarin acik demezmi tabi bende karizma yerlerde hic bozuntuya vermemeye calisiyorum ama tabi icimdende yerde bir yarikmi var ben oraya bir girsem diye dusunuyorum...akannehir
Daha bitmediiiiiii... sonra yuruyuse ciktik olayi unutmaya calisiyorum hersey gayet iyi sohbet ediyoruz oda birseyler anlatiyor tam o dalmis konusurken benim topuklu ayakkabi sen takil hop ben yerde ..sempatiksalakcinni
Sonra taksiye bindik sinemaya gidicez taksiciye para verilecek, ben verecegim sen verme tartismalari arasinda ben cantama hizlica elimi daldirip para yerine pedi cikarip uzatmazmiyimsempatiksalakcinni
Abooooo...Ilk bulusmada herseyi cikarttik ortaya yani insan bukadarmi sakar olur ya rezilligin bini bir parakafamçokkarıştı kimbilir benim icin ne dusunmusdur beni birdaha aramaz dedim ama oyle olmadi pek dogal gelmisim onadelikafaduldendelikafadulden

Son düzenleme:
Seviligm değil de lisede hoşlandığım çocuk biyoloji dersinde tükürük topluyor. Amilaz enziminin varlığı filan feşmekan anlıcaz işte.
Herkes mis gibi çocuğun elindeki kaba tükürdü. Sıra bana geldi. Bende teneffüste topitop yemiştim.
Bir tükürdüm koca kabı bırakıp çocuğun eline tükürmüşüm, birde şeker yedimya uzadı gitti tükürük. :roflol:
Sevgilim olsa bu kadar utanmazdım.
Sonuçta çocuktan hoşlanıyoruz. Yerin dibine girmiştim valla.
:kedi:

Bu cok iyiydi:roflol::roflol::roflol:

Gözlerimden yaşlar aktı okurken yaa :lepi:

Bizde sevgilimle sinemaya gitmiştik hep korku filmine gideriz bu seferde komedi filmine gidelim dedik filmin ismi çekici geldi ''B planı '' diye bir film ama nasıl iğrenç sahneler var ben dedim çıkalımyaa tamam dedi çıkıyoruz tam ışıklar kapalı tabi ben merdiveni görmedim pat die bir düştüm aşkım dedi görmedim ben hadi kalk ama ben nasıl gülüyorum sırnaşık şey

sempatiksalakcinni :roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bitane daha var onuda anlatayım kaydirigubbakcemile

Yarın sevgilimin doğum gnü pastayıda ben alcam illa neyse biraz para biriktirdim kalanıda babamdan istedim işte evin içinde kız kardeşime mesaj atıyorum ( hangi akla hizmetse ) '' irem la pasta parasını aldık babama ne dicez'' yanlışlıkla sevgilime yolluyorum aynen şu cevap '' ne parası aşkım? '' ıııı şeyy yok bişey aşkım dedim sonradan anlattım işte güldük lülülülülülü

anlamıştır bence=) ay bu yanlış kişiye msj atma olayı feci bişi =)
bi arkadaş vardı fena rezil olmuştu geri sayfalardasempatiksalakcinni

ehhehe=)) Allah tan babana atmamışsın mesajı bence o daha kötu olurdu =d kaydirigubbakcemile3

benim utandığım bi anımı anlatmıştım da bu kez nişanlımın utandığı bi anıyı anlatiyim:
askerde o şimdi sürekli telefonda konuşuyoruz.. sora laf lafı açtı 4-5 arkadaştan bahsediyoruz ve IQ seviyeleriyle dalga geçiyoruz kaydirigubbakcemile3
sora bizimki dedi ki 5 kişi kırkardan olsa 120 eder yine de benim IQ ma yetişmez :roflol:
anlamadım hayatım nasıl yani dedim 5 kişi işte dedi kırkardan toplasan 120 eder benim zekama yetişmez sırnaşık şey
tabi sevgilim yetişmez çünkü aşar, çünkü 5 kişinin kırkardan zeka seviyeleri toplam 200 eder dedim koptuk harbiden aşkımın IQ tavan yani yirim ben onu Şeniz

ay süper kaydirigubbakcemile3

çok komikmiş hepsi de gercekten..
ben de aklıma geleni ekleyeyim..aslında çok pot kırıyoruz biz birbirimizin
yanında da bakmayın işte örtmeye çalışıyoruz aklımızca..

birgün çimlerin üzerinde oturuyorduk sonra kalkalım dedik..
meğer oturduğum yerde çikolata kalıntısı varmış görmedim fark etmedik de..
krem de bir yarım ceket var üzerimde..
yoldan geçerken küçük bir çocuk abla arkan leke olmuş deyip gülüp geçti:sinifsinif:
tabi ben de bir korku aklıma ilk gelen şey regl mi oldum acaba..eyvahedigeldismile
bir panikle yan dönüp baktım tabi tam arka kısmı net de göremiyorum..
sevgilim dur ben bakayım dedi..
afedersiniz yani tam popomun orası bir de..
nolmuş dedim tedirgin ve mahcup birşekilde..
bişey yok sanırım çikolata lekesi dedi..emin misin dedim ..evet evet hatta varsa ıslak mendil silelim dedi..:kedi:tabi ben kan falan olmadığına şükrediyorum içimden..yoksa
toptan rezillik..altımdada uygun birşey giymemiştim ogün ceketimi çıkarıp
benim silme gibi bir imkanım yoktu..bilmiyorum
tam sahil kenarı anayol üzeri biryer..uygun da değil ki WC falan bulup gireyim..
utana utana ıslak mendili verdim eline..
zavallım popoma dokunmamak için ceketimi genişletim bir eliyle
tutup bir eliyle siliyordu..
ama dışırdan nekadar komik göründüğümüzü fark edebiliyordum..
ogün hem utanmıstım hem de aşkımın bu doğal sevecen haline bayılmıstım..Şeniz

Bu gibi durumlarda erkeklerin tavrı çok öenmli oluyor çünkü ne tepki vereceğnide bilemiyor olabilir insan kötü bi durum bnmde başıma gelcek ama ne zaman bilmiyorum kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…