Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

burdaki hikayeleri okumadim fakat benim kadar rezil olan olmamistir herhalde.
gercekten igrenc bir durumdu bu yuzden oldugu kadar NORMAL anlatmaya calisacagim :)
sevgilimin ailesinin evindeydik. annesi babasi isteydi, kardesi ve benim kardesim sevgilim ve ben evdeydik. cok skismistim afedersiniz büyük wc yapmam gerekiodu, hay yapmaz olaydim. alaturka wc oldugundan ötürü bi türlü gideremedim pisligi ((
ben yarim saate yakin cikamadim sonra durumu anladi kendi girip halletmek istedi ben izin vermedim en sonunda kendi girdi ve üstüne beni teselli etti 3 saate yakin agladim da yani bi bkmu görmesi eksikti oda oldu hahaha

bana da ablasının evinde olmuştu o yine çok rezil bir durum yaaaaaaa,ama benimki biraz daha az rezillikti kimse görmeden peçeteye sardım çöp kovasına attım :)))

Son düzenleme:

ayy evet gerçektende çok ktü bi durum..
senn yerine koydum bi an kendimi anlayabiliyorum baya ktü bi durum olduğunu :) :hulya:

sevgilim evlenme teklif etmek için burda bi otelin restoranından yer ayırtmış süsletmiş falan filan böyle bi şekilde kandırdı beni ikimiz de baya bi şık gittik masada mumlar çiçekler romantik bi ortam.. ben de içerim normalde ama dışarda içmeyi pek tercih etmem :kedi:

sonra garson geldi ne alırsınız dedi sipariş verdik ne içersiniz yanına dedi ben de yeniyiz ya sevgilimle içki söyleyemedim bi de ona da hep dışarda içmem ben derim o an boş bulundum adama "ayran" dedim :kedi::kedi::kedi:
sevgilim de bana döndü "hayatım bu akşam şarap içelim istersen ne dersin" dedi ölcektim utancımdan

Tatile gitmiştik son günümüzdü içtik içtim içtim tam odaya çıkarken başım dnüyo aşkm dedm dha snrasını htrlamıyorm .. kalktıgmda gece 3 tü başımda bekliyodu bitanm mahfettm son günümüzü ( bütün gece boyunca kusmuşum ama hiçbşy htrlamıyorm :)) otelden çkış yparken temizlikçi kadını gösterdi bak aşkm bu kadın sildi hep halıyı kustuklarını dedi bi teşekkr istersen dedi :) off offf bütün gece kusmuşum çocugn yanındaa

bana da ablasının evinde olmuştu o yine çok rezil bir durum yaaaaaaa,ama benimki biraz daha az rezillikti kimse görmeden peçeteye sardım çöp kovasına attım :)))

hay reziller =)
aman gülmeyelim başımıza gelmesinkafamçokkarıştı

ayyyyy gulsemmi aglasammı bilemedimsempatiksalakcinni cok kotu ya

benim oyle komik anılarım cok olmadı ama iki tane vardı onlardan hem utanırım hemde gulerim..
ilk bulusmamızda yakası bol bi ust giymistim guseldi bi cafede otururken ellerimi almısım onume egilmisim konusuyom farkında degilim oldugu gibi acılmıs o sırada acıldı falan dedi bi baktım gobegimi bile gordum ya o derece bollasmıs onusempatiksalakcinni ilk bulusmamız oldugu icin utanmıstım..

bide annemlerle tatildeydik oda gelmisti tabi cekiniyor oturdu falan konusuyolar benim yigenim var bi tane manyak ben bikini giydim denize gitcez onlar bahcede bende evin girisinde bekliyorum perde falan var gozukmuyorum cıkıcaz cesaret edemiyorum o sekilde cıkmaya utanıyom tabi annem babam o orda neyse benim yigen sapık tabi bi cıktı bahceye sevgilime dondu benide cekistiriyo bak gobege bak actı gobegine bak diye ablam koptu orda erkek arkadasımda bakamıyor tamam falan diyor bizimki ısrar ediyor tabi ablam goturdu iceri herkes sus pus annemler olmasa bi derecede herkes ordayken utandım ya

evet kızlar sonunda itiraf.com da bu itirafı okudum tabii ki eşimdir utanç içerisideyiiimmmm

hahahahahhhahhaha çok eğlendim yaaaaaa Biz de eski sevgilimle yataktayız romantik romantik. Yatak da duvar kenarında. Ben de duvardan tarafta yatıyorum. Sonra şakalaşmaya başladık. Beni göğsümden duvara yapıştırdı itiyor o şekilde itince yatak duvardan uzaklaştı ben yatakla duvar arasında açılan alana düştüm şak diye kaydirigubbakcemile3

delikafaduldendelikafadulden

zuhahahhaahahah

sevgilimi uzun zamandır görmüyordum yanıma geldi.:lepi: tabi bende bi heyecan bi mutluluk var. kaydirigubbakcemile3 baya da süslendim bayanssulusmile . sarıldık filan el ele geziyoruz sokaklarda. benim altımda da sarı bi kot var. sositososito neyse oturduk bi yere sarılıyoruz özlem gideriyoruz filan.karşıdada iki kız bizi izliyo bende hava atcam ya aşkımı bacağıma yatırdım saçıyla oynuyorum. kaydirigubbakcemile3 . içimde bi sıcaklık hissettim ve kotuma bakmamla şoka girmem bir oldu. delikafadulden eveett hasta olmuştum.bi anda buz gibi oldum daha yeni tanışıyorduk utanma sıkılma durumları. hemen kalkk bacağımdan diye bağırdım şaşkın gözlerle baka kaldı. akannehir . sonra hasta oldum dedim utana utana.onda da bi kızarıklık ama belli etmiyo kaydirigubbakcemile3 sonra üstündeki hırkayı verdi ve beline bağla dedi. sonra market aradık o telaşla.içeri gitti ve ped aldı bana bende izliyorum onu.kanatlı mı kanatsız mı diye gösteriyo bide . bende içimden kesin ayrılcak rezil oldum diye düşünüp üzülüyorum.:gitme: yıllar geçti ve hala o marketi gördüğünde burdan ne almıştık sevgilim diye sinir eder beni. sırnaşık şey :asigim:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
sanırım ilk tanışma buluşma zamanlarında dikkat ettikçe rezil olyoruz bende çamura düşmüştüm heryerim çamur olmuştu:roflol:üstelik doğum günümdeydidelikafadulden
hala alay eder ama ozaman ben gülmüştüm o ise yazık kendini zor tutuyodusırnaşık şey
aklıma geldide sen anlatınca paylaşmak istedimkaydirigubbakcemile2

sizinki gibi olmasada bende yazmak istedim askimla msjlasiyorduk bi gün balkondaymis hava sogukmus aramiz biraz bozuktu bende üstünde ne var üsütme dedim ABDI var yazmis meger BADI var yazcakmis tabi ben abdi yazdigini görünce cildirdim dalga mi gecioorsun dedim bana küstü sonra da basladi gülmeyeee =) sonra bi kerede internette konusuorduk yeni tanistigimiz siralarda ben tabi yazacagima abi yazmistim hizli yazdigimdan öyle olmustu neeee bana abi mi dedin dedi bi tuhaf olmustum yaw =))

ay süpper yaaa kaydirigubbakcemile3

Koptum yaaa :roflol: :roflol: :roflol:

Sevgili değil ama bana çok aşık olan bi'çocuk vardı baya yalvarmıştı çıkmamız için
Neyse bunlar bi'gün basketbol oynuyorlar biz de onları izliyoruz
O gün de bu çocuğa tav olmuştum sinir etti beni
Fazla da iyi değildi basketbolda
Ben de başladım dalga gecmeye
Bi b.k yapamıyorsun kahkahalar falan filan
Sonra bu bana okkalı bi'söz söyledi beni rezil etti ego tavan tabii bunda
Ben de karşılık verip şakaya vurdum gülüyordum falan
Lafı yedim ama bir kere benneyaptımki
Çook önce olmuştu bu olay ama çocuk hala peşimde sorsam hatırlar belki kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…