Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

yaa 33.sayfadayım gözlerim kıpkırmızı oldu gülmekten(yaşlar gelioda) ablam karşımda deli misin kızım deyip duruyo çok komikler yaa :)

hey gidi günler... ben de anlatim bi tane daha...
iki ay önce mi ne memleketten otobüsle istanbula dönüyorum baya da uzun yol sıkıldım bi aşkımı ariyim dedim, o gün de regl olmuştum karnım ağrıyodu falan, nese açtı telefonu "nasılsın hayatım" dedi ben de "hastayım aşkım ya" dedim, bu arada dip not memleketteyken sürekli mide rahatsızlıkları geçirdim... nese "zaten hep hasta oldun yaramadı sana oranın havası, hiç kendine dikkat etmiyosun ki tabi hasta olursun" dedi, ben de "ya aşkım bu normal" dedim, "böle dikkat etmezsen normal tabi hasta olursun" dedi, "ya karnım ağrıyo zaten" dedim anlaması için kasıyorum artık o derece," bi miden ağrıyo bi karnın ağrıyo" falan diyo içimden çüş artık, yuh lan anlar insan diye isyanlardayım, nihayet anladı "haa sen öle hastasın" dedi... derin bi nefes aldık sonra:)

aynı gün yine ilerleyen saatler gece oldu falan yine canım sıkıldı bi daha aradım, "pardon kimi aradınız" dedi açıp, düşünüyorum bi taraftan ya bu onun sesi ama falan "ya ben soneri aramıştım" dedim, "siz kimsiniz" dedi ya harbi harbi diyorum sesi ne kadar benziyo Allah Allah falan "ya ben karisx işte" dedim bi taraftan da bakıyorum tele yanlış yeri mi aradım diye, "orda kayıtlı deil mi" dedim gülmeye başladı "oha bu kadar zaman oldu hala tanımıyosun sesimden" dedi... o an önce yanlış numarayı aradım, arkasından numaramı kaydetmemiş ve nihayetinde bana şaka yapıyo düşünceleri yaklaşık 2 saniye içinde kafamda döndü, "pisliiiikkkik!" diye bağırdım bi taraftan da kahkahalar atıyorum bu arada şehirlerarası otobüsteyim, sonradan düşününce utandım valla:)

delikafaduldenayyyyyyyyyyy koptummm tehtide bakkkkkkk :roflol::roflol::roflol:
delikafaduldenayyyyyyyyy inanmiyoruuummm:roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şeyhahahha süperrr yaaaaaaaaaaaaaaa

:1shok:delikafadulden:roflol:sırnaşık şey:roflol:aman yarabbbiiiisırnaşık şeysırnaşık şey

ahahahahaha kaydirigubbakcemile3

:1shok:ayyy bu rezillikten cok korkunc olmus benceee
ohaaaaaaaaaaa inanmiyoruuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmm delikafadulden yuhhhhh artiiikk delikafadulden babasinin o mesaji okurkenki surat ifadesini cokk meraak ediyorum :roflol::roflol::roflol:

ben bi ara avondan göğüs dikleştirici krem almıştım en yakın arkadaşlarımdan biri satıyodu... onlarda şakasına nasıl top top oldular mı falan diye dalga geçiyorlardı.. bende onlara tabi ya belli olmuyomu falan diyip göğüslerimin altına ellerimi koyup maşaalllaaah fln diyip dalge geçiyoduk ara sıra.. yine bi gün kızlarla kafede oturuyoruz erkekler cumaya gitti bizden başka kafede de kimse yok kızlar yine top top oldu mu dedi bende omuzlarımı sallaya sallaya maşşallahh taş gibiler dedim.. arkadan sevgilimin sesi top ve taş olan ne aşkım dedi ben kırmızıııııı.....:kedi:

Ayy bende anlaticam gul gul oldum bu arada
Yazin sevgilim ben ablasi ablasinin nisanlisi kardesim ve 2 3 kiz daha yuruyoruz sevgilimin ablasi birsey anlatiyo hatirlamiyorum yan tarafimda oldugu icin onume bakmadan yana baka baka yuruyom yol bostu ama... yolun sonunda araba varmis gormedim tabi arbaya tosladim sarsildim falan arabanin alarmi caldi hatta herkes bagirdi boyle bi soktan aman allah kirdi kirdi fln diye her kafadan bi ses ben gulme krizine girdim ama hala soktayim oyle bi carptimkii.. Cok kotuydu o gun kimle goz goze gelsem bakip guldu bana uff

hihihi
söyleseydin canımaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

ayy kızlarr biz bi defa sevgilimle birlikte markete gittik dahada çok yeni 1 - 2 ay olmuş canımcicim dönemleri.. aldık alıcamı geldik kasaya bnde para yok .......... :roflol:
yani bn yanımda var sanıyodum fakat yokmuş pek bişi tutmadı 6 liraydı ama düşünün halimi..
bn vereyim diyo yok olmaz diyorum sanki yumurtlucam iki dk para sonunda mecbur o verdi ama çoooook utanmıştımm..
şimdi baya yüssüzüm ama şimdi olsa direk ver derim :)) :roflol: :dance:

bende size bi hikayemi anlatıyım. küçükken izel çelik ercan üçlüsünden çeliğe aşıktım:asigim:. gazetede çıkan haberlerini toplar bi defterde saklardım,tüm şarkılarını yazardım o deftere. tüm kasetlerini alır ezberleyene kadar dinlerdim.o zamanlar sayısal gece diye bi program vardı trt de. çelik ankaraya o program için gelcekmiş:dance:. hemen arkadaşımı aradım bilet buldu babası trt de çalışıyo. üç arkadaş gidecez: ben münevver ve burak.ben defterimi yanıma aldım tanışıp imzalatacam defteri, ne hayaller kuruyomzemuszemus. neyse program başladı sonuna doğru çelik istanbulda bi programa daha katılacağını uçağa yetişmesi gerektiğini söyledi ve kulise gitti. ben jet gibi fırladım yanına gitcem ya.kulisten çıkmış arabaya binmek için otoparka gitmişler.hava karanlık ben koşuyom arkadaşlar baya geride kaldı.dışarı çıktım.hani protokol zincirleri olurya yoldan kaldırımı ayırmak için ben onu görmedim son sürat koşarken ona takıldım.çelik diye bağırıyorum arabaya biniyodu tam. ben yere bi kapaklandımkafamçokkarıştı dizim parçalandı resmen,dizimden kan akıyo pantolonum yırtılmış,ellerim çizik çizik ben hala çelik bi imza ver diye bağırıyom. adam arabadan indi bişeyin varmı diye ben kalem uzatıyom defterimi imzalarmısın diye kalemi aldı kalemin sapı var sadece kırılmış düşünce mürekkebi akmış ellerime o ellerle yüzümü ellemişim yüzüm mürekkep, kalem arıyo çelik etraftan ama bulamıyo,bi taraftan iyimisin bi şeyin varmı diyo bidahaki sefere falan diye teselli ediyo beni geç kaldık gitmem lazım falan diyo ama ben mest olmuşum onu seyrediyom nerdeyse salyam akacak o derece.arabanın arkasından bakarken:gitme: bizim burak geldi salağın biri düşmüş diyo bana. o salak benim dedim sabaha kadar güldüler bana. iyiki o zamanlar magazin programları yokmuş tüm türkiyeye rezil olurmuşum yani. kaydirigubbakcemile3

kızlar sevgilim çikolayata bayıldığımı bilir her buluşmamızda yanında getirip bana sürprizler yapardı bi gün bankta oturuyoruz çikolotayı nasıl yediysem artık bi parçası banka düşmüş ve bende üstüne otumuşum açık mavi pantolon giymişim tam kalkıcaz ki aşkım arkana çikolata bulaşmış dedi e yanımızda su var lekeyi silermisin dedim çünkü baya arkamdaydı neyse bu çitiliyo leke çıkması için ben gayet normal azdaha su dök çıktı hava çokta sıcak hemen kurur diyorum ama çoçuğun surat kıpkırmızı bendeki popoda popo yaniii

daha ilk zamanlarımız yanımda oturuyo benım kalbim küt küt tabi bu beni dudağımdan öpücek önce yanağımdan öpüyo azcık azcık sonra dudağmın kenarına gelmiş bende tepki yok ama kitlenmişim resmen insan bi tepki verir demi yok tık yok hareket etmiyorum bile bedenım orda ruhum yok sanki az daha zaman geçti aşkım seni öptüm dudağından dedi bende nezaman dedim e anlamadın mı yarım saattir minik minik öptüm dedi bende yooo anlamadım öptüğnü dedim hala daha ilk öpmesini hatırlatır durur

7yılda anı çoookkk hangi birni anlatayım bı tane daha geldi aklıma dersanede ilk zamanlrımız daha bana çıkma teklifi etmemiş arkadaş gibiyiz daha çok ama çok hoşlanıyorum o da fakat açılamadık daha neyse beni metroya bıraktı bende görüşürüz sabah dedim yanağından öptüm gittim ay bu ruhu uçmuş gibi anacım binmiş otobüse mecnun gibi evi geçip gitmiş bi kendine gelmişki o da ne bir sürü durak geçmiş inmiş geri bidaha başka otobüse binmiş geç saatlerde eve gelebilmiş bana bunu sonradan anlatıyo tabi aşkım

bende yepyeni olan bir olayı anlatayım. bayram tatili için istanbula gitmiştik. eşimle eğlenmek için arkadaşlarla bi bara gittik. bora öztoprak'ı gördüm. eşimin elinden tutup adamın yanına yaklaştım. dedim ki biz sizin şarkılarınızı çok seviyoruz. hatta düğünümüzde ilk dansımızı sizin şarkınızla yaptık. adam yüzüme baktı ne güzel ama ben bora gencerim dedi. eşimden güzel bi alkış almıştım o zaman.

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden anam koptuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmm sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

:teytey::roflol::roflol:akşam akşam iyi geldi çok güldüm

ablamın kelebekli bi yüzüğü vardı çok hoş buluşmaya giderken onu takmıştım baktı gördü çok beğendi çok yakışmış dedi bişi demedım tabi neyse lavaboya gittim beni dışarda bekliyo tam pantolonumu çıkarayım derken bişi şak dedi yüzüğün kelebeği yerde halka parmağımda kaldı anaaa akşam yüzüğü yerine koycaktım e kırıldı napıcam şimdi neyse olan oldu yüzüğü attım tuvalete çıktım ablam hala o yüzüğünü yıllardır arar durur bilmiyorumkismile

:roflol::roflol::roflol: fena hayranmışsındelikafadulden

walla öyle utanmaz cekinmez biri oldugum icin hicde rezil olmadim simdiye kadar nisanlima..
ama gecen ay otobüste giderken ben kaynamis misir yiyorum 4lü koltuklarda oturuyoruz, karsimizdaki koltukta bir kadin var gözlerini kapatmis uyuyor gibi..ben öyle istahla yiyorumki görmeyin ve bir isirdim misirin suyu nasil olduysa karsidaki kadinin yüzüne gögsüne felan sicradi=D kadin bir sicradi ben hic orali olmuyorum tabi misiri agzimin önüne koymusum güldügümü görmesin diye=D nisanlimda camdan disari bakiyor ama nasil gülüyor..kadin ters ters bakti bana yüzünü felan sildi bende ne özür dileme ne rahatsiz olma yok=D otobüsden indik koptuk ikimizde yürüyemiyoruz gülmekten ve bana rezilsin sen demisti=D

üniversitede okurken erkek arkadaşımla otobüste gidiyoruz. ben çok uykucuydum o zamanlar kafamı taşa yaslasam uyurdum.neyse ben arkadaşın omzunda uyuya kalmışım. bisüre sonra bi kalktımki arkadaşın omzu akan salyalarımdan sırılsıklam:kedi: nası uyumuşsam artık. sağolsun hiçbişey demedi ama gülmekten yırtıldık yani.:roflol:

-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…