Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Bak bitane daha geldi aklıma yaa gece gece gülesim geldi :lepi:

Şimdi bir geceliğne halam bize gelicekdi neyse geldi falan bu arada halan bayağı yaşlı 70 yaşında vardır
neyse işte oda olmadığı için bizim odada kalıcaktı bende unutmuşum odada olduğunu kadıncağız tesbih çekerkene ben kapıyı yarım açıp şarkı söleye söleye bi bacağmı uzatıyorum ama içerde olduğunu hiç unuttum kaydirigubbakcemile3
Kadın hem tesbih çekiyor hemde bu kim diye bacağma bakıyor sonra çıkdım bi bakdım halam dio noldu kızım ben o utangaç halimle heemn kaçtm ordan kafamçokkarıştı
Düşünsenize kadın bnm hakkımda ne düşünmüştür kız kafayı yedi striptiz yapıyo falan laelaelaelaelae

bir de aklıma şu geldi..ama bu çok komikti ya..hala aklıma geldikçe
hem utanır hem de gülerim..
birgün yaz akşam üstü sahilde parktaki çimlere oturmusuz
aşkımda bacaklarımı uzatmıstım basını koymustu öyle koyu bir sohbete
dalmıstık..sonra getir yanağını öpücem dedi..eğildim öptü neyse
komik bir mevzu vardı hem anlatıyor hem gülüyorduk..kaydirigubbakcemile2
o ara başını kaldırdı öpüceğini anlamadım eğildim bende..
aynı anda gülüyordum birde kahkahayla..nasıl olduysa ağzının tam
kenarına hatta dudağının üzerine ağzımdan aktı..bilmiyorumkismile
nasıl oldu bi an anlayamadım sanırım eğilmiştim falan oyuzdendi..
ama ilkkez böyle birşey yaşamıstım..
o an o da irkildi basını kaldırdı..aşkım niye tükürdün dedi bana
oan ki halimi anlatamam..afedersin bitanem anlamadım nasıl oldu gercekten deyip
durumu kurtarmaya çalıştım ama yani olan da olmustu..:eek:
boşver dedi sonra aşkım..ben senin hiçbirşeyinden iğrenmem ki şaka
maksatlı söyledim onu..bunu söylediği halde hala aklıma geldikçe kızarırım..:kedi:
canım aşkım benim ya.. herşeyiyle okadar doğal ve tabii ki..
hiç utanmıyor çekinmiyorum artık yanında..opuyorumnanaktan

bir de aklıma şu geldi..ama bu çok komikti ya..hala aklıma geldikçe
hem utanır hem de gülerim..
birgün yaz akşam üstü sahilde parktaki çimlere oturmusuz
aşkımda bacaklarımı uzatmıstım basını koymustu öyle koyu bir sohbete
dalmıstık..sonra getir yanağını öpücem dedi..eğildim öptü neyse
komik bir mevzu vardı hem anlatıyor hem gülüyorduk..kaydirigubbakcemile2
o ara başını kaldırdı öpüceğini anlamadım eğildim bende..
aynı anda gülüyordum birde kahkahayla..nasıl olduysa ağzının tam
kenarına hatta dudağının üzerine ağzımdan aktı..bilmiyorumkismile
nasıl oldu bi an anlayamadım sanırım eğilmiştim falan oyuzdendi..
ama ilkkez böyle birşey yaşamıstım..
o an o da irkildi basını kaldırdı..aşkım niye tükürdün dedi bana
oan ki halimi anlatamam..afedersin bitanem anlamadım nasıl oldu gercekten deyip
durumu kurtarmaya çalıştım ama yani olan da olmustu..:eek:
boşver dedi sonra aşkım..ben senin hiçbirşeyinden iğrenmem ki şaka
maksatlı söyledim onu..bunu söylediği halde hala aklıma geldikçe kızarırım..:kedi:
canım aşkım benim ya.. herşeyiyle okadar doğal ve tabii ki..
hiç utanmıyor çekinmiyorum artık yanında..opuyorumnanaktan

Ne güzel :eek:

bak bitane dha geldi aklıma gerçi sevgilimle ilgli değil ama olsun içimde kalmasın çatlarım :eek:

Şimdi biz arkadaşımla dersaneden döndük gece hava kararmış otobüsten indik kısa bi köpri var biz köprüden gidiyoruz bi yandanda tırsıyoruz önümüzde bzm dersanede olan bi çocuk var bende bakdım kulağında kulaklık dedim bu çocuk hep yüksek sesli rock dinliyo beni duymaz kaydirigubbakcemile2
Başladım dalga geçmeye çocuk önden yürüyo ben diyorum arkadaşıma yaaa gece gece köprüdeyiz normalde korkardım ama baksana önümüzde delikanlı var biraz yakın yürüyelimde tanıdık sansınlar diyorum arkadaş diyo kız sus duycak çocuk ben diyorum yaa nolcak kulağnda kulaklık var ruhu bile duymaz onun nese yolun sonuna doğru yaklaştık ben dedim hey şiiişt yakışıklı baksana ya brz bu kadar yol yürüdük tanışmazsak ayıp olur falan diyorum arkadaşımla nası gülüoruz ama sonra çocuk birden koşmaya başladı eyvaaahh... ben dedim kız duydummuuu?? dio nasıl kaçdı görmüomusun dedim boşver zaten karanlıktı görmedi bizi hihoyyyt
hatırladıkça gülerim çocuk bizi sapık sandı galiba ahaha :nazar:

Benimki komik sayılmaz ama rezil rüsva oldum bi kaç gün önce

Sevgilim sevgililer günü için başka şehirden yanıma geldi, gece uyuyamamış otobüste bende uyuyamamıştım heyecandan neyse öğlen arkadaşının evine gittik.Baktım çok uykusu var. Hadi biraz yatalım dedim.Neyse bende hastayım yani alttan :kedi: ben uyurken bacağımı onun üstüne atmışım.Bi uyandık benimki "noldu ya burda biri tavuk yada horoz bıçaklamış herhalde" dedi. Etrafımız kanlar içinde kalmış hayatımda hiç regl dönemimde bu kadar kan aktığını hatırlamıyorum.Benim üstüm başım ve altımızdaki nevresimin kan olduğu yetmezmiş gibi sevgilimin pantolonu da kan lekesi olmuş. Nasıl kalktım nasıl temizledim bilemedim.hemen arkadaşımı aradım bana eşofman altı getir diye.dışarı çıksam çıkamıcam yani o derecede batmış pantolonum. Sevgilimin üstündeki kanı sil sil geçiremedim yine az bişi kaldı. Yalnız erkek arkadaşım ben telaşlandıkça gülüyordu.Bende daha sinir olup ona bağırıyordum.Neyse arkadaş üstüme bişeyler getirdi.Erkek arkadaşımın pantolonunda çok az leke kaldı bide çocuk 1gün kalcam die geldi 4gün kaldı arkadaşından pantolon alcak boyları,kiloları tutmuyo öyle günlerce dolaştı yavrum yazık...bilmiyorumkismile

Rezillikti resmen ya...
sempatiksalakcinni

"noldu ya burda biri tavuk yada horoz bıçaklamış herhalde" :sm_cool: koptum buna ya..
ama zor bir durummuş gercekten:eek:

Bugün başka bir topicde daha yazmıştım aklıma o geldi o yüzden hemen.

Seneler evvel birbirimize sevgi sözcüklerini söylerken,ben de saydım sadım en sonunda da ayyhhh içime sokasım geliyo seni yaf dedim:) Dedim de sonra utancımdan ne edeceğimi şaşırdım,malum Türkçe her yere gidiyor laf lastik gibi:KK70:

olumunekankayizsmile inanmıyorum ya bu çok komik olmuş gercekten..

ben de bunu görünce aklıma geldi anlatayım şimdi..
aşkımla mesajlaşıyoruz..canım baya sıkkın oda bişeler diyor iyce artıyor..
neyse aman ya diyorum sende iyce "sıktın". zaten sabahtan beri "sıkılıyorum".
:kedi:
tabi sonra gelen mesaj aynen şu.. büyük harflerle yazmıs ki "ı" lar "i" diye çıkmasın..
istersen SIKILIYORUM yazma da daralıyorum bunalıyorum falan yaz..
o an yerin dibine girdim..
düşünebiliyormusunuz ve o kelimeyi değişik versiyonlarda ardarda kullanmıstım o uyarana dek..kaydirigubbakcemile3
ogünden sonra lügatımızda sıkılmak yok..daralmak var..:eek:

Son düzenleme:
olumunekankayizsmile inanmıyorum ya bu çok komik olmuş gercekten..

tabi sonra gelen mesaj aynen şu.. büyük harflerle yazmıs ki "ı" lar "i" diye çıkmasın..
düşünebiliyormusunuz ve o kelimeyi değişik versiyonlarda ardarda kullanmıstım o uyarana dek..kaydirigubbakcemile3

ay bende bu hatayı yapmamaya dikkat ederim mesajlasırken kaydirigubbakcemile3

ayy ya bu bana da oluyo artık en azından kısaltarak yazıyorum. önceden dalga geçiyodu öle yazınca ama artık geçmiyo alıştı mı ne.. :)kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Ay kızlar bir de benim bi arkadaşım var çatlağın tekidir.

Bir gün anne-babasının yatak odasında annesinin ondan sakladığı birşeyi arıyormuş(aradığı şey annesine emanet ettiği yüzüğü...:emir_bebek:)
Sonra çekmecenin birini açmış prezarvatif çıkmış.
Bu da zaten tuvalete gitse nişanlasına mesaj atar ve çok samimiler.
"Babamın çekmecesinde prezarvatif buldum, nihahaa" bu mesajı sevgilisine atacağına babasına atmış.
Sonra da hangi deliğe gireceğini şaşırmış tabiii, kaç gün babasıyla konuşamadı..
akannehirsempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

buna çokkk güldüm yaaa delikafadulden
bu topic harika yani ne zaman moralim bozulsa bişeyeee, girip bu topictekileri tekrar tekrar okuyup gülüorumm kaydirigubbakcemile3
benimde kendime göre rezilliklerim var ama buradakilerin yanında pek bi orijinalliği olmadığından şimdilik bişey paylaşamicam kızlar ve paylaşımların devamını sabırsızlıkla bekliorumm :lepi:

kasımda olan doğum gününü unutup ekimde elimde pastayla gittim yanına
düşünün artık rezilliği

bir tanede ben anlatayım.eşimle sevgiliyken ailesiyle tanışmak için evlerine gittik.ben tabi utangaç çekingen geçtim koltukta oturuyorum.ev kalabalık ablaları enişteleri..ablası işte nasılsın neler yapıyorsun diye sordu.tabii bütün yüzler bana döndü.bende sırıtarak tam cevap verecem gözlerimi kırptım tek gözüm yapıştı açılmaz.resmen uğraşıyorum biyandanda cevap veriyorum ama tek göz kirpikler yapışık yani kapalı.niye öyle oldu anlamadım ama çok utandım kızardım.tek göz kapalı deli gibi konuştum işte.sonradan çok güldüm halime.

kaydirigubbakcemile3lülülülülülüdelikafadulden:roflol::roflol::roflol:ayyyyyyyyyyyyyyy hepsi ayrı komik
öldüm gülmekten yaaa

ben anlatıcam bitane..

lise hazırlıktaydım o zaman..
çocuğun biri bana çok aşıktı.. neyse bi gün buluşalım konuşalım dedi..
bende dedim kantinin orda merdivenlerde bekle..
teneffüs oldu süslendim
baktım çocuk karşımda heyecanla bekliyo..
iyice havalandım ama ama..
merdivenden inicem ilk adımı attım ondan sonra öyle bi düştüm ki merdivenlerden..
resmen yuvarlandım eteğim açılmıştı zaten bacaklarım havalrdakaydirigubbakcemile3
ben en sonunda yere şap die yapıştım çocuk geldi iyi misin dedi EVEEEET!!! dedim..
kaldıraım mı dedi HAYIR!!! dedim ama o gün saatlerce güldümkaydirigubbakcemile3..

Son düzenleme:
bak bitane dha geldi aklıma gerçi sevgilimle ilgli değil ama olsun içimde kalmasın çatlarım :eek:

Şimdi biz arkadaşımla dersaneden döndük gece hava kararmış otobüsten indik kısa bi köpri var biz köprüden gidiyoruz bi yandanda tırsıyoruz önümüzde bzm dersanede olan bi çocuk var bende bakdım kulağında kulaklık dedim bu çocuk hep yüksek sesli rock dinliyo beni duymaz kaydirigubbakcemile2
Başladım dalga geçmeye çocuk önden yürüyo ben diyorum arkadaşıma yaaa gece gece köprüdeyiz normalde korkardım ama baksana önümüzde delikanlı var biraz yakın yürüyelimde tanıdık sansınlar diyorum arkadaş diyo kız sus duycak çocuk ben diyorum yaa nolcak kulağnda kulaklık var ruhu bile duymaz onun nese yolun sonuna doğru yaklaştık ben dedim hey şiiişt yakışıklı baksana ya brz bu kadar yol yürüdük tanışmazsak ayıp olur falan diyorum arkadaşımla nası gülüoruz ama sonra çocuk birden koşmaya başladı eyvaaahh... ben dedim kız duydummuuu?? dio nasıl kaçdı görmüomusun dedim boşver zaten karanlıktı görmedi bizi hihoyyyt
hatırladıkça gülerim çocuk bizi sapık sandı galiba ahaha :nazar:

ay bunu okuyunca aklima geldi sempatiksalakcinni
bikac kiz arkadasimla okulun kapisinda bekleyip, ders zili calana kadar vakit dolduruyoduk..
hoslandigim bi cocuk vardi
:eek: bundan tam 4 sene önceydi tabi ben cocugum o zamanlarnaniknanik
neyse arkadaslarima anlatmistim iste ne tatli cocuk fln flan diye
bide baktim cocuk yoldan geciyo, takildik pesine ne akla hizmetse sempatiksalakcinni pesinden giderken "sssttt yakisikliiii bi baksanaaa" dedim:roflol: tabi cocuk yabanciya rahat rahat konusuyorum, nasilsa türkce bilmiyo (yurtdisindayim)
neyse iste ben devam ettim "dönsene bi yakisikli" fln filan diye hem dalga geciyoruz hemde kikir kikir gülüyoruz kaydirigubbakcemile3
cocuk döndü bakti gülümsedi bende gülümsedim, arkadaslarim cidden cok tatliymis fln filan dediler tabi ben mutlu oldum :1rolleyes: sonra okulun önüne geri döndük
o cocugu taniyan bi arkadasim geldi "aaaa sen h...nu diyosuuuunn" dedi "neeeeeeeeeeyy türk mü oo" dedim ohaoldumsmile "evet sen ne sandin"
demesin mi akannehirhickimseye yüz vermeyen biri olarak :1ninca: tüüümm karizmam yerle bir olmustu :nazar:
o günden sonra cocuk beni nerde görse hep gülümsedi sırnaşık şey ne zaman onu görsem "yer nerde yerin dibine girecem" derdim :roflol:
cocukluk iste ne günlerdi :)

topikçene,hepiniz süpersiniz kızlar yaopuyorumnanaktan
uzun zamandır takipçinizim,yeni maceralarınızı merakla bekliyorumsempatiksalakcinni
:enbuyukkk:

ay bunu okuyunca aklima geldi sempatiksalakcinni
bikac kiz arkadasimla okulun kapisinda bekleyip, ders zili calana kadar vakit dolduruyoduk..
hoslandigim bi cocuk vardi
:eek: bundan tam 4 sene önceydi tabi ben cocugum o zamanlarnaniknanik
neyse arkadaslarima anlatmistim iste ne tatli cocuk fln flan diye
bide baktim cocuk yoldan geciyo, takildik pesine ne akla hizmetse sempatiksalakcinni pesinden giderken "sssttt yakisikliiii bi baksanaaa" dedim:roflol: tabi cocuk yabanciya rahat rahat konusuyorum, nasilsa türkce bilmiyo (yurtdisindayim)
neyse iste ben devam ettim "dönsene bi yakisikli" fln filan diye hem dalga geciyoruz hemde kikir kikir gülüyoruz kaydirigubbakcemile3
cocuk döndü bakti gülümsedi bende gülümsedim, arkadaslarim cidden cok tatliymis fln filan dediler tabi ben mutlu oldum :1rolleyes: sonra okulun önüne geri döndük
o cocugu taniyan bi arkadasim geldi "aaaa sen h...nu diyosuuuunn" dedi "neeeeeeeeeeyy türk mü oo" dedim ohaoldumsmile "evet sen ne sandin"
demesin mi akannehirhickimseye yüz vermeyen biri olarak :1ninca: tüüümm karizmam yerle bir olmustu :nazar:
o günden sonra cocuk beni nerde görse hep gülümsedi sırnaşık şey ne zaman onu görsem "yer nerde yerin dibine girecem" derdim :roflol:
cocukluk iste ne günlerdi :)

Hemen hemen aynı gbi yaşadıklarımız o rezilliği ben çok iyi bilirim canım kaydirigubbakcemile3

ay çok hoşsunuz hepinizde valla kızlar iki gündür işi gücü bıraktım bu topiğin hepsini okudum bütün işlerim yarım kaldı ama değdi yani ..:)) anlaşılan hepimizin var böle anıları bende yazarım musait olunca bendede var baya..:))

süpersiniiiz :KK70: benimki sizin kadar yok ama anlatiyim :KK70:
balimla bi kac saatdir msnde yazisiyoruz cam falanda acik. bu hayaRim seni cok seviyorum yazdi, hayaTim yazicakmis, bende bunu hiyarim okumazmiyim aksamdi zaten yorgunum falan. kamerada acik deli deli bakmisim nolyuo fln yazdi :KK70: baya bi gülmüstük. arada telefonda hayarim der bana :KK70: ahaha

X