Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

BEN NİŞANLIYKEN EŞİM BİZE GELMİŞTİ
BEN DE BÖYLE SEKE SEKE DOLAŞIYORUM ETRAFTA AMA HAVA NASIL SICAK
BENİM DE TERLİKLER TERLEYİNCE YÜRÜDÜĞÜNDE PIRTLAMAZ MI
ALLAHIM OTURUYORUM Bİ KALKIYORUM PIRT
YÜRÜYORUM PIRT PIRT
O ZAMANLAR DA daha yeniydik ben renkten renge giriyorum
sora arkadaşım vardı çok açık sözlü kıza dedim valla rezil oldum kurtar beni
kız demez mi kızım çıkar şunları ya ne bu pırt pırt
duyan da sen yapıyon sanıcak
anaa kaldım böyle
eşim de demez mi hadi hadi bozdun bağırsakları şimdi terliğe atma
o terlikler anında çöpe gittikaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bi tane daha anlatim... ben telefon konusunda çok hassasımdır, aradığım zaman aradığım kişinin bi yaşam belirtisi vermesi gerekir yani ya açmalı ya da meşgule vermeli sevgilim bu konuda takıntılı olduğumu bilir...
neyse olaydan bi önceki akşam aşkım gece10'da sigara almak için dışarı çıktı, biz o arada telefonla konuşuyoruz tabi, "ohaa arkamdan tinerci geliyo" falan diyo gülerek "kavga çıkcak görürsün" dedi gülüyo yine tabi neyse sonra dediki aşkım benim şarjım bitiyo eve gelince ararım ben seni, tamam dedim kapattım ama aklım hep onda kaldı, bekledim bekledim aramadı, bi kere aradım açmadı, ben de kendi çapımda triplere girip bi daha aramadım, yattım uyudum...

ertesi sabah saat 9 buçukta aradım, o saatlerde işte oluyo ve müsait olur genelde o saatler açmasa bile meşgule verir illaki, ama bu sefer arıyorum arıyorum açmıyo meşgule de vermiyo ben kafamda neler neler kuruyorum "akşam tinerciyle kavga etti bişey oldu kesin diye" ne senaryolar yazıyorum kafamda bi taraftan da nasıl ağlıyorum, ellerim titriyo falan diğer telefonunu arıyorum onu da açmıyo, en sonunda 20 kere aradıktan sonra açtı telefonu, bi taraftan ağlıyorum bi taraftan da bağırıyorum "sen beni öldürcek misin, kafayı mı yedirtcen bana sen, tinerci bişey yaptı sandım, ödüm koptu vs vs..." ben ağladıkça o gülüyo, "aşkım sakin ol yaa, işim vardı duydum ama açamadım" dedi...

gerçekten rezil oldum ama olsun onu ne kadar sevdiğimi bi kez daha görmüş oldu...:asigim:

offffffff yarabbim karnıma ağrılar girdi burda çok komikmiş5 lira ha :teytey:

ne komik anılarınız var
bende sevgilim yüzünden az daha ölüyodum bi gün okuldayız uzun tenefüs arkadaşımla jelibon tofita aldık tabi ben aç gözlüsü ağzıma attıkça atıyorum çiğneyemiyorumda o kadar çok atmışım merdivenlerden çıkıyoduk sınıfa gidicez benimki merdivenlerde koşa koşa iniyoo aşkımm aşkımmmm diye bana bi sarıldı kızlar o an ağzımdakiler boğazıma takıldı hök hök diye kaldım nefesim gitti hadi bunu geçtim ağzımın suyu aktı tişörtüne ama farketmedi şaşkın aşkımm dur dur nefes alamıyorum dedikçe o beni daha çok sıkıyo merdivenlerden sarılarak iniyoruz çekiştire çekiştire hadi beni aşağıya götür diye söyleniyo bi andanda çekiştiriyo nasıl bi insan hala çözemedim onu ve o an kendimi yerde buluyorum sonunu bu olcağını biliyodum allahım en talihsiz günümdü rezil bi gün

sevgilimin doğum günüydü bende ona sürpriz parti yapmıştım. neyse mumları üfledi pastalarımız kolalarımız geldi. Sevgilim pipeti açıp kolama taktı, ben nasıl heyecanlıyım ama nasıll zemuszemus ellerim tir tir titriyor kaydirigubbakcemile3 kolayı içeyim belki heyecanım yatışır diye düşündüm içerken ellerim titrediği için kolayı üzerime bir döktüm o biçim kaydirigubbakcemile3 sadece elbiseme dökülmekle kalmadı bacaklarımdan aşagıya kadar kola döküldü sırnaşık şey kimse görmedi o an ben oyle bir utandım kii yaa benim üstüme kola döküldü yaaa dedim sevgilim gülmeye başladı dur silelim dedi eline peçeteyi aldı elbisemi silmeye başladı bende bacaklarımdaki kolayı siliyorum :kedi: ayyy yer yarılsın ve bir an önce dibine gireyim diye düşünüyorum bir yandan da kendime kızıyorum bir anda sevgilime düzgün silsene beee dedim sevgilim önce şaşkın şaşkın suratıma baktı sonra da kahkayı patlattık lülülülülülü
tabi rezilliğim bununla bitmedi. Arkadaşım nargile içtikten sonra sapıtmaya başladı.. sevgilim bana sarıldı konusuyoruz romantik romantik:kedi: sevgilim bir anda ileri doğru atıldı neye uğradığımı şaşırdım.. meğerse sapıtan arkadaşım pasta tabağını düşürmüş sevgilimde görür görmez üstüme düşmesin diye tutacakmış ama olan oldu ayağımın üstüne pasta düştü ayakkabımda açık renk ve süetti bir kez daha yerin dibine girdimohaoldumsmile

Allahım ne komık yaaadelikafadulden

yok böyle birşeyya öldüm gülmekten:sm_cool:

hakkaten anlattığı kadar var canım:içelim::içelim:

gerçekten büyük talihsizlik olmuş:gitme:

moralin bozuksa gel arkadaş pisikolaklar halt etmişyerimseniben

hakkaten rezillikmiş yav .ben hala eşimden utanırken.sevgilimin yanında ve onun üztünü başını batıracam bir daha yüzüne bakamazdım heralde.ohaoldumsmile

biz kahve evine gitmiştik ben de de bir gaz bir gaz ölecem.neyse içerisi zaten yoğun kahve kokuyor.ben arada kaynar diye saldım gitti.allahım yok öyle bir koku kahve mahve bastıramadı.adam diyor ki ya burda tuhaf bir şey kokuyor tabi kahve kokusuyla da karıştı.yooo diyorum kahvedir.kokuda mubarek adam mı yedim naptımsa gitmiyor.duruyor duuryor ya yok çok tuhaf kusacam diyor.iii neyse dedim kalkalım.:)))

ahh ahh şu gaz sorunu yok mu :roflol:

öldüm gülmekten sabaha kadar okumuşum düşündüm bulamadım ay ben nekadan mükemmelmişim
arkadaşımın kız kardeşi biriyle çıkıyodu ama artık ayrılmayı düşünüyordu ogün otobüste bi çocukla tanışmış acayip yakışıklı konuşmuşlar ve telini vermiş daha doğrusu aklında olan teli arasın diye tüm akşam bekledi ama arayan yok ertesi sabah erkek arkadaşı işe giderken onu almaya gelmiş ve kızımızın suratına okkalı bi yumruk :mymeka: meğerse kendi teli diye erkek arkadaşının telini vermiş bizde annesi de sana nasıl vurur diye yırttırmıştık (acık haklıydı da çocuk) ve şimdi evliler

Buda süpermiş yaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Mutluluklar diliyorum :)

bizde bikaç aylık sevgiliyken yanlışlıkla aramışım onu ama bende kendi kendime şarkı söylüyorum şu kız çocuklarını okula gönderelim kampanyası varya o takılmış dilime ''baba beni okula gööönndeeeerr'' başa sarıp sarıp söylüyorum ama :)) farkına varınca diyoki okulu bukadar sevdiğini bilmiyodum

ay bitanede ikimizin beraber yaptığı bi saflık var şimdi bunun şirket arabası var benzini opt ten alırsa k.kartıyla puan veriyo daha önceden söyledim ordan al diye bigün bindim arabaya baktım benzin almış nerden aldın dedim benzini p.o den mi yok dedi bp den hıı iyi dedim aradan iki dk geçmedi aynı anda farkettik yanlışlarımızı patladık gülmekten aslında ikimizde opt ten demeye çalışıyos :))

bi gün sevgilimle evde oturuyoz canı kurabiye istedi.ben de çok övünürüm güzel yaparım fln diye.
hadi yapalım dedk.ben malzemeleri koydum o yoğurdu.sever öyle işleri=)
nys bi güzel şekiller verdik kalpli baş harflerimiz olan fln
bunu sen yicen bunu ben yicem diye ayarlıyoz
fırından çıktı ilk o ağzına bi attıııı.........
meğer şeker yerine tuz koymuşum yaa =((
ev benim olmayınca bilemedim tabii hangisi şeker-tuz
yiyemedik hepsi çöpe gitti..rezil oldum..
hala aklına geldikçe dalga geçiyo........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…