Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

_sanat_

daha neler var o 2 bucuk senenin içinde ama hepsi aklıma gelmiyor onunda bana rezil olduğu olmuştur ama bol kahkahalı bir çiftizdir ama o hep der sen olmasan biz neye gülücez diye :kedi:kaydirigubbakcemile3

bir tane daha anlatayım bu daha yeni oldu sayılır yeni aldığım bir buluzu giydim çıktım buluştuk.bir yarım saat felanda oldu buluşalı bir yerde oturuyoruz yanımda oturuyor saçlarımı diğer omzuma atmaya çalışırken bune yahu diye gülmeye başladı ben ne ne o derken elim arkama gitti birde ne olsun buluzun fiyat etiketi kocaman sallanıyor bilmiyorumkismile
çok utanmıştım ama uzun sürenin verdiği rahatlıkta var sonra ona kopartmıştım birlikte gülmüştük :kedi: yolda görünmemiştir diye umuyorum saçlarım çok uzundur iyiki o gün salmışımkaydirigubbakcemile3

Ayyy benimde bir rezilliğim varkii sormayınn.alışverişteyiz annemmle o zmn da kıştı manto var üzerimdee
kabinelere gir çık sıcak bastı tabi çıkardım .ama kabine girdiğimdede denenmiş şeyler olduğunu hatırladım snradan .mantomu astım askılara kabnde çıkarken aldım attım koluma
çıkıyoruz birden alarm ötmeyee başladıı ben umursamıyorum ilerliyorum görevli arkadan mantomun altında kalan gömleği çekti çıkardıı ayy nasıl utandımm anlatamam yaaa bide üstünüde örtmüşş saklamış gibii oldum herkes bize baktı. kadın hiç bişey demedi ben ztn şok şey bilmiyorum kabnde vardı bnlar fln diyebidimm çok fenaydıı :kedi: aman kızlar dikkat edin sizdee kaydirigubbakcemile3

ay kızlar 1 saattir bu konuya sardım sırnaşık şey oturdum hepsini okudum kaydirigubbakcemile3 gülmekten koptum koptummm kaydirigubbakcemile3

bende anlatıcam yeni sevgiliydik sevgilim telefonla konuşmayı pek sevmez o gün mesaj atmıştım beni ara diye bi saat sonra ararım demişti o arada arkadaşım aradı bende unuttum onun arıyıcağını konuşuyorum arkadaşımla sonra aklıma geldi kapadım baktım ki aramamış arkadaşıma mesaj yazdım (fos çıktı kızım bu fos diye ) mesajı arkadaşıma yollıyıcağım yerde sevgilime yollamıştım el alışkanlığı işte mesaj dan sonra aramamıştı :):) bi tane daha ; sevgilimle buluşmak için ankaraya gitmiştim neyse arabayla gezdik dolaştık beni kalıcağım yere götürdü aceleden kaşlarımı almayı unutmuştum tek tük vardı yolda alırım diye yanıma cımbız almıştım çantamda duruyodu neyse kalıcağım yere geldik arabadan indik hava da soğuktu çantadan şalımı aldım üstüme attım arabadan indik sevgilimle konuşuyorum o da saf saf üzerime bakıyo elimle üstümü düzelteyim derken bide baktım ki cımbız şalıma takılmış o da ona bakıyormuş :) telefonu arabada unuttum diyerek kenara geçip çımbızı çıkarmıştım ama çok utanmıştım hiç te çaktırmadım o da bişey dememişti saolsun :):):)

dur bende bir tane anı patlatayım kaydirigubbakcemile3
nişanlım bi akşam evden aldı beni arabayla öyle dolaşıcaz. Evdede akşam yemeğinde cacık içmiştim ayıptır söylemesi annem sarımsak hastası kadındır bolcana koymuş içine.içerken bi problem yok ama sonrası işte kötü oluyor. dişlerimi felan fırçaladım sakız çiğnedim çıktım dışarı. arabayla dolaştık sonra bir yerde durduk o anda azcık geğirme hissi geldi bana sessizcene salıverdim geğiriği o anda duymadı problem yok ama bi kaç saniye sonra bi koku geldi sanki dedi :roflol:
ne kokusu felan diye geçiştirmeye çalıştım üfle bakayım sen dedi burnunu uzattı ben tabi ya ne üflüycem ne var felan desemde üfle üfle dedi :roflol: ben dişlerimle üfürüğümü siper edip üflüyorum o anda bir patlattım kahkahayı dayanamadım o gün bugündür aramızda hep güleriz bu olay aklımıza geldikçe... canım aşkım sen gel daha ne anılarımız olacak inşallah...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hahaha pissy ben böyle bir anı hatırlıyorum sanki arka koltuğa kadar yayılıyorduda kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben bugün rezil oldum sevgilime sevgilim askerde şu an öğlen saatlerindede genelde aramaz. bugünde arayacağı tuttu. iş yerindeyim zaten kafam bir dünya olmuş. benimde dalgınlık ya numaraya baktım koskoca 232'yi 532 görmüşüm. diyorum siz kimsiniz. o da bana diyor sende kimsin. bi taraftan ses tanıdık geliyor. bir taraftan diyorum ya cepten nasıl arar sonuçta askerde bozuntuya da vermiyorum tabi yok diyorum sevgilim olamaz benzettim .sonra demezmi aşkım ne oluyor benim diye tabi ben kıpkırmızı. off nasıl utandım anlatamam

ben de yazayım hiç bu kadar utandığımı hatırlamam :))))
askım mesaj bazen geç atıyo bende sabahcıydım okulda erken kalkmaya cok alısık olmadığım için akşamları gözlerim açık olsa da sızarım derken yine mesaj geldi bana canım askım cok romantiktir her mesajda pohpohlar cok seviyorum seni falan der birde güzel mesaj atmışkii aman keyiften yayıldım yatakta cevapla dedim telefondan cevaplıyorum işte ilk cümleler gayet mantıklı
oy oy askım benim yerim seni ben ne kadar da tatlıdır benim sevgilim ona AŞIKTIRLARDIR AMBULANSLARDIR derken sabah bi mesaja bakıyım dedim aman Allah'ımmmmmmmmmm şoklardayımmmmmmmmmmmm ambulansım ne yaa?? hadi onu geçtim Türkçe de aşıktırlardır diye birşeyi 40 yıl düşünsem çözemem ohaoldumsmile dalga geçmişti benle ambulansım benim diye nasıl gülmüştümmmm kaydirigubbakcemile2 sonra o yıl bölüm olarak ingilizce seçtiğim için artık haberleri bile çeviriyodum pasif cümle etken edilgen diye ingilizceye kafayı yemiş rüyalarda bile ingilizce diyaloglar oluşturmuştum askım yine bana güzel güzel mesajlar yazmış ben de ona ingilizce saçmalamışım ama nasıl saçmalamak nerde bir kural ihlal etmişim ve anlamsız saçmalamışımmmmm yanii canım sevgilimde bana '' ne dedin sen simdi bakim illa bana sözlüklerimi arattırcaksın gece gece hıh '' demişti ay nasıl utanmıştımmmmmm kaydirigubbakcemile2

bir rezilliğim daha onda da felaket utandımmm :kedi:
mahallemizde büyük bi market vardı dedemi tanırdı sahibi falan çalışanlarıda tanırdık hepsi abla derdi bana hepside büyüktü benden bi gün o market cok kalabalık olur genelde herkes oraya gelir alışverişe çalışanlarda breysel ilgilenir gelenlerle malzeme listesini hazırlar poşetlerler falan bi çalışana gidip '' pardon boş musunuz?? '' demiştim adamda bana '' evet bu akşam boşum çıkabiliriz '' demişti bende güya toparlicam ortamıı '' hayır müşteri anlamında boşmusunuz bu aksam? '' dedimmmmm ayyyyyyyyyy o ne yaa müşteri???? inanılmaz utandım kaçtım ondan hep o da ne zaman beni görse gülerdi yaaaa yok böyle bi rezillikkk kendimi çok kötü hissetmiştim hatırlar gülerim kaydirigubbakcemile2

TepkiseLmi :roflol:

koptum yaaaaa
sırnaşık şey :roflol: :roflol: :roflol:

Benim eşim, o zamanlar sevgilimdi... alkisalkisalkis
Eşim çok dikkatlidir, herşeyi bilir haberi vardır herşeyden diyebilirim.

Bir gün ankaradan eskişehire gidiyorum trenle. Telefon etmişti, nerdesin dedi, gidiyorum trendeyim dedim. Böyle ilçelerin istasyonları da olur trenle giderken görürüsünüz, tren alpu dan falan geçer... Nereden geçtin diye sordu hangi ilçeden anlamında Çok üzgünüm çoook bende dikkatsiz insan yüz defa gitmişimdir aynı yolları ama, dikkatsiz insan işte Şimdi çiftelerden geçtik dedim, bir cevap vermek için. naniknanik

Hayatımda bana ilk defa salak dedi gülerek, tren çiftelerden geçmez dedi. delikafadulden ahahahahah ama o anı yaşamalıydınız tabi çok komikti biz telefonda koptuk tabi. Hemen salladığım ortaya çıkmıştı ve tamam ya bi cevap vermek için salladım dedim düzelttim. O zaman rezil olmuştum her şeyi bilen kocama laelaelaelaelae

Altı yıllık bir ilişkim var,evliliğe doğru gidiyoruz inşallah.Bana çıkma teklif edeceği gün gözünün önünde merdivenlerden düştüm!!Çok utandım tabi,popom da acımıştı.kaydirigubbakcemile3Bi de burnumdan kıl aldırmaz havada olduğum için elini bile tutmamıştım,yardım etmek istemişti yazık zavallım..Şimdi hala gülüyoruz konuşup beni görünce elin ayağına dolandı heyecandan diye dalga geçiyo benimle olumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ayyyyyyyy ne tatli yaaaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

kızlar ben voleybolcuydum lenflerim zedelendi.. 2 hafta kadar istirahat etmem gerekiyodu.. 1. hafta dolmuştu.. Neyse sewgilim mersinde ben bursadayım.Telefonda aradı beni aşkım napıyosun falan filan.. İiyim dedim askım biz yola cıkıyoruz kuzenimin nisanı var izmire gidecegiz dedi bende tamam askım dedim ve sesimi cıkarmadım.. Yazamıcam araba kullanıcam falan diyordu.. Ara ara mesajlasıyoruz ama ben hiç çakmadım olayı.. Olaya gelince.. Sabah oldu saat 11 kalkmışım mesajlar yağğmış aşkım acil ara çok kötüyüm falan ayagımda sakat ayaklandım korkudan ne oldu filan aşkım bursadayım gemlik otobüsündeyim geliyorum;

Şaşkınlıktan ne desem iyidir?;;

Yalan söleme seni anneme söylersem senin ag..na sıc..r
ay bir utandımm sormayın

ve hala inanmıyorum kırmızı beyaz arabalar filan die tarif ediyo.. yolu falan soklardaydım tabi o ayakla nasıl gittim yanına bilmiyorum:) ama o beni o halimle bile çok güzel oldugumu söyledi genede mutlu sonn :asigim:

:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…