Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

bir tanede sevgilimle birlikte rezil oluşumuzu anlatayım dershanedeyiz dershanede sabahın köründe oluyor hep isaat 8 30 felan ikimizde uykuluyuz ikimizinde sinüziti var sürekli ellimizde peçeteyle gezdik zaten bu kış cok grip olduk dersteyiz ön sıramızda sınıftan iki kız arkdaşımız oturuyor.Sevgilim burnunu siliyor ama 2 kere siliyor peçeteyi atıyor aramızdaki uykulu uykulu konuşmada su ben '' ya düzgün silsene burnunu peçeteyi katlaya katlaya 2 kere silip atıyorsun'' diyorum oda ''ya sen nasıl siliyorsun nebileyim ''diyor bende elimdeki düzgünce silerek katlanmış peçeteyi gösteriyorum '' bak diyorum ne kadar düzgün sen silerken buruşturuyorsun'' diyorum öndeki kızlardan biri dönüp '' ya özel konuşmalarınızı aranızda yapın lütfen sabah sabah sizi dinlemek zorundamıyız '' diyor ben ve sevgilim sus pus oluyoruz ama sonra hepbirlikte güldük çok komiktimkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:lepi: :lepi:

çocuğun burnunu silmesine bile karışıyorsun ilahi:roflol:

:roflol::roflol:

Ben ona değilde o bana rezil olmuştuu çok komikti ah eski gnler ex aşkımmm
Okulda tenefüste o hep bizim sınıfa gelir arka sırada sıranın üstne kafası koyar bende kafamı onun kafasınn üstüne koyarıım aşkımm bitaneeem çok seviyorum seni fln onun yakın arkadaşı gellmişti sus devam ett dedi bana ben diorum iştee aşkımmm bitaneeem cnmmm arkadaşıda gitti öptü bunu baya bi gıdığındAN kalktı bu bakınıyo biz koptuk tabi arkadaşıylaa ayy içim bi hoş oldu dedi baya bi dalga geçmiştm onnla ama eskide kaldı işte :çok üzgünüm:

:lepi: :lepi:

bizde aşkımla ayrı şehirlerde olduğumuz için bi gün gene her zamanki gibi nette yazışıyorduk.ikimizde çiğ köfteyi çok severiz hemde acılısından o günde arkadaşımla yemiştik.bende buna nispet olsun diye'aşkım bugün çiğ köfte yedim bennn'diye hava attım.o da dediki bensiz boğazından nasıl geçti.bnde iyice sinir olsun diye 'hemde BOL kırmızı biberli,isotlu,cin biberliydi çok güzeldiiii'diye yazdım.hay yazmaz olaydım meğersem cümledeki BOL kelimesi yerine klavyede elim kaymış B.K yazmışım ohaoldumsmile ama ben hala farkında değilim yazdığımın :kedi: sonra bu beni aradı,bende diyorumki kendi kendime Allah Allah biz zaten yazışıyoruz bu beni niye arıyorki diyom: ) açtım bu gülmekten kırılıyor :mymeka: diyo 'aşkım ne kırmızısı bi daha de bakıyım' diyor.bende dedim.ne ne kırmızısı :sm_confused: yazdığını dikkatlice oku bakayım dedi.bide ne göreyim bol yerine b.k yazmışım yerin dibine girmiştim resmen: )))

sempatiksalakcinni bunu okuyunca bnm de aklıma geldi
bi arkadaşımla (erkek) msnde yazışıyoduk
gayet de resmiyizdir
onun da ifadelerinde ateşli bi şekilde öpüşen gençler varmış
yanlışlıkla onu bana gönderdi
hiç görmemiş gibi yaptım ama eminim ki çok utandı kaydirigubbakcemile3

çok guldum yaaaa :roflol:

valla kim rezil oldu tartışılır ama çok eğlenmiştik.

birgün sevgilim kankam ben buluştuk,bi cafede koltuğa oturduk üçümüz,ben ortadaydım.kankam elini belimin arkasından uzatmış,''benim'' elimi tutuyor güya.10 dakika öyle kaldı,sonra ben ayağa kalktım,ikisi birbirine şöyle bir baktı,bakışlar ellere indi,meğer kankam benm elim diye sevgilimin elini tutmuş,yazık çocukta benim elim sanıp ses çıkarmamış,ikisinin çığlık çığlığa zıplamasından sonra baya bi gülmüştük kendimizekaydirigubbakcemile3

komik ama garip bi durum...sempatiksalakcinni

kankasının elini tutuyo he sositososito
o da ilginç ben kankamla ele ele olmadım da:lepi:

kankan kız mı erkek mi elini tutuyor ki ikiside biraz garip ama :) uzun uzun tutuşmuşlar

kankamla biz çok sarmaş dolaşız,sevgilimde minyon bi tipti benim gibi,hemen altında bişey aramayın kızla sizde yaananiknanik

sevgilimle yolda yürüyorduk el ele ve caddeden geçen minibüste arkadasımı gördüm arkadasımda çok merakediyordu sevgilimi hrm yürümeye devam ederken ve minibüs giderken acele şekilde bak bu sevgilim diye bağırıp elimle işaret ederken(sanki duycakmış gibi ) aniden ağaca çarpmıştım pat diye sevgilim ne olduğunu anlamamıştı ama ikimizde baya güldük:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…