Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

bi gün de oturduk yemek yedik sonra vişne suyu içiyoduk
konuşurken elim şişeye değdi.
vişne suyu çocukcağızın pantolonuna döküldü....
açık mavi bi kottu. hemen ıslak mendille fln silmeye çalıştık ama nafile....
çıkmadı ve pembe pembe eve gitmek zorunda kaldı....
o günden beri vişne suyu sana yasak diyo =)

Aaaa kurabiyeyi görünce benimde bi tane aklıma geldi.
Ben çok titizimdir. Yani beni böyle görseniz sinir krizi geçirirsiniz ağzıma bi tane patlatasınız gelir.
Bana hep der işte sevgilim çok temizsin sen falan bu huyun çok hoşuma gidiyor diye.
Neyse bir gün telefonda konuşuyoruz bana canım tramisu istiyor nerden alabilirim acaba falan dedi. Bende alma boşuna ben yapim bu akşam yarın getireyim dedim.
Bir güzel yaptım onu süsledim falan böyle ertesi gn aldım götürdüm.
Aaa dedi çok güzel gözüküyor kestik oda bende iştahla yiyoruz.
Bi ara bi baktım bu ağzında geveliyor yutmuyor.
Noldu dedim.
Tık yok.
Noldu dedim söylesene.
Ağzından sarkan saç telini tuttu yavaşça çekti.
Allahım nerde o temiz kız.
Nerde o titiz.
Yerin dibine girdim desem yeridir.
Kılda ne kıl ama çek çek bitmiyor.
O günden sonra yemek yaparken uzaya çıkar gibi giyiniyorum kazaya kurban gitmeyeyim diye.

Ben çok titizimdir. Yani beni böyle görseniz sinir krizi geçirirsiniz ağzıma bi tane patlatasınız gelir.
Bana hep der işte sevgilim çok temizsin sen falan bu huyun çok hoşuma gidiyor diye.
Neyse bir gün telefonda konuşuyoruz bana canım tramisu istiyor nerden alabilirim acaba falan dedi. Bende alma boşuna ben yapim bu akşam yarın getireyim dedim.
Noldu dedim.
Tık yok.
Noldu dedim söylesene.
Nerde o titiz.
O günden sonra yemek yaparken uzaya çıkar gibi giyiniyorum kazaya kurban gitmeyeyim diye.

Ayy bu çok fenaaaymııııış yaaaaaaaaaa o an çok kötü olurdum been böyle bişi başıma gelseeeeeeyvahedigeldismile

Noldu dedim.
Tık yok.
Noldu dedim söylesene.
Nerde o titiz.

benzetme süperrrr

Noldu dedim.
Tık yok.
Noldu dedim söylesene.
Nerde o titiz.

ay ne fenaa
ömür boyu unutulmaz
bizim komşu da itinayla yemek yapmış
kocası yerken bide ne görsünakannehir
böcek çıkmış yaw
kadın da okdr titizdir yani
salçadan çıktığı düşüncesiyle tüm salçayı çöpe atmış

MeDuSa kullanıcısından alıntı
Benimki komik sayılmaz ama rezil rüsva oldum bi kaç gün önce

Sevgilim sevgililer günü için başka şehirden yanıma geldi, gece uyuyamamış otobüste bende uyuyamamıştım heyecandan neyse öğlen arkadaşının evine gittik.Baktım çok uykusu var. Hadi biraz yatalım dedim.Neyse bende hastayım yani alttan ben uyurken bacağımı onun üstüne atmışım.Bi uyandık benimki "noldu ya burda biri tavuk yada horoz bıçaklamış herhalde" dedi. Etrafımız kanlar içinde kalmış hayatımda hiç regl dönemimde bu kadar kan aktığını hatırlamıyorum.Benim üstüm başım ve altımızdaki nevresimin kan olduğu yetmezmiş gibi sevgilimin pantolonu da kan lekesi olmuş. Nasıl kalktım nasıl temizledim bilemedim.hemen arkadaşımı aradım bana eşofman altı getir diye.dışarı çıksam çıkamıcam yani o derecede batmış pantolonum. Sevgilimin üstündeki kanı sil sil geçiremedim yine az bişi kaldı. Yalnız erkek arkadaşım ben telaşlandıkça gülüyordu.Bende daha sinir olup ona bağırıyordum.Neyse arkadaş üstüme bişeyler getirdi.Erkek arkadaşımın pantolonunda çok az leke kaldı bide çocuk 1gün kalcam die geldi 4gün kaldı arkadaşından pantolon alcak boyları,kiloları tutmuyo öyle günlerce dolaştı yavrum yazık...

Rezillikti resmen ya...

feci bişi resmenn allah korusun =)

bir tanede ben anlatayım.eşimle sevgiliyken ailesiyle tanışmak için evlerine gittik.ben tabi utangaç çekingen geçtim koltukta oturuyorum.ev kalabalık ablaları enişteleri..ablası işte nasılsın neler yapıyorsun diye sordu.tabii bütün yüzler bana döndü.bende sırıtarak tam cevap verecem gözlerimi kırptım tek gözüm yapıştı açılmaz.resmen uğraşıyorum biyandanda cevap veriyorum ama tek göz kirpikler yapışık yani kapalı.niye öyle oldu anlamadım ama çok utandım kızardım.tek göz kapalı deli gibi konuştum işte.sonradan çok güldüm halime.

kızlar bu olaylar geçen hafta başıma geldi

ben araba kullanıyorum bayadır ama kendi arabamı yeni aldım,sevgilimin yanında ilk kez kullanıcam,nasıl heyecanlıyım ama anlatamam,o bana çok kez sordu ''bak iyi sürüyomusun'' diye,artistik yaptım ''sen ne diyosun be,benim arabamda millet uyuyo o kadar rahatlar'' falan diyorum,

neyse aldım bunu arabayla gidiyoruz,o kadar kazma sürüyorumki heycandan iki cümlede bir ''yavaş-sağdan-viraja gircen-dönme'' diye komut veriyor,sohbetinde içine edildi yani,

neyse onun oturduğu semte girerken viraj var,ordan geçerken birden bir çukur gördüm baya derin,son anda farkettim ve çok yaklaşmıştım kurtaramazdım artık,sertçe çukura girdim jant kapağı gözümüzün önünde uçtu biz ağır çekimde kafamızı kapağın uçtuğu tarafa doğru çevirdik gözler kocaman açıldı ikimizde şok olmuşuz kapağın seke seke yolda ilerlemesini izliyoruz,

bende anlamam bu işlerden sanıyorumki tekerlek uçtu,anında ağlamaya başladım ''tekerlek uçtu nası sürcem ben babam beni öldürcek'' falan diye,benimki gerginken birden gülmeye başladı ''ne tekerleği jant kapağı o'' diye,ben inanmadım ağıt yakıyorum ''gitttiii gitti teker'' diye o yerlerde tabi gülmekten,sonra gitti aldı kapağı bi yumrukla yerine taktı benim ağlamam durdu birden şaşırdım ne yani bu kadar basitmiymiş diye

geçen günde geri geri bir ara sokaktan çıkarken küüüt bahçe duvarına bi tosladım,allahtan bikaç çizik oldu sadece,benimkide o sırada makara yapıyodu gülüyodu sohbet ediyodu duvara çarpıp sarsılınca dondu kaldı bende başımı kedi gibi öne eğdim ''ee şey aşkım...farketmedim...'' dedim:eek:

ne zaman bu çocuğun yanına gelsem bana bişeyler oluyoalsanaalsanasmile

Allah!ım resmen yerlere yattım gülmekten gece gece en çokta bunlara güldüm böyle canım sıkıldıkça dönüp okumaya başladım ara sayfalardan ara sayfalardan cok iyi yakaydirigubbakcemile3

Aklıma yeni birşey geldi onuda yazayım bizim burda çocuk esirgeme kurumuyla bir okul sırtsırtadır.O günde sevdiceğimle oranın önünden geçyoruz bahcede oynayan bir grup küçük cocuğa bakıp içli içli ''çok acıyorum bu çocuklara'' dedim.Oda yzüme bakıp merakla ''niye ki?'' dedi.Bende ''yazık annesiz babasız olmak cok zor'' dedim.O gülerken ''Ama onların büyük ihtimalle anneside babasıda varıdr'' dedi.Meğersem benim dediğim yer okulmuş.ohaoldumsmile Ben he höö felan kalmışken O gülmelerinin arasından ''burası okul senin dediğin yer arkası'' demez mi. bilmiyorumkismile bende koskoca hem girişte hem koca binanın üstünde yazan okul adını nasıl görmedim hayret ediyorum ve hala aklımıza geldikçe güleriz bu anıya kaydirigubbakcemile3

favori topiğim ilan ediyorum burayıkaydirigubbakcemile3 çok güldüm yahu...kızlar erkek arkadaşlarınızın yanınızda rezil olduğu komik anları da anlatın daha da eğlenceli olursırnaşık şey

sevgilimin ailesiyle yemin törenine gittiğimizde bi pansiyonda kaldık
onun halasının oğulları da tek tek kapıdan girmeye başladılar
o ara karmaşa herkes hoşgeldin fln diyip birbirine sarılıyodu
ben de hiç birini tanımıyorum. her girene elimi uzatıp hoşgeldiniz diyorum
meğer elimi uzatıp güler yüzle hoşgeldiniz dediklerimden biri pansiyonda kalan tanımadığımız biriymiş =)
çok utandım ama bizden biri o anı görmedi sanırım =)

bir tanede sevgilimin yanımda rezil oluşunu anlatayım normal yolda yürüyoruz caddeden karşıya geçicez oda şaka olsun felan diye karşıdan gelen iki kızı gösterip bana bakıyorlar diye havalı havalı o sırada caddenin sonunda kaldırıma çıkıcaz bu kay pattt diye yüz üstü düşmez minkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay ne gülmüştüm ne gülmüştüm o kızıyordu gülüyorum diye ben birşey oldumu dedim yok yok bişey dedi önden önden gidiyor ben gülmekten gözümden yaş geliyor amakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ben büyükadada bisikletten düşürdüm doğru dürüst pedal çevirmediğim için:) o önde ben arkada ikimizde düştük fena rezil oldukk daha cok varda simdlik aklıma bu geldi:)

hehee ben de anlatayım bi tane ex manitamla bir anımızı.

4 yıl öncesi, istanbula yeni gelmişim o da beni görmeye gelmiş daha ilişkinin başları falan. gezcez ya istanbulu sabah saatleri kışın kabataş ta tramvay durağının orda sahilde oturmuşuz simit almışız ortalık tenha falan. ben yerdeki kuşlara simit veriyorum eğilmişim öyle romantik takılıyoruz falan. adamın biri geldi anam kafayı bi kaldırdım uzun boylu iricene bi herif. saçları tek parça artık pislikten mi bir şey mi sürdü bilmiyorum. boynunda max çubuklarından kolye. kolyeye kral yazmış. kıyafetini ters giymiş falan. bariz deli. bir de elinde kocaman evrak dosyası var lacivert içinde şeffaf dosyalarda çıktı alınmış şiirler. ssize bir şiir seçiyor okuyor para istiyor olay bu. neyse bu bana şiiri okudu, sonra sevgilim 1 tl verdi. adam kızdı sevgiline verdiğin değer bu mu diye sevgilim de öğrenciyiz abi simit vereyim dedi o an kafasını kaldırınca farketti adamın deli olduğunu ve o da korktu. adam sevgilimin omzunu tuttu falan iyiki o an orda bayılmamışım. sonrasını hatırlamıyorum adamı göndermiş sevgilim ve bana sonradan anlatıyor. benim gözlerim fırlamış aşırı korkmuşum sonra da bağıra bağıra beşiktaşa doğru yol boyu koşmuşum yakalamış uzun süre konuşamamışımdelikafadulden sevgilim taklidimi yapardı arasıra elimde simit ağzım açık kitlenmiş adamın şiirini dinliyorum :1shok:ay iyiki kekeme falan kalmadım. ama aşırı korkmuştum. adamın adını kafası b.klu deli koymuştuk. çok sonra aynı deliyi arkadaşlarla gezerken istiklal caddesinde görüp yine orda da yaygara çıkarmışım. bir daha karşılaşırsam aklımı kaçırcam galiba.

hehee ben de anlatayım bi tane ex manitamla bir anımızı.

4 yıl öncesi, istanbula yeni gelmişim o da beni görmeye gelmiş daha ilişkinin başları falan. gezcez ya istanbulu sabah saatleri kışın kabataş ta tramvay durağının orda sahilde oturmuşuz simit almışız ortalık tenha falan. ben yerdeki kuşlara simit veriyorum eğilmişim öyle romantik takılıyoruz falan. adamın biri geldi anam kafayı bi kaldırdım uzun boylu iricene bi herif. saçları tek parça artık pislikten mi bir şey mi sürdü bilmiyorum. boynunda max çubuklarından kolye. kolyeye kral yazmış. kıyafetini ters giymiş falan. bariz deli. bir de elinde kocaman evrak dosyası var lacivert içinde şeffaf dosyalarda çıktı alınmış şiirler. ssize bir şiir seçiyor okuyor para istiyor olay bu. neyse bu bana şiiri okudu, sonra sevgilim 1 tl verdi. adam kızdı sevgiline verdiğin değer bu mu diye sevgilim de öğrenciyiz abi simit vereyim dedi o an kafasını kaldırınca farketti adamın deli olduğunu ve o da korktu. adam sevgilimin omzunu tuttu falan iyiki o an orda bayılmamışım. sonrasını hatırlamıyorum adamı göndermiş sevgilim ve bana sonradan anlatıyor. benim gözlerim fırlamış aşırı korkmuşum sonra da bağıra bağıra beşiktaşa doğru yol boyu koşmuşum yakalamış uzun süre konuşamamışımdelikafadulden sevgilim taklidimi yapardı arasıra elimde simit ağzım açık kitlenmiş adamın şiirini dinliyorum :1shok:ay iyiki kekeme falan kalmadım. ama aşırı korkmuştum. adamın adını kafası b.klu deli koymuştuk. çok sonra aynı deliyi arkadaşlarla gezerken istiklal caddesinde görüp yine orda da yaygara çıkarmışım. bir daha karşılaşırsam aklımı kaçırcam galiba.

:lepi: :lepi: :lepi: süper ya

bundan 5 yıl önceydi
yeni tanışırken
nereli olduğumu sordu
ben söyleyince
orası da memleket mi cnm deniz yok bişi yok dedi
kendisi de kastamonu olduğunu söyledi
sanki sizde var mı dedim (bilmiyodum deniz olduğunu)
bilmiyomusun fln dedi
çaktırmayarak evt var tabi şaka yaptım fln diye geçiştirdim =)

off biz daha yeni çıkmaya başlamıştık
sabah dersten önce kahvaltı ediyoruz
sıcak çay poğaça fln
sen ben uyku sersemliğim ver her daim sakarlığımla çayları (onunkini de nası becerdiysem!) üstüme dök!!!
yandım yandım bir çığlık attım cafede herkes bana baktı
sonra sevgilim hemen alalecele eve yetişrimişti beni üstümü değişmiştim
ay hala hatırlayınca kendime şaşıyorum :KK70:

biraz okudumda kızlar çok eylenceli gidiyo:KK1:
bende bir tane anlatayım ben sevgilime deyil dahada ötesi eşime rezil olmuştum yıllar önce

.
yeni evliyiz tatilden geldik ytak odasında kıyafetleri yerleştiriyorum eşimde uyumaya çalışıyo ben hiç yoktan bir kavga çıkarmışım adamı bir türlü uyutmuyorum
adam ne desem tamam balım tamam bitanem suçsuz olmasına ramen hep alttan alıyo
bense dır dır dır o sırada çok afadersiniz bir gaz kaçırdım zort diye:roflol::roflol:
eşim yataktan şöyle bir kafasını kaldırdı bişey demedi ama gözüme bakması yetti
kesin beni bozmak için baktı okadar dır dır etmeseydim dumazlıkta gelirdi heral onun işine geldi kaydirigubbakcemile3
çünkü gazı bırakır bırakmaz ben odadan vııııın:eek:
geçenlerde anlattım hiç hatılamıyo baya güldük ama beraber..

çok rezil olmuştum yaaa
:roflol::roflol::roflol:
off biz daha yeni çıkmaya başlamıştık
sabah dersten önce kahvaltı ediyoruz
sıcak çay poğaça fln
sen ben uyku sersemliğim ver her daim sakarlığımla çayları (onunkini de nası becerdiysem!) üstüme dök!!!
yandım yandım bir çığlık attım cafede herkes bana baktı
sonra sevgilim hemen alalecele eve yetişrimişti beni üstümü değişmiştim
ay hala hatırlayınca kendime şaşıyorum :KK70:

zaten genelde ilk çıkmaya başladığımızda böyle sakarlıklar olur :roflol: ben de ilk günümüzde kola dökmüştüm, hem onun pantolona hem benim eteğime dökülmüştü :roflol:

bundan 5 yıl önceydi
yeni tanışırken
nereli olduğumu sordu
ben söyleyince
orası da memleket mi cnm deniz yok bişi yok dedi
kendisi de kastamonu olduğunu söyledi
sanki sizde var mı dedim (bilmiyodum deniz olduğunu)
bilmiyomusun fln dedi
çaktırmayarak evt var tabi şaka yaptım fln diye geçiştirdim =)

bu çok komikti yaakaydirigubbakcemile3

biraz okudumda kızlar çok eylenceli gidiyo:KK1:
bende bir tane anlatayım ben sevgilime deyil dahada ötesi eşime rezil olmuştum yıllar önce

.
yeni evliyiz tatilden geldik ytak odasında kıyafetleri yerleştiriyorum eşimde uyumaya çalışıyo ben hiç yoktan bir kavga çıkarmışım adamı bir türlü uyutmuyorum
adam ne desem tamam balım tamam bitanem suçsuz olmasına ramen hep alttan alıyo
bense dır dır dır o sırada çok afadersiniz bir gaz kaçırdım zort diye:roflol::roflol:
eşim yataktan şöyle bir kafasını kaldırdı bişey demedi ama gözüme bakması yetti
kesin beni bozmak için baktı okadar dır dır etmeseydim dumazlıkta gelirdi heral onun işine geldi kaydirigubbakcemile3
çünkü gazı bırakır bırakmaz ben odadan vııııın:eek:
geçenlerde anlattım hiç hatılamıyo baya güldük ama beraber..

çok rezil olmuştum yaaa

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ay nasıl güldüm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X