Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

sevgilimle ilk zamanlarımızdı... bira aldık daha ilk biramızda hadi dedik dibini görmeyen sevdiğini görmesin :KK1: daha ilk yudumda benim canım aşkımın midesi kalktı boğazına kaçınca ve öğürdü kustuu o kusunca benim midem kalktı kapıyı açtım hem altıma yapıcam hemde midem bulandı.. kaydirigubbakcemile3 ben orda eve kusmayayım ev daha çok berbat olmasın diye düşünürken o gel buraya insanlar var içeri gir demesiyle hem kustum hem işedim kaydirigubbakcemile3 sonraki 1 hafta da bu anımıza gülmekten işedim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sevgilimle ilk zamanlarımızdı... bira aldık daha ilk biramızda hadi dedik dibini görmeyen sevdiğini görmesin :KK1: daha ilk yudumda benim canım aşkımın midesi kalktı boğazına kaçınca ve öğürdü kustuu o kusunca benim midem kalktı kapıyı açtım hem altıma yapıcam hemde midem bulandı.. kaydirigubbakcemile3 ben orda eve kusmayayım ev daha çok berbat olmasın diye düşünürken o gel buraya insanlar var içeri gir demesiyle hem kustum hem işedim kaydirigubbakcemile3 sonraki 1 hafta da bu anımıza gülmekten işedim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

yanındamı işedin altına :KK70: hahahaha kaydirigubbakcemile3 kız alemsin ama napalım insanlık hali:=)

bizde aşkımla bi cafede tatlı yiyoduk ama benim midem acayip bulanmıştı,sınavdan çıktığım için başımda ağrıyodu.dedimki aşkım midem bulanıyo başım ağrıyo.ne dese beğenirsiniz 'aşkım valla ben bişey yapmadım' çok utanmıştım:kedi:

güzel espri hehehehheehe :KK70::KK70::KK70: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben kocamin yaninda iki kere yere yapistim
zaten sakarligim meshurdur. benim bavullari tasiyorduk, bi üst gecit vardi, bavulu merdivenlerden cikarayim derken merdivenlerde ayagim takildi düstüm
hemde tam is kazasi nedeniyle sakat olan dizime. acidan kivrana kivrana tekrar ayaga kalktim hic caktirmim diye cabaladim,esim önümde yürüyodu
kucaginda koca bavul oldugu icin geride bakamadi
sonra dayanamadim zirlamaya basladim, oda gülse mi teselli mi etse bilemedi

tam 2 hafta sonra balayimizda yine gözünün önünde ayagim takildi ve yere yapistim, tekrar ayni dizimin üstüne :) dilinden kurtulamiyorum simdi
iyice sakar feyzo oldum gözünde

bu sevgilimle değilde annemle olmuştu ama kötüydü:KK43: telefon kazası tabi. annemle biraz tartışmalıyız evden çıkmışım ve annem bana mesaj atmış en son bende ona havalı havalı mesaj atıyrm ama baya sinirlenmişim. o sırada bi şehir dışı gezisi yapıcaktık arkadaşlarla ve arkadaş mesaj çekti gidiyomuyuz diye. bende olmaz artık canım annemin triplerini hiç çekemicem diye bu mesajı anneme atmıştım benim annemde eli maşalı çinsten tabi eve gidene kadar yusuf yusuf olmuştum

birde bitanemle birlikte otobüs yolculuğundayız metro ile aktarma yapıcaz ama ben felaket sıkışmışım yerimde duramıyrm yana döne tuvalet arıyoruz ama koskoca metroda tuvalet yokdu onun yanında çocuk gibi tepindiğimi hatırlıyrm hala yeri gelince hatırlatııyo danam gülerek

ya arkadaşlar koptum burda gülmekten.çok güzelmiş.neyse bende anlatayım bir tane .bir gün arkadaşıma gittim karşı komşularının kapısında birisi zile basıyor benim gibi sazanda dedimki onlar evde yoklar dükkan işletiyorlar.oda demezmi ablamevde .meğer o evin oğluymuş.

bitane daha.ablam görümcem çocuklar parka gidiyoruz kaldırımda ablam tökezledi düşecek gibi oldu .bende akşama kadar güldüm .ertesi günü aynı yerde sen ayağın takılsın düş sokaktakiler bakar yardım etmek için yaklaştılarda ben gülmekten yerden kalkamadım ve hamileydim tam bi fiyaskoydu.

ya arkadaşlar koptum burda gülmekten.çok güzelmiş.neyse bende anlatayım bir tane .bir gün arkadaşıma gittim karşı komşularının kapısında birisi zile basıyor benim gibi sazanda dedimki onlar evde yoklar dükkan işletiyorlar.oda demezmi ablamevde .meğer o evin oğluymuş.

tereciye tere satıyorsun sende hehehehe ayy öldüm gülmekten yaaa kaydirigubbakcemile3

Allah Sizi Emi.. Dünden Beri Okuyorum Burayı Anca Bitti.. Çok Yaşasın İyiki Varsınız Kızlar sırnaşık şey

X