Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

benim olay şöylekiii :) hala gülerim bigün eşimle geziyoruz tabi ozaman eşim deildi neyse arabanın gazı bitti yolda kaldık benim adam sinir küpü olmuş deli gibi dolaşıyo felan biraz ileridede benzin istasyonu var bende saf :KK70: dedimki hayatım şurda benzin istasyonu var bi şişeye doldurup getirsene arabaya koy sora döneriz doldurursun :KK70: yüzüme baktı baktı olurmu ya saçmalama sus dedi ya neden olmasın dedim git 10 20 neyse doldur şişeye getir döndü gülüm bu gaz dedi sen osuruğunu şişeye koyabilirmisin dedi yaaa varya o an benim bittiğim andı ne cahilmişim ben dedim ya :kedi:

benim olay şöylekiii :) hala gülerim bigün eşimle geziyoruz tabi ozaman eşim deildi neyse arabanın gazı bitti yolda kaldık benim adam sinir küpü olmuş deli gibi dolaşıyo felan biraz ileridede benzin istasyonu var bende saf :KK70: dedimki hayatım şurda benzin istasyonu var bi şişeye doldurup getirsene arabaya koy sora döneriz doldurursun :KK70: yüzüme baktı baktı olurmu ya saçmalama sus dedi ya neden olmasın dedim git 10 20 neyse doldur şişeye getir döndü gülüm bu gaz dedi sen osuruğunu şişeye koyabilirmisin dedi yaaa varya o an benim bittiğim andı ne cahilmişim ben dedim ya :kedi:

:roflol::roflol::roflol:gözümden yas geldi yaaa cok komik.

Benimki komik sayılmaz ama rezil rüsva oldum bi kaç gün önce

Sevgilim sevgililer günü için başka şehirden yanıma geldi, gece uyuyamamış otobüste bende uyuyamamıştım heyecandan neyse öğlen arkadaşının evine gittik.Baktım çok uykusu var. Hadi biraz yatalım dedim.Neyse bende hastayım yani alttan :kedi: ben uyurken bacağımı onun üstüne atmışım.Bi uyandık benimki "noldu ya burda biri tavuk yada horoz bıçaklamış herhalde" dedi. Etrafımız kanlar içinde kalmış hayatımda hiç regl dönemimde bu kadar kan aktığını hatırlamıyorum.Benim üstüm başım ve altımızdaki nevresimin kan olduğu yetmezmiş gibi sevgilimin pantolonu da kan lekesi olmuş. Nasıl kalktım nasıl temizledim bilemedim.hemen arkadaşımı aradım bana eşofman altı getir diye.dışarı çıksam çıkamıcam yani o derecede batmış pantolonum. Sevgilimin üstündeki kanı sil sil geçiremedim yine az bişi kaldı. Yalnız erkek arkadaşım ben telaşlandıkça gülüyordu.Bende daha sinir olup ona bağırıyordum.Neyse arkadaş üstüme bişeyler getirdi.Erkek arkadaşımın pantolonunda çok az leke kaldı bide çocuk 1gün kalcam die geldi 4gün kaldı arkadaşından pantolon alcak boyları,kiloları tutmuyo öyle günlerce dolaştı yavrum yazık...bilmiyorumkismile

Rezillikti resmen ya...
sempatiksalakcinni

sırnaşık şey kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan :eek: :1no2: delikafadulden

:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeyalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3

ossuruk ha:roflol: karnım patladı uyh

Haha bayiliyorum burayi okumaya.. Gün boyu insanin aklina okudukları geldikce gülesi geliyor vallah.. :))))) süpersiniz

aaaa bak benimde aklıma geldi sevgilim değildi ama şimdi kpss için dersaneye gidiyordum benim bi tane hocam vardı matematik hocası ortak arkadaşımız falan var o bana ben ona takılıyoruz hep ortak arkadaşkta var ya bi gün denemeden sonra ben soru sordum oda o konuyu daha anlatmamıştı ,bana git ya bu soru sorulurmu daha anlatmadım demişti bende anlatsan nolur soruyom işte falan diye fak bi sürtüşme yapmıştık her zaman ki gibi sonra bu arkadaşıma anlatmış bunu arkadaşım msn açtı bana sişte xxxxx hocaya o soru sorulurmu adam işlememiş daha falan bende sordum işte anlatsaydı isimle hitap ediyorum kızdım zaten ona falan oda sende anlatmadığı şeyi sormasana falan dedi tekrar bende sayıyom işte löle böyle sonra bi soru sordu bana matematikle ilgili yaptım bende ya sendemi soruyosun falan diyorum arkadaşıma soruyu doğru yaptım bak xxxx e söyle diyorum çocuğun cvp o zaten gördü arkamda ben onun evindeyim meğer çocuk hocanın evinden yazıyomuş banaakannehir
gerçi bi nescafeye affettirdim kendimi ama hocada bana karşı boş değilmiş derste ona bakınca konu anlatırken kaç kere kağıtları düşürmüştü elinden hihoyyyt

deymezsin çok karışık anlatmışsın cnm yaa anlamadım.

deymezsin adlı arkadaş kpss için dersaneye gidiyomuş
ordaki bi hoca ilede ortak arkadaşları varmış
bigün hocasına işlemedikleri bi konudan soru sormuş hocada daha işlemedik faan demiş

her neysee

sonra akşam msn de bu ortak arkadaşa olayları anlatırken
meger hocada ordaymışş

ikiside birbirine yanıklarmışş :asigim:​

bitane daha aklıma geldi durun yaziyim...

şimdi sevgilimle oturup içmiştik bigün tabi kafayı bulmam bulmam dedim buldumki ne buldum sevgilimde tık yok onun kafa yerinde...tabi sen iç okadar tuvaletin gelmezmi dedim çişim geldi vallaha kaçırdım dedim yakında biyerde tuvalette yok sevgilim az daha dayan nolur geldik dedi ben diyorum ya dayanamıyorum vallaha gitti dedim sevgilim düşmiyim diye tutuyo kolumdan biyandan da sövüyodu bana sonra tuvalete az kala aha dedim ben bıraktım dedim veeee bıraktım yani altıma işedim kızlarr ya rezil olduuğmamı yanıyım altımın ıslandığınamı yanıyım acaip rezillikti sokağın ortasında çocuğuda rezil ettim ama baya bi rahatlamıştım...bilmiyorumkismile:eek::roflol:

asminim akitram opuyorumnanaktan

gul.m.n :roflol:sempatiksalakcinnisırnaşık şey

imdaaattt azcık daha tutaydın :roflol:

kaydirigubbakcemile3 ayyyy kizlar koptum valla yaaaaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3
suan aklima gelmiyo ama gelirse hemen yazcam kaydirigubbakcemile3

asminim akitram opuyorumnanaktan

gul.m.n :roflol:sempatiksalakcinnisırnaşık şey

imdaaattt azcık daha tutaydın :roflol:

azcık daha tutamadım işte foşş gidiverdii alttan bırakmasaydım ya azımdan ya burnumdan çıkacaktı geldi arkadaş napim tutamadım:kedi:

koptum hepsine:):)
benimkiler pek komik değil ama anlatayım...aynı işyernde çalışıyoruz sevgilimle sabah bi yerden para aldık 5000$ kadar bitanem arabaya koydu ön tarafa poşette sarılı şekildeydi para.. yol üstünde kahvaltı yapmak için durduk.. pastehaneye girdik aa parayı unuttum dedi.. bende var dedim:):aşkım 5000$'ın mı var dedi:) biz tabi aşka geldik o parayı unuttuk arabada..sonra gitti aldı geldi.. ben yine kendi parasını unuttuğunu sandım o yüzden havalanıyorum bende var hesabı ben öderim diye:) bi sürü dalga geçti benle sonra..

aynı günün öğlenide hava çok güzeldii.. işten çıktık piknik yerine gittikk.. biraz yürüdük sonrada banklardan birine oturduk.. elini çekti omzumdan aşkım geliyorum 1 dakka izin verirmisin dedi... ben nereye gidiyorsun ya bu ormanın ortasında beni bırakıp diye laflanıyorum çocuğa yhaa bi daka gelcem diyor.. benim aklıma tuvaleti geldi utanıyor söyleyemiyor geldii... diyorum beni arabaya bırak öle git nereye gitçeksen.. yha 1 dakka gelcem hemen diyor.. ben yapışmışım eline hayır gitmicen diye söyleniyorum.. çekti elini güç bela kalktı yanımdan ama benim bir bakış vardı beni bırakıp nereye gidiyon der gibi:) meğer yerde papatya varmış onu koparıp getirdi... papatyayı aldım nasıl gülüyorum ama dedi ne oldu dedim tualetin var sandım wcye gidiyosun sandım... diyor altıma ederim genede bırakmam burda seni:asigim:

X