Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Dou_You_Wanna kullanıcısından alıntı
deymezsin çok karışık anlatmışsın cnm yaa anlamadım.

açıklama için teşekkür ederim canım aynen öyle ben kızdığım için hocaya söyleniyorum ismiyle hitap ediyorum hocam demeden meğer arkadaşım hocanın evinde ve onun bilgisayarından yazıyormuş bana hocada yanında okuyo tabiki hepsini sırnaşık şey

Börek yerken bi arkadaşımla dalga geçiyorum aşkıma anlatıyorum hem gülüp hem yiorum oda dinlio beni bi bogazıma kaçtı benim nefessss gitti kaldım öle

koptum ya :roflol::roflol::roflol:

Sen beni güldürdün allah da seni güldürsün emiiii
ayyyy valla gülmekten karnım ağrıdı

ayyyyy
öldüm yaa gülmektennnnn.uzun zamandır bu kadar gülmemiştim.

allah iyiliğini versin emiii

çok fena olmuş buD ama olsun sonuçta sarhoştun hatırlamıyorum dersin olur biter:))

ayyyy buna çok güldüm yaaa. şimdi arabnın benzini bitince hep bu aklıma gelecek:)

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Sesli osuruk güldürür sessiz osuruk öldürür demiş bir japon düşünür :roflol: :roflol: :roflol: laelaelaelaelae sırnaşık şey :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Sesli osuruk güldürür sessiz osuruk öldürür demiş bir japon düşünür :roflol: :roflol: :roflol: laelaelaelaelae sırnaşık şey :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Bir gün benim yine kontörüm yoktu ( Ne zaman var ki sanki kaydirigubbakcemile3 ) Abimin telefonuna şöyle bir el attım. Sevgilimi aramam gerekti ( Kavgalıydık da ) Aradım. Birazcık yemişim kontörlerini ( Hepsini bitirdim kaydirigubbakcemile3 ) O sırada sevgilim aradı. Konuşuyoruz telefonda. Biz konuşurken abim odaya girdi. Hemen geri çıkacaktı ki, o arada abimin telefonuna bir mesaj geldi. "SAYIN ABONEMıZ, KONTÖR BAKıYENıZ 0 KONTÖRDÜR. EN KISA ZAMANDA LÜTFEN KONTÖR YÜKLEYıNıZ..." Abim bir mesaja baktı bir bana.. Telefonda olduğumu gördüğü halde anammm bi saymaya başladı.. Sen ne aptal bir insansın, bir insan bu kadarmı egoist olur, ne gereksiz işler yapıyosun, Ne hakla benim kontörlerimi yersin kaydirigubbakcemile3 Sevgilim sustu öyle abimi dinliyor. Tamam abicim haklısın daha sonra konuşalım istersen dememe rağmen, telefon açıkken bana yapmadığını bırakmadı ben de daha fazla rezil olmayı göze alamayıp, benimkinin yüzüne kapatıverdim. Zaten sonrasında da abim sayesinde ayrılmıştık kaydirigubbakcemile3

kızlar geçenlerde nişanlımın küçük yiğeni ben ve nişanlım sinamaya gittik, ardından bişeyler yedik, nişanlım geliyorum dedi, bende küçük yiğeni aldım , dışarı çıktık, ama ben hiç umursamadan bankamatiğin yanına yanaştım, tabi küçük yiğen 7 yaşında bana bakıyo ne yapıyosun der gibi, benimde elimde kolam var, bankamatikte de biraz sıra var, tabi ben en önde para çeken kişinin ne üstüne ne başına bakmadan, ne de suratına bakmadan nişanlım sanıp yanaştım, kolamı bankamatiğin üstüne koyup adamla yüzyüze gelmem bir oldu, ufaklık da şaşırdı napıyo bu diye , sonra bi baktım bizimki bankamatiğin arkasında migrosta sigara almış bana doğru geliyo tabi görmüş olanları.. sonra geldi koluna girip uzaklaştık ama nişanlımdan çok ben orda o kuyrukta bekleyen insanlara, o adama , ve bi de ufaklığa rezil olmuştum baya, içimden kızıyorum kör müsün, her uzun boyluyu nişanlın mı sanıyosun diye...

heheuheu koptm ya her ak sakallıyı deden mi sandın yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…