sevgilime atılan çıplak fotoğraf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten yanlışlıkla atmış olsa.... empati yapsana bi. Sen (olmazya) yanlışlıkla foto attın onun sevgilisine diyelim... kıza gidip sevgline yanlşlıkla foto attım mı dersin sadece? İçeriği neden söylemiyor? Ve hâlâ yüzsüzşüğü ele alarak sevgiline başka sekilde ulaşıyor mahcup olmakta yok tabi. Baska adam mı yok soracak? Ve son olarak hanım kızımız sağda solda attığı resmin içeriğini söylemeden pişkin pişkin senin hakkında kezban beni engelledi diye konusuyor ?

Bunu sen yasıyorsun biz yazdığın konuyu okuyoruz. Biz bile anladık sen hâlâ "acaba" mı diyorsun :) avaz avaz bağırıyor kız "ben çirkef bi yellozum a komşular" diye

Not; sevgilin sadakatiyle gönüllerimiz fethetti. Saygılar, hürmetler efenim ❤

Siz böyle kafanıza taktıkça onun istediğini yapmış oluyorsunuz,belli ki sevgilinize karşılıksız bir ilgisi var ve karşılık bulamadıkça farklı yollarla iletişim kurmaya çalışıyor.hiç kafanıza takmayın tabiri caizse ölü taklidi yapın o da kendi kendine unutur gider.bence sinir olacağınıza mutlu olmalısınız kıskanılacak bir ilişkiniz oldugu için :)

neden bi insan durduk yere memelerinin fotosunu çekip atar ki ne kadar egzantirik hayatlar var sevgilinde ona üreme organı fotosu atsaydı hey Allah'ım akıllar pert. Sevgilin dürüstmüş ki size söylemiş karşılık veredebilirdi erkeklerin genelinin beyin yapısı o modda çünkü o sana kezban diyorsa sende ona kaşar de bakalım ne olacak

Ya dogrudur adamin sucu yok belli ki direk sana haber verdigi icin. Ama ben direk o kiza o kadar masum cevap verdigi icin bile catardim sen nasil bu kadar sakin kalirsin diye

Sevgiliye gogus fotograf atmak bile abartiyken sen git arkadasinin sevgilisine at ulan biz nisanliyken adet donemimle ilgili laf carpitirsa nasil kavga ederim diye dusunuyordum hey allahim.. bizmi cok abartiyoruz yoksa bumu normali..

Kız sevgiline sarkıyor apaçık ortada. Sen çok iyi niyetli kalmışsın bu kadar iyi niyetli olma. Kıza haddini bildir sonra da yüzüne bile bakma derim.

ayy yok sevgilim asla atmaz o laptop vs hepsinin ön kamerasına post it yapıştırır hatta izlenme ihtimaline karşı,telefondan da gereksiz şeyler çekmez ilerde ortaya çıkması ihtimali yüzünden.

hiç ihtimal vermedim ilgisini bile çekmemiştir eminim.

ben kız hakkında konuşmama kararı aldım. eğer ortada bir yanlış anlaşılma varsa üzülürüm.

Kasıtlıda olabilir yanlışlıklada
Ben orada değilim
Ya bir insan çıplak fotoğrafları neden ve nasil paylaşsın
Millet olarak kafayı yemiş gibi duruyoruz:)

birgün telefon bozulsa tamire versen tamirci bu fotoları alır çoğaltır bence hiçbir kızın çıplak foto çekmemesi gerekir kötüye kullanan mutlaka olur

Kasıtlıda olabilir yanlışlıklada
Ben orada değilim
Ya bir insan çıplak fotoğrafları neden ve nasil paylaşsın
Millet olarak kafayı yemiş gibi duruyoruz:)

beni tanır halbuki ben bilerek yaptığından emin olduğum an onu rezil ederim o yüzden cesaret etmemiştir diyorum susuyorum şuan yanlışlık diye kendimi telkin ediyorum. bakalım ne çıkacak.

yuh ne pişkin kız ha. sende desene kıza konuşmaya devam edersen hakkımda ne resmi attığını yayarım diye

Allahım tek anladıgım ben bayagı yaşlanmışım sosyal medyadan da uzak kalmısım.telegram snap falan ne oldugunu bilmedigim sosyal medya terimlerimden dolayi fikir yürütemeyecegim.

Ama hadi yanlışlıkla attı gercekten diyelim.kim öyle cıplak fotosunu ceker ki.yanlışlıkla atmasaydı kime atacakti ve neden.zaten sevgilisi de olsa birine cıplak fotograf atmak nedir.ben olsam zaten öyle bir insanla görüşmezdim.

İçimden neler diyorum da yazarsam direkt ban. hanımefendi çizgimden cikmayayim şimdi elin ... icin, Öhömm.. neyse.

Okur okumaz aklıma geleni yazayım yorumları göz gezdirirken biraz fikrim değişse de, sevgilin kızın sevgilisinin en yakın arkadasiymis ya, bunlar da ayrılmış ya, bu saftirik eski sevgilisinin kulağına gitmesi için yapmış olabilir bu saçmalığı. Yani benim artık yeni bir sevgilim var ve ona cicisleriimi atıyorum çatla da patla demek istemiş olabilir.

2.olarak da herkesin düşündüğü işte, siz dörtlü takılırken aslında seninkinde hafiften gözü varmış ve sevgilini etkileyecek bir zekası olmadığı icin de elinde olanları kullanmış, yani son kozunu. Oradan da yuruyemeyince çirkefe bağlamış.

Konularını okuyorum ne kadar eleştiri yapsalar da ben senin çok aklı başında biri olduğunu düşünüyorum. Aile durumlarını da biliyorum, çok sık konu açtığını söyleyenlere bakma sen. Bu konuda da kendini bozmamissin, son sayfalari henüz okumadan yorum yapıyorum bi tepki verdin mi bilmiyorum ama eger vermediysen, direkt dedikodusunu yapıp onun ayarına düşmek yerine, ona bi mesaj at "sağda solda benimle ilgili atıp tuttuğunu duyuyorum, millet de işin gerçek yüzünü merak ediyor haliyle, meraklarini gidermemi istemiyorsan az konuş, hatta hiç konuşma seni rezil ederim" falan yaz. Bu tip kızlar anca böyle ağızlardan anlıyor maalesef.

çok teşekkürler :)

henüz bir şey yapmadım biz sevgilimle kızın yanlışlıkla atmış olması ihtimaline karşı onu rezil etmek istemedik. Eğer öyle olmadığı anlaşılırsa ben de artık ne yaptığını herkese söylerim. zaten iletişim kurmayı düşünmüyorum bir daha ama en ufak bir hareketinden tepkimi belli ederim

Ay sevgilinin tutumu cok hosuma gitti.

Kiz sende cinnet gecirmek icin neyi bekliyorsun acaba? Agzini kapasa bir yerde konusmasa, catlamak pahasina susabilirdim heralde. Ama orda burda anlatabilme yurekliligini gosterdiyse sende soyle. "Onun ciplak fotograflarini midemiz kaldirmak zorunda mi?" diyiver ortak arkadaslarina. Kizin sevgilisi napti ya? Sadece bana atmaz oyle fotograflar mi dedi? Sonra?

kızın eski sevgilisiydi benim sevgilimin en yakın arkadaşı. onunla konuştuk biz. saçmalama hiç öyle bir kız değil atmaz dedi. ben de öyle olunca çünkü kızı da biliyorum yanlışlıkla olduğuna inanmak istedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…