sevgilime atılan çıplak fotoğraf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevgilin ve de sen bu gibi durumlarda birbirinize net olduktan sonra.. Gerisini silkele gitsin.. Kız art niyetli şüphe yok!

Kızın ikinci kez sevgilinize ulaşmaya çalışması yetmemiş birde arkanizdan kezban demiş millete dedikodu yapmış. Yaptigindan hiç utanmamis arsız yuzsuz biri. Siz niye utaniyosunuz,söyleyenlere olanı biteni açıkça anlatin bence.

Son paragrafa kadar gerçekten yanlışlıkla atmıştır belki diye iyi niyetli düşündüm ama ben yanlışlıkla çıplak fotoğrafımı attığım birine hiçbir şey olmamış gibi ödev için mesaj atamazdım. Utancımdan yerin dibine girer, karşılaşmamak için elimden geleni yapardım. Bariz bilinçli atmış.

Benim aklımda da hala belki yanlışlıkla atmıştır diye gezip duruyor düşünceler. hani haksız yere laf çıkarmış olmayayım diye. kız sevgilimle görüşürken falan da hep normaldi yani şimdi görüşmeyeli 6 ay oluyor yeni mi aklına geldi ben mi kötü niyetliyim diyorum ama öf bilmiyorum hiç cidden bilerek attı sanırım

Kesin bilerek attı varya sevgilin için bir olta attı düşseydi hemen adamın üzerine atlayacaktı ama seninki oltaya düşmedi bravo

böyle dikkat çekmek isteyen kişilere histeri hastalığı teşhisi konuyormuş nu kızda öyle onun hakkında konuşulsunda ister giyinik ister çıplak bu kız hasta haberin olsun

Bide neden engelledin anlamadım demiş
Ne desin adam, alt tarafı atmadığın için mi engelledim desin tövbe tövbe.
Bilerek yapmış işte.

Kiza birsey deme
Sana laf eden olursa acik acik kizin yedigi boku anlat
Kizla da bi daha gorusme
Yuz yuze geldiginizde utanmadan sana laf atarsa oha artik amma yuzsuzsun be de , gec git , kafaya da takma

Yanlışlık falan yok ..Sen de snap ten ona foto at , bunlar varken onları beğenmez de

Bu arada amaç ara bozmak ..sevgilin çok doğru bir hareket yapmış her yerden engelleyerek ..sen de öyle yap ..

Akılcı fikirler gelir eminim de...

Benim asıl derdim ben ne kadar basit, yüzeysel, kolay,heyecansız bir hayat yaşıyormuşum bee... Üzüldüm. Çok tekdüze gidiyorum hayat yolunda... Yarın bilerek yemeğin altını çok açayım da yansın çıtır çıtır bir kalbim oynasın bir heyecana geleyim bir kendi kendimi tokatlayayım
Ha bu arada dolmalık biber zamanı geçti mi

Aşırı dekolteli bir fotoğrafımı snapteki kız arkadaşlarıma atacakken yanlışlıkla erkeğe de atmışım. Çocuğun sevgilisi de arkadaşımdı,hemen mesaj atıp sakin snapi açma x yanındaysa x açsın demiştim,tamam canım sakin ol demişti o da. Ayni snapi sevgilisine de atmıştım zaten.
Oda benim için bilerek attı vs diye düşünmüş olabilir,bu olaydan sonra engelletseydi bende orda burda x için laf söylerdim çünkü gerçekten yanlışlık olduğu için.
Siz yine de yanlışlıkla olma ihtimalini de düşünün göz ardı etmeyin.

ya çok düşündüm kız eskiden yakın arkadaşım olduğu için hatta sevgilim o....pu dedi diye kızdım falan. hani eğer sonradan böyle yapmasa ne bileyim bana düzgün bir açıklama yapsa zaten derim sevgilime kimseye söyleme yanlışlıkla olmuş diye.

kız bana "x'e yanlışlıkla fotoğraf attım" dedi. Ben de gidip bir de savundum kızı. sonrasında tekrar ödev için yardım istemesi falan ne bileyim hani çok iyi gelmedi ama işte hala da kafamda o ihtimal olduğu için kimseye söylemedim. Eğer yalan yere kızın adını çıkarmış olursam çok üzülürüm.

şu okul bi bitsin umarım ben de böyle olurum yahu. yoruldum dersi hocası insanları her şeyi dert geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…