sevgilime atılan çıplak fotoğraf

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahaha aynen ya :)

Şimdi şöyle söyleyeyim ben fotoğrafı attigim arkadasima yani erkekle daha yakin arkadaştım,sevgilisiyle sonra tanışmıştım. O yüzden o fotoğraf muhabbetinden sonra yine mesajlastik konustuk sıkıntı olmadı,eğer artniyetle attigimi düşünseler kahrolurdum. Sevgiliniz direk engellemek yerine gözlemleseydi keske,yanlışlıkla atmışsa eğer engellenmiş olması sinirlenirdiği için böyle davranmış olabilir.
(Benim fotoğrafım da da göğüslerim fışkırmıştı düşünün,bana sevgilim açtı dedi ve konu kapandı,kendi de bakmış olabilir vs bi daha hic konusu geçmedi tabi bende snapi sildim)

Ya çok pardon birşey sorucam
Sevgiliniz neden elin kızına o... diyor ??

Aa dur bak bir tane daha var fotoğraf fiyaskom,üni 1deyken wp grubu vardı yeni tanışma grubu.
Benim wp duvar kağıdım da kendi fotoğrafım vardı dekolteli fotoğraf,birine wpden başkasıyla konuşmamın ss sini atcaktim,fark etmemisim fotoğrafı yani o kadar dalgınım unutmuşum duvar kagidimda kendimin olduğunu attım.
Erkekti o da peri dedi bu ne,lutfen dikkatli ol niye oluyorum noldu dedim bende,sonra jeton düştü.
Tabi o zaman benim flörtüm var çocuktan asla hoşlanmıyorum,bu çocuğun flörtü bana bir kanli bir bıçaklı oldu. Bilerek attigimi düşündüler yani,hatta fbden instadan sildi çocuk beni,baya olayliydi oda,hala o kizin (flörtünün) beni kıskandığını düşünürüm bu olay öncesinde de bayağı tuhaftı bana davranışları.

Merhametten maraz doğar. Gerektiği yerde hak ettiği lafı ver.

yakın olsalar hiç şey yapmam ama işte 2 kez görüştüler o da topluca yani kızın o zamanki sevgilisi falan çift olarak görüştük.

ben sanırım yine de böyle oldu diye kimseye anlatmiycam ya dediğiniz gibi yanlışlık çıkarsa kahrolurum cidden

Ya çok pardon birşey sorucam
Sevgiliniz neden elin kızına o... diyor ??

gerizekalı olduğu için. zaten küfür konusunda sinirliyim kendisine bu sefer de azarladım ama işte hala benle konuşurken sanki arkadaşlarıyla konuştuğunu sanıyor.

Senin arkandan Kezban diye anlattıkları kimse bir WhatsApp grubu kur,
Kızı da ekle
Sonra gönderdiği çıplak fotoğraflarını orada paylaş :)

Yaramı deştin akşam akşam

Ben gecen esime fantezi camasirli bi foto attim
10 kere kontrol ettim atmadan
Normal foto atilir karistirilir da boyle ozel fotoda bin kat dikkatli olunur
Teshirci bence bu hatayi yapanlar. Ozellikle yapip hata ayagina yatiyorlar

Kızın sevgilinizde gözü var. Bir de size kezban diyor Yapmanız gereken sevgilinize güveniyorsanız umursamamak.

Son düzenleme:
İçinizdeki şüphe gitsin isterseniz sevgilinizin telinden engeli kaldırın ve sevgilinizmiş gibi konuşun, tepkisine göre niyeti anlarsınız. ama çok dikkatli olup yazanın sevgiliniz olduğuna inandırmanız lazım. Ama bence yanlışlık olsa biraz mahcubiyet duyardı. Whatappdan engellemişsin diye yüzsüz yüzsüz telegramdan yazmazdı.

Hic ustune dusmeyin.
Sevgilin ve sen en dogrusunu yapmissiniz.

Soran olursa da ciplak foto atiyor biz de engelledik..deyin

Sen sevgilinle aranı iyi tut, Allahtan sevgilin de dürüst insanmış. Aynen ilişkinizi kesin kızla, sen sevgilinle saçma sapan mevzulardan ufacık tartışmalarınız bile olsa belli ki hoşuna gidecek o kızın. Bence ya sevgiline göz koydu yada sana acı vermeye çalışıyor ve aranızı bozmaya çalışıyor. Yargılamaktan korkarım normalde ama bu kızın kötü niyetli olduğuna neredeyse eminim

Oyle bir fotoyu yanlislikla bir baskasina atmak icin cok salak olmak lazim. Normal bir foto degil ki bu. Akli sira sevgilinizin dikkatini cekmeye calisiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…