Sevgilim ilişkiyi bitirdi ama engellemedi?

Evereste tırman bence evin kapısına gitmen az olmuş. Ayrıca sırf kız güzel ve meslek sahibi diye kıskanmak ne dir. Kardeşi ya hu kardeşi. İyi yapmış ayrılmakla ben olsam bende ne oluyoe derim. Bir hatası da yok ki kızın. Neyse daha fazla zorlamayın engellememesi sizi sevdiğinden değil yakında zamanda engelli basar zaten

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım. 4.5 senelik ilişkim vardı. Çocukluk aşkım ve ilk sevgilim kendisi. Sevgilim dediğim dedik bir yapıdadır. Sinirlendiği zaman ana avrat küfür eder ve hakaret eder. Ben onun hakaretlerini ve küfürlerini hep affettim hiçbir zaman ayrılalım demedim.
4.5 senelik ilişkimiz var ama hala evlenme teklifi etmedi. Bu aralar çok üstüne gittim evlilikle alakalı aramız biraz bozuktu. Sevgilimin kız kardeşi var birde kendisi çok güzel, havalı ve meslek sahibi. Bende onun gibi olamadığım için bunu takıntı haline getirdim ve sevgilime söyledim. O da "boş ver takma" dedi. Ben de üstüne gittim ve tartışmaya başladık. Çok sinirlendim "o zaman kardeşin evlendiğimizde eve giremez" dedim.
O da "bu bardağı taşıran son damlaydı, artık kesinlikle bitti sakın yazma bana kendine iyi bak" dedi whatsapptan. Ben de aradım mesajlar attım, özürler diledim ama yazmadı. En son "bitti artık kesinlikle bitti" dedi. Ben de koştura koştura evden çıktım ve onun evine gittim. Kapısında oturdum bekledim bitmesin diye. İşten dönerken beni gördü kapının önünde çok kızdı. Kolumdan tuttu ve evden uzaklaştık.
"Benim arkadaşım nişanlıydı ablan eve giremez dedi diye nişanlısı, nişan attı" dedi. "Sonra barıştılar niye barıştın dedim" dedi. Ben de sinirden ağzımdan öyle çıktığını asla öyle bir insan olmadığımı söyledim. "Her şey için teşekkürler artık kafanda bitir, sen benim eski sevgilimsin" dedi. "Son kez sarılacaksak sarılalım" dedi. O an öyle bir sarıldım ki ona hiç bırakmak istemedim. Ama o ellerimi indirdi ve gitti.
Dünden beri mesajlar atıyorum görüldü atıyor, telefonlarını açmıyor. Beni engellememiş ve sosyal medyadan da çıkarmamış. Tamamen bittiyse beni neden engellemedi? Kafayı yemek üzereyim yardım edin. Çok seviyorum, deli gibi aşığım.
Çünkü 2 yetişkin insandan 1 i görüşmek istemiyorsa görüşülmez zaten …. Engellemeye gerek yok

Bu engelleme işi çok saçma, engellemek veya engellememek hiçbir şey ifade etmez. Bence bitirmek için bahane aramış ama siz de hatalı davranmışsınız, kardeşin eve giremez vs demekle. O da bunu bahane etmiş.

Ben kız kardeşine doğum günü hediyesi aldım. O da altta kalmamak için hemen benim doğum günümü sordu ve adresimi istedi. O da bana hediye aldı. Ben görüşelim mi kahve içeriz dedim. Müsait değilim erken döneceğim görev yerime müsait olursam görüşürüz falan filan dedi. Ama erken döneceğim diye yalan söyledi hala burada. Arkadaşlarıyla geziyor, zaman geçiriyor ama benimle hiç görüşmedi. Buna çok içlendim, üzüldüm. Sevgilime söyledim sinirlendim de sonra ağzımdan kaçtı işte. İlişkide benimle vakit geçirmeyeni konuşmayanı Ben niye evime alayım dedim...

Kızla değil, erkek kardeşiyle bir ilişki yaşıyormuşsunuz. Farkındasınız değil mi ?

Sinirlendiği zaman ana avrat küfür eder ve hakaret eder. Ben onun hakaretlerini ve küfürlerini hep affettim hiçbir zaman ayrılalım demedim.

Haklısın. Ben de bunu sinir anında düşünemedim işte. Sinirlerim tepemdeydi. Aniden ağzımdan kaçtı sevgilime. Şimdi kesinlikle affetmiyor. Çikolata gönderdim dün evine hiçbir şey yazmadı ve aramadı. Ofisini aradım sesimi duyar duymaz kapattı. Ama engellemedi beni..

Kısıtlı bütçenizi de sıinirin ardına saklanıp ana avrat küfreden, terbiye yoksunu bir adam için harcamayın.

O çikolatayı onun evine yollamak yerine keşke kendiniz ailenizle yeseydiniz daha iyiydi.

Şu an fark etmeseniz de adam sizi kendinden kurtararak; size çok büyük bir iyilik yapmış. Bu iyiliğin kıymetini bilin ve uzaklaşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
kaç yaşındasın bilmiyorum ama öncelikle çok olgunlaşman gerek. sana neden küfürlü konuşmasına izin veriyorsun. kapısına gitmek nedir? ayrıca neden ablası eve gelmeyecekmiş öz güven problemini kendi içinde çözmelisin

Ben hatalıyım maalesef benim yüzümden bitti
Ay hayır ya sen hatalısın falan değil.
Sen özgüvenini bir noktada kaybetmişsin. İnsanlar saçıyla,kaşıyla, bedeniyle bir alım endam ve çekicilik taşımaz. Duruşu ile yaptıkları ve konuşmaları ile diğer insanları kendine çeker veya iterler. Bu özgüveninin eksikliği sen de eziklik yaratmış. Erkek arkadaşının en yakınında olan kız kardeşini kıskanmana ve kıyaslamana neden olmuş. E bu arkadaşı değil ki atsa atamaz adamda. Yaptığınız davranışta sağlıksız. Mecbur ayrılmış. Erkek arkadaşınıza mesajlar atmak,yolunu kesmek yerine biraz sessiz kalın. O sürede de psikoloğa gidin. Destek alın lütfen. Başka türlü ne bu ilişkiyi ne başka ilişkilerinizi duzeltemezsiniz.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım. 4.5 senelik ilişkim vardı. Çocukluk aşkım ve ilk sevgilim kendisi. Sevgilim dediğim dedik bir yapıdadır. Sinirlendiği zaman ana avrat küfür eder ve hakaret eder. Ben onun hakaretlerini ve küfürlerini hep affettim hiçbir zaman ayrılalım demedim.
4.5 senelik ilişkimiz var ama hala evlenme teklifi etmedi. Bu aralar çok üstüne gittim evlilikle alakalı aramız biraz bozuktu. Sevgilimin kız kardeşi var birde kendisi çok güzel, havalı ve meslek sahibi. Bende onun gibi olamadığım için bunu takıntı haline getirdim ve sevgilime söyledim. O da "boş ver takma" dedi. Ben de üstüne gittim ve tartışmaya başladık. Çok sinirlendim "o zaman kardeşin evlendiğimizde eve giremez" dedim.
O da "bu bardağı taşıran son damlaydı, artık kesinlikle bitti sakın yazma bana kendine iyi bak" dedi whatsapptan. Ben de aradım mesajlar attım, özürler diledim ama yazmadı. En son "bitti artık kesinlikle bitti" dedi. Ben de koştura koştura evden çıktım ve onun evine gittim. Kapısında oturdum bekledim bitmesin diye. İşten dönerken beni gördü kapının önünde çok kızdı. Kolumdan tuttu ve evden uzaklaştık.
"Benim arkadaşım nişanlıydı ablan eve giremez dedi diye nişanlısı, nişan attı" dedi. "Sonra barıştılar niye barıştın dedim" dedi. Ben de sinirden ağzımdan öyle çıktığını asla öyle bir insan olmadığımı söyledim. "Her şey için teşekkürler artık kafanda bitir, sen benim eski sevgilimsin" dedi. "Son kez sarılacaksak sarılalım" dedi. O an öyle bir sarıldım ki ona hiç bırakmak istemedim. Ama o ellerimi indirdi ve gitti.
Dünden beri mesajlar atıyorum görüldü atıyor, telefonlarını açmıyor. Beni engellememiş ve sosyal medyadan da çıkarmamış. Tamamen bittiyse beni neden engellemedi? Kafayı yemek üzereyim yardım edin. Çok seviyorum, deli gibi aşığım.
Kesinlikle evlenin çünkü siz tencere kapaksiniz ne o başka bir kızın başını nede sen başka bir oğlanın başını yakmayın...siz yiyin birbirinizi mükemmel cift

Seni çok sevdiği için engellemedi tatlım oda sana deli gibi aşık deli gibi aşık olmasa neden çok güzel küfürler hakaretler etsin siz iyi misiniz ya gerçekten nasıl bu kadar vahim durumlara düşebiliyorsunuz hakaret küfür affetme ilerde çok pişman olursun elinw bişey gelmez yalvarda affetsin

Haklısınız ama bitmesi benim suçum olduğu için peşinden koşuyorum onun
insan sevdiğini bırakmaz,sevmek insanı bırakır,o sizi sevmeyi bırakmış,bence kabul edip yolunuza devam edin,kardeşini kıskandınız diye ilişkimi biter en fazla gülünür abartsaydın fln denilir.

Engwllemediyse umut vardır mı diyorsun?
Niye kaderini onun eline teslim ediyorsun!
Allah akıl vermiş sana. Sana saçma sapan davranan adamın elinde heba etme kendini.

Bu kadar ısrarcı olmak çok itici gelir özellikle de erkeklere. Kendinizi geri çekin asla mesaj atmayın aramayın, sormayın siz ısrar ettikçe bir şey değişmeyecek ama biraz uzak durursanız durumun değişme ihtimali daha yüksek. Kendinizi bu kadar değersiz duruma düşürmeyin.

Bacım sen delimisin divanemisin. Şaka mısın bir tedavi mi alsan acaba konu lütfen hale olsun

Ölmek istiyorum ölemiyorum diyen acı çeken genç bir kadını yemişsiniz de yemişsiniz öyle ofansif yorumlar gelmiş ki.. Şunu eklemek istiyorum senin için; yaşın itibari ile bu hatayı yapabilirsin. Ortada bir sadakatsizlik yok, onursuzluk yok. Kaldı ki hatanın çok çok farkındasın, lütfen buradaki bu kadar ağır yorumları dikkate alma. Sana diyeceğim canım, sen bu aşkı o kadar sene günahı ile sevabı ile yaşamışsın. Bırak, oluruna bırak. Allah kalbini biliyor, sen kendi hayatına bak.

Sen sandın ki onun seni darladığı kadar senin de onu darlayabilecegin miktarda kredin var onda... Bi erkek ne kadar deli de olsa, karşısindaki kadının deliligini tolere edecek kadar adil değildir hic bi zaman. Geçmişte yuttuklarin gelecekte seni rahatca şuursuz davranabilecegin kadar rahat ettirmez asla. Kadin ve erkek eşit değildir çünkü. Mesela ayrildiginizda o senin kapında yatsa adı romantizm olur, sen kapıda yatsan adın ruh hastası olur.

Haklısın. Ben de bunu sinir anında düşünemedim işte. Sinirlerim tepemdeydi. Aniden ağzımdan kaçtı sevgilime. Şimdi kesinlikle affetmiyor. Çikolata gönderdim dün evine hiçbir şey yazmadı ve aramadı. Ofisini aradım sesimi duyar duymaz kapattı. Ama engellemedi beni..
Çikolata mı gönderdin evine hshshsh hayır ben bunu okumadım hayır gözlerim yanıldı 😁😁 Acilen gitmen gereken yeri söylüyorum👉 Psikolog

X