Sevgilim ilişkiyi bitirdi ama engellemedi?

Suç nerede biliyor musun. Dünyada ki tek erkekmiş gibi ona bağımlı olmanda. Ne demek bir erkeğin kapısına gitmek yani ? Neden bu kadar ezdiriyorsun kendini ne demek ana avrat küfretmek ya. Bana kocam bak NİKAHLI kocam dahi salak diyemez. Dedirtmem. Neden gururunu hiçe sayıyorsun. Bana bir bağırırlarsa 2 bağırırım. Ayrıca bu ne kendini bilmezlik, neden kızla kendini yarıştırıyorsun ? görüşmek istememiş olabilir sırf bu yüzden eve giremez vs ne kadar çocukça şeyler bunlar. Kafa yapısı olarak büyümen lazım. Bak sen aynı şuanki kafanla gidersen Allah esirgesin yarın birgün kocan tokat attığında ben suçluyum ben kışkırttım dersin. Dünyaya 2 kere mi geleceksin de bu derece gururunu ezdiriyorsun ? Bırak gitmişse gitmiştir. Dönmek isterse zaten dönecektir. Niye sapık stalker gibi ensesine yapışıyorsun ki ?
Çok haklısın. Ben normalde öyle kötü bir insan değilim. Çok duygusalım Ben. Ben kızla arkadaş olmak istedim, yakın olmak istedim. Beni istemeyince kız kardeşi çok üzüldüm işte dert edindim kendime. Ağzımdan kaçtı işte. 4 senedir evlenme teklifi etmedi diye de üstüne gittim. Dün çikolata gönderdim evine. Hiçbir şey yazmadı. Bugün ofisini aradım suratıma kapattı. Kafayı yemek üzereyim. Ölmek istiyorum ölemiyorum.

Çok haklısın. Ben normalde öyle kötü bir insan değilim. Çok duygusalım Ben. Ben kızla arkadaş olmak istedim, yakın olmak istedim. Beni istemeyince kız kardeşi çok üzüldüm işte dert edindim kendime. Ağzımdan kaçtı işte. 4 senedir evlenme teklifi etmedi diye de üstüne gittim. Dün çikolata gönderdim evine. Hiçbir şey yazmadı. Bugün ofisini aradım suratıma kapattı. Kafayı yemek üzereyim. Ölmek istiyorum ölemiyorum.
ben sana ne anlatırsam anlatayım anlamayacaksın ne diyeyim hayatında başarılar sana

Küfürler, hakaretler eden biriyle ilişki sürdürmek ve evlenmek için uğraşmaktaki mantık ne mesela? Hiç mi değerin, kendine saygın yok?

Ayrıca, ablayla ilgili öyle büyük bi cümle kuracak kadar neye doldun? Ne oldu?

Kapısına kadar gidip oturmak, yalvarmak falan, bi dur artık.

Yazıklar olsun, ezilmek in bu kadar yalvaran kadın az bulunur

Küfürler, hakaretler eden biriyle ilişki sürdürmek ve evlenmek için uğraşmaktaki mantık ne mesela? Hiç mi değerin, kendine saygın yok?

Ayrıca, ablayla ilgili öyle büyük bi cümle kuracak kadar neye doldun? Ne oldu?

Kapısına kadar gidip oturmak, yalvarmak falan, bi dur artık.
Ben kız kardeşine doğum günü hediyesi aldım. O da altta kalmamak için hemen benim doğum günümü sordu ve adresimi istedi. O da bana hediye aldı. Ben görüşelim mi kahve içeriz dedim. Müsait değilim erken döneceğim görev yerime müsait olursam görüşürüz falan filan dedi. Ama erken döneceğim diye yalan söyledi hala burada. Arkadaşlarıyla geziyor, zaman geçiriyor ama benimle hiç görüşmedi. Buna çok içlendim, üzüldüm. Sevgilime söyledim sinirlendim de sonra ağzımdan kaçtı işte. İlişkide benimle vakit geçirmeyeni konuşmayanı Ben niye evime alayım dedim...

Ben kız kardeşine doğum günü hediyesi aldım. O da altta kalmamak için hemen benim doğum günümü sordu ve adresimi istedi. O da bana hediye aldı. Ben görüşelim mi kahve içeriz dedim. Müsait değilim erken döneceğim görev yerime müsait olursam görüşürüz falan filan dedi. Ama erken döneceğim diye yalan söyledi hala burada. Arkadaşlarıyla geziyor, zaman geçiriyor ama benimle hiç görüşmedi. Buna çok içlendim, üzüldüm. Sevgilime söyledim sinirlendim de sonra ağzımdan kaçtı işte. İlişkide benimle vakit geçirmeyeni konuşmayanı Ben niye evime alayım dedim...
Hiçbir resmiyetin yok neden görüşsün ki, nişanlı olsanız bile görüşmek zorunda değil, bayramda seyranda selamlaşsa yeter. Benimsemek zorunda değil

Hiçbir resmiyetin yok neden görüşsün ki, nişanlı olsanız bile görüşmek zorunda değil, bayramda seyranda selamlaşsa yeter. Benimsemek zorunda değil
Haklısın. Ben de bunu sinir anında düşünemedim işte. Sinirlerim tepemdeydi. Aniden ağzımdan kaçtı sevgilime. Şimdi kesinlikle affetmiyor. Çikolata gönderdim dün evine hiçbir şey yazmadı ve aramadı. Ofisini aradım sesimi duyar duymaz kapattı. Ama engellemedi beni..

Haklısın. Ben de bunu sinir anında düşünemedim işte. Sinirlerim tepemdeydi. Aniden ağzımdan kaçtı sevgilime. Şimdi kesinlikle affetmiyor. Çikolata gönderdim dün evine hiçbir şey yazmadı ve aramadı. Ofisini aradım sesimi duyar duymaz kapattı. Ama engellemedi beni..
Sen arabesk filmlerdeki gibi sana yapılan zulmü çektiğin acıyı aşk zannediyorsun, çilen mübarek olsun, akıllanmazsın. Sana hakaret ve eziyet eden adamın bacağına iyice yapış, belki ferhatla şirin gibi destanınız olur

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım. 4.5 senelik ilişkim vardı. Çocukluk aşkım ve ilk sevgilim kendisi. Sevgilim dediğim dedik bir yapıdadır. Sinirlendiği zaman ana avrat küfür eder ve hakaret eder. Ben onun hakaretlerini ve küfürlerini hep affettim hiçbir zaman ayrılalım demedim.
4.5 senelik ilişkimiz var ama hala evlenme teklifi etmedi. Bu aralar çok üstüne gittim evlilikle alakalı aramız biraz bozuktu. Sevgilimin kız kardeşi var birde kendisi çok güzel, havalı ve meslek sahibi. Bende onun gibi olamadığım için bunu takıntı haline getirdim ve sevgilime söyledim. O da "boş ver takma" dedi. Ben de üstüne gittim ve tartışmaya başladık. Çok sinirlendim "o zaman kardeşin evlendiğimizde eve giremez" dedim.
O da "bu bardağı taşıran son damlaydı, artık kesinlikle bitti sakın yazma bana kendine iyi bak" dedi whatsapptan. Ben de aradım mesajlar attım, özürler diledim ama yazmadı. En son "bitti artık kesinlikle bitti" dedi. Ben de koştura koştura evden çıktım ve onun evine gittim. Kapısında oturdum bekledim bitmesin diye. İşten dönerken beni gördü kapının önünde çok kızdı. Kolumdan tuttu ve evden uzaklaştık.
"Benim arkadaşım nişanlıydı ablan eve giremez dedi diye nişanlısı, nişan attı" dedi. "Sonra barıştılar niye barıştın dedim" dedi. Ben de sinirden ağzımdan öyle çıktığını asla öyle bir insan olmadığımı söyledim. "Her şey için teşekkürler artık kafanda bitir, sen benim eski sevgilimsin" dedi. "Son kez sarılacaksak sarılalım" dedi. O an öyle bir sarıldım ki ona hiç bırakmak istemedim. Ama o ellerimi indirdi ve gitti.
Dünden beri mesajlar atıyorum görüldü atıyor, telefonlarını açmıyor. Beni engellememiş ve sosyal medyadan da çıkarmamış. Tamamen bittiyse beni neden engellemedi? Kafayı yemek üzereyim yardım edin. Çok seviyorum, deli gibi aşığım.
Kardeşini kıskandın diye eve giremez mi dedin ?

Allahim ya havalara bak, siz evlenme teklifi eden belki evlenmeyi düşünen bile yok ama ablani evime almam tiplerine girmişsiniz,hangi ev :KK70: ablası sizinle görüşmek isteyebilir şu aşamada gayet normal bu arada.

Sevgilinizde peşinden koşacak biri değil, ettiği küfürler hakaretler. Azıcık kendinize kıymet verin yahu böyle yaparak yok ediyorsunuz kendinizi zaten ilişkide.

Tamam engellemediyse yalvarmaya devam et. Evinin önüne git, bi kamp çadırı kur orda beklemeye başla.
Çünkü yapmadığın bi tek bu kalmış.
Öfffff..

Biz de ðurum tam tersiydi beni sırf kıskandiğı için sevmeyen beyinsiz bir gorumcem vardi o kompleksi mutsuz ailenden kurtulmak hayatimin en dogru karariydi.Umarim cocuk sizi affetmez de hayatı boyunca sizin fesatlıklarınızla uğraşmaz Allah kurtarmis gözünü acmis ve basiretini bağlamamıs

kız senin neyin? arkadaşın desen değil akraban desen değil niye kısıtlı vaktini seninle geçirsin bugün varsın yarın yoksun belki ki öyle olmuş.

X