Sevgilim ilişkiyi bitirdi ama engellemedi?

bunaltmışsın adamda kaçmış kendini başkasıyla kıyaslayana kadar aynayı çevir ve kendime ne katabilirim diye kendine sor, engelleyip engellememe olayına çok takılma canı isterse döner gelir barışır beyefendi istemezse sende onun yolunu gözle kendi hayatına adapte olma beyefendi hevesini alır karı kızdan döner.:lülülü:

Hayır kıskandığım için değil. Ben kardeşiyle çok yakın olmak istedim. Görüşelim dedim kardeşine müsait değilim dedi görüşmek istemedi. Ben de bu duruma çok üzüldüm sevgilime söyledim. Konu büyünce sinirden ağzımdan kaçtı...
Yine gereksiz ve saçma senle görüşmek istemeyen biri için niye üzülüp sorun haline getiriyorsun kendini bu kadar küçük düşürme seni istemeyeni sende isteme kapısında yatmak falan nedir yani hiç değerin kalmaz böyle sakız gibi yapışma bırak ne hali varsa görsün Zaten ondan sana hayır gelmez ana avrat kufur eden biri sana saygısı yok ki dört senedir evlenmek gibi bir çabası olmadığına göre sevgisi olduğu da söylenemez.

Hayır kıskandığım için değil. Ben kardeşiyle çok yakın olmak istedim. Görüşelim dedim kardeşine müsait değilim dedi görüşmek istemedi. Ben de bu duruma çok üzüldüm sevgilime söyledim. Konu büyünce sinirden ağzımdan kaçtı...

Kaç yaşındasınız 8 mi?

Siz kendi değerinizi kendiniz düşürmüşsünüz ,sanirim çok fevri ve sinirlenince ağzından çıkanı aklı sorgulamayan bir yapınız var.Eğitin bu yönünüzü, elinizde.Seviyesiz ve kalitesiz bir söylem olmuş. Adam sizi neden engellemedi biliyor musunuz? Çünkü sorunlu ayrılmak istemiyor.Eski bir dost gibi bırakmış sizi listesinde. Eğer size karşı herhangi bir duygusu olsaydı (sevgi,aşk,unutamamak,nefret vs vs ) emin olun çoktan engellerdi. Nötr size karşı. Siz de böyle küfürlü adamı napicaksiniz,yol verin gitsin yani.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım. 4.5 senelik ilişkim vardı. Çocukluk aşkım ve ilk sevgilim kendisi. Sevgilim dediğim dedik bir yapıdadır. Sinirlendiği zaman ana avrat küfür eder ve hakaret eder. Ben onun hakaretlerini ve küfürlerini hep affettim hiçbir zaman ayrılalım demedim.
4.5 senelik ilişkimiz var ama hala evlenme teklifi etmedi. Bu aralar çok üstüne gittim evlilikle alakalı aramız biraz bozuktu. Sevgilimin kız kardeşi var birde kendisi çok güzel, havalı ve meslek sahibi. Bende onun gibi olamadığım için bunu takıntı haline getirdim ve sevgilime söyledim. O da "boş ver takma" dedi. Ben de üstüne gittim ve tartışmaya başladık. Çok sinirlendim "o zaman kardeşin evlendiğimizde eve giremez" dedim.
O da "bu bardağı taşıran son damlaydı, artık kesinlikle bitti sakın yazma bana kendine iyi bak" dedi whatsapptan. Ben de aradım mesajlar attım, özürler diledim ama yazmadı. En son "bitti artık kesinlikle bitti" dedi. Ben de koştura koştura evden çıktım ve onun evine gittim. Kapısında oturdum bekledim bitmesin diye. İşten dönerken beni gördü kapının önünde çok kızdı. Kolumdan tuttu ve evden uzaklaştık.
"Benim arkadaşım nişanlıydı ablan eve giremez dedi diye nişanlısı, nişan attı" dedi. "Sonra barıştılar niye barıştın dedim" dedi. Ben de sinirden ağzımdan öyle çıktığını asla öyle bir insan olmadığımı söyledim. "Her şey için teşekkürler artık kafanda bitir, sen benim eski sevgilimsin" dedi. "Son kez sarılacaksak sarılalım" dedi. O an öyle bir sarıldım ki ona hiç bırakmak istemedim. Ama o ellerimi indirdi ve gitti.
Dünden beri mesajlar atıyorum görüldü atıyor, telefonlarını açmıyor. Beni engellememiş ve sosyal medyadan da çıkarmamış. Tamamen bittiyse beni neden engellemedi? Kafayı yemek üzereyim yardım edin. Çok seviyorum, deli gibi aşığım.
Niye yüzsüz gibi davranıyorsunuz ? bittiyse bitmiştir

Ama suç benim. Onun istemediği şeyleri yaptım, kardeşin eve giremez dedim. Hepsi sinirden
Suç nerede biliyor musun. Dünyada ki tek erkekmiş gibi ona bağımlı olmanda. Ne demek bir erkeğin kapısına gitmek yani ? Neden bu kadar ezdiriyorsun kendini ne demek ana avrat küfretmek ya. Bana kocam bak NİKAHLI kocam dahi salak diyemez. Dedirtmem. Neden gururunu hiçe sayıyorsun. Bana bir bağırırlarsa 2 bağırırım. Ayrıca bu ne kendini bilmezlik, neden kızla kendini yarıştırıyorsun ? görüşmek istememiş olabilir sırf bu yüzden eve giremez vs ne kadar çocukça şeyler bunlar. Kafa yapısı olarak büyümen lazım. Bak sen aynı şuanki kafanla gidersen Allah esirgesin yarın birgün kocan tokat attığında ben suçluyum ben kışkırttım dersin. Dünyaya 2 kere mi geleceksin de bu derece gururunu ezdiriyorsun ? Bırak gitmişse gitmiştir. Dönmek isterse zaten dönecektir. Niye sapık stalker gibi ensesine yapışıyorsun ki ?

O kavga anında ana avrat sövsün, o sinirli diye sineye çekin ama siz sinirlendiğinizde saçma bir laf ettiniz diye o sizden ayrılsın ve hak ettim deyin. Normal mi sizce bu? Ayrıca lütfen barışmak istiyorsanız bile bu şekilde kapısında bekleyip af dilemeyin. Böylece onu sadece daha fazla itmiş olursunuz. Kimse kimseden ayrılınca ölmüyor merak etmeyin, toksik ilişki içinde olmaktansa yalnız olmak çok daha iyidir.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 24 yaşındayım. 4.5 senelik ilişkim vardı. Çocukluk aşkım ve ilk sevgilim kendisi. Sevgilim dediğim dedik bir yapıdadır. Sinirlendiği zaman ana avrat küfür eder ve hakaret eder. Ben onun hakaretlerini ve küfürlerini hep affettim hiçbir zaman ayrılalım demedim.
4.5 senelik ilişkimiz var ama hala evlenme teklifi etmedi. Bu aralar çok üstüne gittim evlilikle alakalı aramız biraz bozuktu. Sevgilimin kız kardeşi var birde kendisi çok güzel, havalı ve meslek sahibi. Bende onun gibi olamadığım için bunu takıntı haline getirdim ve sevgilime söyledim. O da "boş ver takma" dedi. Ben de üstüne gittim ve tartışmaya başladık. Çok sinirlendim "o zaman kardeşin evlendiğimizde eve giremez" dedim.
O da "bu bardağı taşıran son damlaydı, artık kesinlikle bitti sakın yazma bana kendine iyi bak" dedi whatsapptan. Ben de aradım mesajlar attım, özürler diledim ama yazmadı. En son "bitti artık kesinlikle bitti" dedi. Ben de koştura koştura evden çıktım ve onun evine gittim. Kapısında oturdum bekledim bitmesin diye. İşten dönerken beni gördü kapının önünde çok kızdı. Kolumdan tuttu ve evden uzaklaştık.
"Benim arkadaşım nişanlıydı ablan eve giremez dedi diye nişanlısı, nişan attı" dedi. "Sonra barıştılar niye barıştın dedim" dedi. Ben de sinirden ağzımdan öyle çıktığını asla öyle bir insan olmadığımı söyledim. "Her şey için teşekkürler artık kafanda bitir, sen benim eski sevgilimsin" dedi. "Son kez sarılacaksak sarılalım" dedi. O an öyle bir sarıldım ki ona hiç bırakmak istemedim. Ama o ellerimi indirdi ve gitti.
Dünden beri mesajlar atıyorum görüldü atıyor, telefonlarını açmıyor. Beni engellememiş ve sosyal medyadan da çıkarmamış. Tamamen bittiyse beni neden engellemedi? Kafayı yemek üzereyim yardım edin. Çok seviyorum, deli gibi aşığım.
Yemişsin zaten kafayı. Küfüre hakarete tahammül etmek bir nevi delilik, onu ayrı tutalım meslek sahibi diye müstakbel görümceni kıskanıp eve sokmamaya kalkışacağına kalk oturduğun yerden işe gir sen de çalış, elini tutan ayağına yapışan mı var. İkinizden de bir cacık olmaz.

Ayrılınca engellemek farz mı oldu, bu bir kıstas mı artık. Yeni nesil ne kadar saçma şeylere takık

Yemişsin zaten kafayı. Küfüre hakarete tahammül etmek bir nevi delilik, onu ayrı tutalım meslek sahibi diye müstakbel görümceni kıskanıp eve sokmamaya kalkışacağına kalk oturduğun yerden işe gir sen de çalış, elini tutan ayağına yapışan mı var. İkinizden de bir cacık olmaz.
Ondan dolayı kıskanmadım ben onu. Ben kız kardeşiyle görüşmek istedim o müsait değilim diyip istemedi. Ben de çok üzüldüm ondan dolayı ağzımdan kaçtı.

Senin gibi tipler benim de hayatımda oluyor bazen buluttan umut kapan 🤢

Her ayrılanla engel atmak zorunda değiliz umut bağlamayın giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.

Ha Türkiye cinsel açlığın Afrika’sı arada yazıp cinsellik yaşamak için gelir tabi merak etme

X