Sevgilim evliymiş bir akıl verin

İlk evliliğini saymıyorum .
Ama eğer imam nikahlı olduğu eşi sizi aramasaydı adam sizinle resmi nikah kıyacaktı
Ve siz tabiri caizse kuma olacaktınız.. yani adamın 2.karısı olmuş olacaktınız dinen.
Ayrıca 1 sene öncesinde seviştiği kızla imam nikahı kıyıp kızın ailesini kandırmasına müsaade eden kızı da alıp ailesinin önüne çıkıp kızınızla bi halt yedik ve evlendik şu an aynı evde yaşıyoruz diyemeyecek kadar kaypak korkak bi herif..
Ne olursa olsun ister pis olsun ister evde durmasın o kızı o halde ortada bırakıp seninle gitmeyi düşünecek kadar Şeref yoksunu.
Tek çaresi yalan ve kaçmak olan bu adamdan hayır gelmez diyorum .(Naçizane)
:super:

Cok uzatıp basınızı agirtmak istemiyorum . 7 aydir görüştüğüm askeri personel bir sevgilim var . Biz ilk defa Ocak ayında izne geldiğinde buluştuk . Kendisi daha omce bir evlilik yapmış kucuk yaşta boşanmış bende aynı şekilde . 2 gün onun memleketine gittik babasıyla falan tanıştım baska kimseyi görmedim . Sonra kendisi orada kaldı 2 hafta sonra yanıma geldi 1 hafta da benim memleketim de kaldı . Görüştük her şey harika sonsuz güven kusursuz hır iliski . Fakat kendisi orada. Kaldığı süre içince telefondan sürekli ulaşamadım akşamları falan bir şey var di şüphelendim ama hep uyuyordum dedi . Bu yazın geldiğinde birlikte gidip ev alıp evlenecektik . Fakat geçen akşam aldığım mesaj ile şoka uğradım . Faceden bulmuş Beni kızın birisi Ben Ali’nin karisiyim konusabilirmiyiz. Ocak ayında benim yanımdan gittikten sonra nikah yapmışlar Temmuz ayında ev duzul dini nikah yapmışlar . Kızla konuşum birlikte oldukları icin mecbur evlenmek zorunda kalmış kız da böyle söyledi . Nikahtan kızın ailesinin haberi yok çalışıyor biliyormuş baska şehirde . Ben dedim benim yanımda 1 hafta kaldı ben orada aldım hiç aramadın telefonu çalmadı vs . İste sürekli bir yerlere gidiyordu evde durmuyordu vs dedi . Ben bunu aradım basımdan asagi kaynar sular döküldü hep ona bu kadar kusursuz bir iliski olamaz bir kusur çıkacak diyordum kı çıktı . Hemen ayrıldım hır daha arama dedim . Beni aradı hüngür hüngür ağladı ben seni seviyorum onunla nikah yapmak zorunda kaldım sana söyleyemedim söylemek cok istedim dedi . Evet doğru cok söylemek istedi bir şeyi ama söyleyemedi meğer buymuş . Kızla konuştu babasıyla konuştu konferans yaptı bende duydum . Babası da dedi boşuna nikah yaptın kaderi seviyorsun vs . Sımdı beni arıyor agliypr ben cahillik yaptım birlikte olduk ısrar etti nikah icin ben seni seviyorum ağlayıp duruyor . Sevgisinden kesinlikle eminim . Ama 7 aydir kandırılmışım ben hazmedemiyorum . Bana diyor kı mesleği bırakayım geleyim birlikte gidelim boşanmaya birlikte bir ise girip çalışalım yanından bir saniye olsun ayrılmayacağım kurana el basacağım vs diyor . Kızda numarasını değişmiş keisn o değiştirdi . Dedim ona bilmiyorum dedi bana da dün akşam mesaj atmış yeni numaram bu diye . Ben ne yapayım bir akıl verin o yuva benim yüzümden yıkılmayacak zaten babası da söyledi evde durduğu yok sürekli kavga gürültü anlaşamıyorlar zaten boşanacaklarmış benle alakalı degil ben öğrenmesem gizli gizli boşanıp söylemeyecekti . Siz olsanız ne yaparsınız sevgisinden eminim çok fazla hemde . Bırakmıyor da peşimi bende onu çok seviyorum . Benim için mesleğini bile bırakacak yanımdan 1 saniye ayrılmayacaksın diyor . Acaba yine konuşuyorlar mi yine kandiriyor mu diye şüphe var Hep aklımda . Yediremitorum eskisi gibi olamıyorum ne yapayım ? Belkide gerçekten mecburdu söylemekte cok istedi bana eminim kaybetmemek için söyleyememiş ?
O zaman sana bir şok daha, kız hamile olmasa niye nikah kıyıp evine alsın? Bak gör bebek var ortada. Buna hazırlıklı ol. Yoksa bir öğretmen "ay namusumu temizle hemen bana acilinden hoca nikahı kıy ailem de bilmesin" demez. Bebeğin doğmasını bekliyor dna testi yapıp kendinin çıkarsa resmî nikah. Ona göre çaresine bakacaklar. Sende hâlâ sevgisinden eminim de dur. Bekliyo ki çocuk kendinden olmasın da sana gele...
Not: Hamile insan ev işi yapamaz midesi bulanır + halsizlik.

Cok uzatıp basınızı agirtmak istemiyorum . 7 aydir görüştüğüm askeri personel bir sevgilim var . Biz ilk defa Ocak ayında izne geldiğinde buluştuk . Kendisi daha omce bir evlilik yapmış kucuk yaşta boşanmış bende aynı şekilde . 2 gün onun memleketine gittik babasıyla falan tanıştım baska kimseyi görmedim . Sonra kendisi orada kaldı 2 hafta sonra yanıma geldi 1 hafta da benim memleketim de kaldı . Görüştük her şey harika sonsuz güven kusursuz hır iliski . Fakat kendisi orada. Kaldığı süre içince telefondan sürekli ulaşamadım akşamları falan bir şey var di şüphelendim ama hep uyuyordum dedi . Bu yazın geldiğinde birlikte gidip ev alıp evlenecektik . Fakat geçen akşam aldığım mesaj ile şoka uğradım . Faceden bulmuş Beni kızın birisi Ben Ali’nin karisiyim konusabilirmiyiz. Ocak ayında benim yanımdan gittikten sonra nikah yapmışlar Temmuz ayında ev duzul dini nikah yapmışlar . Kızla konuşum birlikte oldukları icin mecbur evlenmek zorunda kalmış kız da böyle söyledi . Nikahtan kızın ailesinin haberi yok çalışıyor biliyormuş baska şehirde . Ben dedim benim yanımda 1 hafta kaldı ben orada aldım hiç aramadın telefonu çalmadı vs . İste sürekli bir yerlere gidiyordu evde durmuyordu vs dedi . Ben bunu aradım basımdan asagi kaynar sular döküldü hep ona bu kadar kusursuz bir iliski olamaz bir kusur çıkacak diyordum kı çıktı . Hemen ayrıldım hır daha arama dedim . Beni aradı hüngür hüngür ağladı ben seni seviyorum onunla nikah yapmak zorunda kaldım sana söyleyemedim söylemek cok istedim dedi . Evet doğru cok söylemek istedi bir şeyi ama söyleyemedi meğer buymuş . Kızla konuştu babasıyla konuştu konferans yaptı bende duydum . Babası da dedi boşuna nikah yaptın kaderi seviyorsun vs . Sımdı beni arıyor agliypr ben cahillik yaptım birlikte olduk ısrar etti nikah icin ben seni seviyorum ağlayıp duruyor . Sevgisinden kesinlikle eminim . Ama 7 aydir kandırılmışım ben hazmedemiyorum . Bana diyor kı mesleği bırakayım geleyim birlikte gidelim boşanmaya birlikte bir ise girip çalışalım yanından bir saniye olsun ayrılmayacağım kurana el basacağım vs diyor . Kızda numarasını değişmiş keisn o değiştirdi . Dedim ona bilmiyorum dedi bana da dün akşam mesaj atmış yeni numaram bu diye . Ben ne yapayım bir akıl verin o yuva benim yüzümden yıkılmayacak zaten babası da söyledi evde durduğu yok sürekli kavga gürültü anlaşamıyorlar zaten boşanacaklarmış benle alakalı degil ben öğrenmesem gizli gizli boşanıp söylemeyecekti . Siz olsanız ne yaparsınız sevgisinden eminim çok fazla hemde . Bırakmıyor da peşimi bende onu çok seviyorum . Benim için mesleğini bile bırakacak yanımdan 1 saniye ayrılmayacaksın diyor . Acaba yine konuşuyorlar mi yine kandiriyor mu diye şüphe var Hep aklımda . Yediremitorum eskisi gibi olamıyorum ne yapayım ? Belkide gerçekten mecburdu söylemekte cok istedi bana eminim kaybetmemek için söyleyememiş ?
Bence sen kendini agirdan al pismanligini icine icine yasasin bidaha kimseyle olmasin bidaha kimseye yalan soylemesin ve bi daha kimseyi kandirmasin
Belliki sen onu cok seviyorsun bi yandan onu kaybetmek istemiyorsun uzak dur bir sure bosansin ondan sonra ona hesabini sor cunku suan bile suhpedesin...

Ayrilmakla en doğrusunu yapmışsınız. Çok büyük yanlışlar yapmis bir insan bu kişi, bedelini ödemeli. Sevgi o kadar ucuz bir sey degil. Kendinize biraz zaman verin, bunu da ona söyleyin. Ayrilir size gelip tekrar güveninizi kazanmaya calisirsa o zaman düşünürsünüz ama su an asla yesil ışık yakmayın derim.

Saçmalama ya. Seninle ilişkisi varken başkası ile birlikte olup seni aldatmış. Bir de evlenmiş. Öyle birine geri mi döneceksin. Kendini hafife alıyorsun. Güçlü ol sende numaranı gerekirse adresini değiştir. Bu iş böyle bitsin

O zaman sana bir şok daha, kız hamile olmasa niye nikah kıyıp evine alsın? Bak gör bebek var ortada. Buna hazırlıklı ol. Yoksa bir öğretmen "ay namusumu temizle hemen bana acilinden hoca nikahı kıy ailem de bilmesin" demez. Bebeğin doğmasını bekliyor dna testi yapıp kendinin çıkarsa resmî nikah. Ona göre çaresine bakacaklar. Sende hâlâ sevgisinden eminim de dur. Bekliyo ki çocuk kendinden olmasın da sana gele...
Not: Hamile insan ev işi yapamaz midesi bulanır + halsizlik.
Kadınla konuştum hamile degil

Cok ıyı yalan söylüyor o zaman boşansın kızdan öyle gelsın o zamana kadar konusmam madem sevıyor. Sözünü tutsun öyle yok işş birakırım bunu ederımle olmuyor zaten resmı nıkahlı ıken görüştügü ortaya cıkarsa meslegınde de sorun yaşar.

Tövbeler olsun daha neler duyacağız.
Adam evine gitmiş akşamları ulaşamamışsın uyuyorum demiş daha ötesi var mı?Anlamak çok zor olmamalı nerde kiminle uyuduğunu.

Güvenilmez bir tip...Evli de zaten.Birak kendi yuvasına alışsın.Zamanla alışır muhtemelen kadın da hamiledir zaten.

Insanlar evlenip boşanabilir bu çok doğal. Ama evliyken(bu evlilikte ister mutsuz olsun ister zorla evlenmiş olsun ister boşanmayı düşünecek olsun) bir başkasıyla ilişki kuramaz. Bunun doğru bir hareket olduğunu düşünen bir insanla yuva kurulabileceğini düşünmüyorum. Siz onun hayatına girmeden önce bu olayın olmuş olması siz hayatına girecek sırada çoktan bitirmiş olması ve size de dürüstce söylemesi gerektiği gerçeğini değiştirmiyor. 18 yaşında evlenmiş olduğunu dürüstce söyleyebiliyor bakın çünkü bunda yanlış bir şey yok ama diğerini söylemiyor çünkü ortada bir yanlış var. Ve kadın size ulaşıp ben karısıyım deme haddini kendinde biliyorsa demek ki hiç de mecburiyetten formaliteden bir evlilik değil aralarındaki. Yani neresinden tutulsa elde kalan bir durum daha evlenmeden bu kadar büyük bir güven sarsılması yaşadınız tahmin edebilirsiniz sonrasını bence. Sevgisinden çok eminim yazmışsınız bunu da lütfen bir daha düşünün. Senin için işimi bırakırım yanından bir saniye ayrılmam deyince çok seviyor olmuyor. Eğer hayatına girdiğiniz anda size bu durumdan bahsedip düşüncelerini izah edip sizle bir yol çizmeye çalışsaydı çok seviyor olabilirdi.

Ben adamı da merak ettim.Kıvanç-Burak karması birşey herhalde.
Bu kadar kadın ve nikah falan.
Ağzı da iyi laf yapıyor belli ki.Zehir gibi yalanlarını bal gibi yutturmuş etrafındaki kadınlara.

X