Sevgilim eski sevgilisiyle konustuktan sonra bana soguk davraniyor

Seni sevdiğini bilmesen mi ? Adamın seni sevdiğini gösteren tek bi olgu bile bulamadım şu uzun yazında. Resmen aldatılmışsın şu gururunu biraz topla bırak adamı.

Kocamın yapışkan eski sevgilisini gördüm sende kusura bakma. 10 gün sonra nişanımız vardı kocam ben ulytauyla evlencem rahat bırak beni diyo o da yapma x bak döner de beni bidaha bulamazsın filan yazıyo. Böyle gurursuz kızlar varken erkekler ne yapsın dedirtiyo bazı konular bu nedir ? Adam gayet açık sen anlamıyosun. Sonra gelir ahımı aldı mutlu olur mu da dersin, beni yarı yolda bıraktı dersin. Sinyalleri gözüne gözüne sokmuş ama hala beni seviyo diyosun.

Gecmis gitmis bir iliski yuzunden butun bunlarin olduguna inanamiyorum
İlişki gerçekten de "geçmiş bitmiş" mi, ona bi bi daha bakmak lazım.
Ne yazık ki sen o 18'lik çıtırı unutma sürecinde "işe yarasın" diye seçilmiş bir piyonsun.
Kendini vezire dönüştürmen, gerçekten imkansız.
Ya kendini "seçilmiş olan"ım diye kandırarak devam edeceksin, ya da bu "eski sevgiliyi galiba seven adama" şah-mat çekeceksin.
Aksi taktirde ne çekiyorsan boşuna çekmiş olacaksın.
Sahi, ne çektiysen aynısından ben de istiyorum, zira zor bu kafaya ulaşmak.
Daha da birşey demiyorum.

İsmini yanlos yazmıssın gızZ:))))

Ne eskisi gibi olmasi ne bulusmasi bacim. Adam ex askini unutamamis. Ha galiba unutamadim demis ha unutamadim demis. Su galiba lafi neyi degistirir yapma allah askina. Bunu bile bile devam ettirmek aptallik degil de ne peki? Kendini kaptirma bu kadar. Daha dogrusu kandirma!

bak bir ilişki bittiğinde kızlar aylarca bunalımdan çıkamaz ama unuttu mu da bir daha ağlamaz. erkekler de tam tersidir. bir ilişki bitince aylarca sallamazlar, eglenirler sonra pişman olup sızlanmaya başlarlar. bu yüzden o kızdan ayrılınca sizinle çıkması, o kızı hiç anmaması normal ama gün geçtikçe pişman oluyor ve daha fazla olacak da..

bak sen iyi niyetli saf birisin o yüzden kızamıcam, şu an bizim gözümüzden bakamadıgın için anlamıcaksın da ama kendine geldiğinde, başka bir kız için sana "seviyorum..galiba" diyen biri için "nasıl gururumu ayaklar altına altım" diye kendine çemkireceksin.

şu an ara vermek istiyorum demek "şu süreçte iyice düşüneyim gerekirse eski sevgilime dönerim, denerim mutlu olursam devam..ha o sırada sen de yan cebimde dur, eğer onla mutlu olmazsam senle devam ederiz". belki sert konustum, kızcaksınız bana ama maalesef durum böyle, sonradan daha fazla incinmeyin diye bunları söyleme gereği duydum

belki sana ağır gelicek ama o adam seni sevmiyor .. diğer kızı sevdiğinide açıkça söylemiş zaten sen onu sevdiğin için kabullenmek istemiyosun sadece.. oda bundan dolayı ayrılamıyor açıkça zamana bırakmış sen anla diye ...

Seni sevmiyor, bunu anlamalısın. Seven insanın senden başka dünya umurunda olmaz !!! Bunu bi' anlayın. Gurursuz değilsin.. fakat seni sevmeyen biriyle hayatın geçmeyeceğini biliyorsundur.

Ablacım o seni bırakmadan sen onu bırak bi zahmet..

Adam dıgerıne bağımlı,sana karşı dudak triyakiliği bile yok..açıkta satılan tütün olmuşun artık sen..

eski sevgiliyi unutmak için sana tutunmaya çalışmış,eski sevgiliyle tekrar iletişime geçince senden uzaklaşmaya başlamış.eskiye unutmadan yenisini bulan sevgilinde hata.böylece senin duygularınla oynamış oldu.sen ondan ayrılmasanda o senden ayrılacak belli

Burada tek seven sensin kendine yazık etme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…