Sevgilim eski sevgilisiyle konustuktan sonra bana soguk davraniyor

Senden ayrılmak istiyor açık ve net. Ne diye bi de özledim falan yazıp götünü kaldırıyorsun bu herifin? Çok kızdım sana bi abla olarak. Kız sana koca mı yok. Bırak şunu ne hali varsa görsün. Utanmadan bir de seviyorum galiba diyor.

pisikolojik sorunlarından dolayı oldugunu zanetmiyorum erkekler kızların duygusal yönleriyle oyun oynarlar benim anladıgım senin ona karşı olan zayıf noktanı bulmuş gurursuzca bişiy onunla hala kalmak istemen ama çok seviyorsan bunu istemen normal bir zamanlar beimde çok kötü geçen 3 yılık bir ilişkim vardı üç yıl dediğime bakmayın benim çabalarımla bu kadar uzun sürdü ama yinede sonunda bitti hemde çok kötü şekilde benden sana tavsiye kötü sonu bekleme bittir o an onun umrunda bile olmadığını anlicaksın acı vercek ama geçer üzme daha fazla kendiini....

aklı hala eski sevgilisinde kalmış onu unutmak için seni sokmuş hayatına ama yapamamış hala aklı onda..kızda yuz vermeynce gene yalnız kalıyo tekrar seninle knusuyo.anladıgım kadarıyla sende onun ustune cok dusuyosun boyle yaptıkca kaybeden taraf hep sen olacaksın..onun aklı hala o kızda kacan kovalanr hesabıı..
bence biraz tavrını koy sende ılk adımı sen atma zamana bırak ve sabret.Allah'tan hayırlısını iste,olması gereken olacaktır..

Canım adam sana direkt bitirelim diyememiş farklı yollardan 50 kere söylemiş. Acı ama gerçek. Vazgeç yoksa çok üzülürsün. Beni seviyor diye kandırma kendini.

Ugrasmayi ne seven bi milletiz dicemde bana afakanlar basar ben hayatta bole yok sure tanimaymis bilmem ne yapamam resmen iliskinin kaderi sevgilinin dudaklari arasinda sende balik gibi cirpinion kizin uzerinde baya bi etkisi olmus ilk salladigida sen olmussun

bana gore ömürlere bedel sana göre yara bandı. . aklima bu şarkı geldi nedense. canım seni yarabandi olarak kullanmış... dusuncemi anlamissindir sanirim zorlamanin anlami yok

seviyorum demiş yahu seviyorum!
galiba kelimesi de onu tastik ediyor...
yani diyor ki seviyorum
burdaki galiba eminim anlamına geliyor
yani kendş de o an daha çok farkına varıyor...offf...ve sen peşinden koştur...
koştur anam koştur...

pardonda sen hic bize sorma. yazdiklarini bi tekrar oku olayi idrak et yazdiklarin adamim seni sevmedigini anlamana yeterli olacaktir.? dengesizin teki ya bu ne gurursuzluk. senin onu cok seviyo olman herseyinden ödun vercegin anlamina vermio. resmen kukla rolunu ustlenmisin. bitsin diee bagirio adam resmen bugun olmasa yarin ayrilcak zatn.bunla gelecegin olacagini filn mi sanion.he caniiim cok beklersin

adam sana eski sevgilimi halen seviyorum galiba diyor sense beni seviyor eminim kafası karışık diyorsun bence seninde pskilojk sornların var birlikte tedavi görün

başkasını seviyorum diyen birinden ne bekliyorsunuz? Kaçan kovalanır, bu hareketlerinizle bu adamı elde edemezsiniz. Hoş adam da ilk fırsatta eski sevgilisine dönmeye niyetli ama...

@Mucizevi16 canım bence gözlerini iyice aç derim...eğer bir erkek bize göre ortada bişey yokken birden eli eteği çekip garip davranıyosa bilki bişeyler var...sana cevbı geç veriyo ben iyi değilim yalnız kalmalıyım falan diye sana ayak yapıyo seni el altında tutacak...sen ona zaman vercen ya kendine gelsin diye ama ondaki amaç seni el altında tutacak o 18 lik eski manitayla yeniden başlayan bışey var onunlada görüşcek..baktı yime olmadı 18 likle sana döncek ben düzeldim dicek...ama 18 likle işler iyi giderse seni ne arar ne sorar bitirir...ona bu fırsatı verme...çek karşına sor çarşamba günü adamakıllıca cevap versin...ne yapmak istiyo...kendi gururunu düşün...benden sana nasihat...o kız mı sen mi karar verecek...erkek milleti hep yedekçidir kız konusunda...dikkatli ol...

X