Sevgilim ayrıldık Çok acı çekiyorum lütfen yardım edin

Adamlardaki özgüvene hayranım.bir süre sonra dönerim diyor herif.hiç dönünce bulabilir miyim? Beni bekler misin? Defterden siler misin? Yok.bir şöyle kadınlar olamadık.
Ben bunu ona dedim beni bulabilir misin dedim ben sana ilişkimiz için bana zaman ver diyorum sen kapıları kapatıyorsun dedi

Öncelikle Herkese merhaba Benim uzun süreli çok güzel giden bir ilişkim var yaklaşık 5-6 aydır beraberdik Hatta daha önce burada bir konu yazmıştım ailesi ile ilgili.
Erkek arkadaşımla her şey çok güzel gidiyordu aramızda hiçbir sıkıntı yoktu ama 3 gün önce ne yazık ki büyük bir sıkıntı oldu küçük bir yanlış anlaşılma yaşandı ben başka bir birimle görevlendirildim ve bu durum yüzünden çok stresliydim aynı zamanda onu o gün Türkiye'den Avukat aradı ve ona çok üzücü bir dava hakkında Detay verdi bana Avukat ile konuşuyorum diye yazdı ve bana ne konuştuğunu soruyordun bunu sorduktan sonra ona dedim ki ben de çok yoğun çalışmaya başladım ve sen de çok yoğunsun Umarım hiçbir zaman ayrılmayız bize bir şey olmaz ve bu bu sebeple bana kavga çıkardı avukatın verdiği haberle ilgili bir şey sormamamı ve bencil olduğumu söyledi. Konu akşam kapandı bizde bir sorun yok gibiydi ama soğuk olduğunu hissetmeye başladım. Bu konu ile ilgili onunla son kez konuştum ve bu durum geçti. En son dün aramızda bir tartışma çıktı ben günlerce konuşmak için dünü bekledim. Sabah uyanınca onu aradım ve ise gidene kadar konuşuyorduk ama sürekli bir telefonu kapatma peşinde ben de sinirlendim ve tartıştık. Bana bitsin dedi. Ben de tamam diyince akşam konuşuruz dedi. Akşam iş çıkışı beni aradı k önce sorunu konuştuk bana ilişkimiz bitsin istemiyorum ama sabrım taşmak üzere dedi. Seninle bir ilgisi yok aşırı stres altındayım ve patlamak üzereyim seni kendimle dibe çekemem bir süre ayrı kalalım arkadaşlığımız bitmesin dedi. Ben kafamı toplayınca geri döneceğim dedi. Sonra onu biri aradı. 10 dk sonra bana geri döndü is yerinden aradılar dedi. Neyse arada yazarım sen de yaz ilişkimizi yoluna koymak için bir süre yanliz kalmam gerekiyor dedi. Ve telefonu kapattık. Bana görüşürüz dedi ben hoscakal diyerek kapattım teli. Buna da kızdı ama ben dün ona yalvardım gitme beraber atlatalım dedim beni dinlemedi bıraktı gitti. Canım yanıyor uyuyamıyorum nefes bile alamıyorum sanki. Yardım edin ne olur.
5-6 ay çok uzun süre değil. Giden bir daha geri gelmez o ara verelim, mola verelim işi hikaye. Bu kadar saçma bir sebep diycem ama ortada sebep yok.bence düşündüğünüz kadar güzel giden bir ilişki değilmiş bu.

Geçer diyeceğim inanmayacaksınız ama öyle bir geçiyor ki aklınıza bile gelmiyor. 8 senelik ilişkimi bitirdim. Şimdi evliyim, bir kızım var. Ve konunuzu okuyunca aklıma geldi de şu an hiç bir şey hissetmediğimi fark ettim. 5-6 ay emin olun hiç bir şey değil.

Ama acısı yoğun
Bişey olmaz geçer. Hayatımızda zamanı biten gider, sisten bu kadar basit.

Siz fazla anlam yüklemişsiniz bu kadar kısa sürede.

Bu ilişkiden çıkaracağınız dersler; “kimseyi olduğundan daha yüksek bir mevkiye taşıma, kimseye kendinden daha çok değer verme ve hemen her şeyi en yüksek enerjide yaşama” olsun.

X