Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

hmmm iyi fikir olabilüüür:lepi:
ne demişler erkeğin kalbine giden yol midesinden geçermişkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 çok doğru walla.hatta hiç üşenmedim ve denemek için kalktım kurabiye bile yaptım akşam çayın yanına :roflol:
off şaşırdm kaldım ne yapcm dye kızlar.aslında çok çok önem wermem bizim için hergn sevgililer günüdür ama benm aşkım çok önem weriyooo

belinaycım bende slayt yapmayı düşünüyoodum aslında ama pek resim olmadğı için yapamadım :çok üzgünüm:

bu fikriçok sevdimdelikafadulden
kesinlikle denicem ama sevgililer gününde değil,
herhangi birgündesengözlerimebaksanab

meraba ya kızlar birşey soracağım benim 8 aylık bir ilişkim var aylar önce sevgilim bana yüzük hediye etti. aramızda sözlenmiş gibi olduk. bugünde banada bir yüzük alsak artık dedi. bende sevgililer günü için ona yüzük alım istiyorum. ama sizce nasıl birşey almalıyım? alyans alım desem benim yüzüğüm tek taş yani garip olmaz mı sizce? birde alyans alırsam sadece bir tane almam gerek dimi? kendime alsam olmaz.. off ya ne yapayım sizce

canım swatchın tarıhlı yuzuklerınden bır kendıne bırde ona al bence
cıkma gununuzu ya da kendı aranızda sozlendıgınız zamana ayarlarsınız tek tası da dıger parmagına takabılırsın
spor gıyındıgın zaman o alyansı takarsın
bırazda klasık yada ozel seylerde tek taşıda takarsın
o yuzukler sempatık:)

benimde çok hoşuma gidiyor o yüzükler ama kararsızım sevgilim 26 yaşında iş adamı ne bilim takım elbiseyle falan gidermi diye düşünüyorum

gider canım neden gıtmesın
bak canım herseyden once bence hedıyenın nıyetı dusunulmesıdır
zaten aıleler bılmeden tutup ona alyans alman abes kacar
onun gumus rengı olabılır yada sıyahıda var
ustelık onlar cok yakınına gırmedıkce alyans gıbı duruyor
bence sevgılının hevesı kacmadan bole bır hoşluk yap sen
bıraz daha ılıskınız cıddılesınce aılelerle beraber gercegınıde takarsınız

kızlar bu sevgililer gününü nişanlılar evliler falan kutlamasa nolurdelikafadulden
adı üstünde sevgililer günü (hediye derdinden kendimi kurtarmaya çalışıorum) nişanlıma bunu anlatamadım:roflol::roflol::roflol: nişanlılar günü deilkidelikafadulden

şaka bi yana kızlar ben nefret ediorum "ne alsam" kısmından:uhm:
nişanlım askerde..ve kara kara değişik ne göndersem acaba diye düşünüorum.açıkçası geçen hafta çok beğendiğim bi kazak ve kapşonlu çizgili sweet aldım..
ama ben değişik bişiler yapmak istiodum:çok üzgünüm:

boşver canım sen al ona içinede bi güzel yazdır adını..paşa paşa taksın:roflol::roflol:

so chic ve fix silver diye takı mağazaları var.oralarda çok değişik yüzükler oluor erkekler için.o tarz birşey al bence.hem neden takmasın ki arkadaşın.şimdi o tarz yüzükler çok moda.birçok erkek alyans diye takıyorlar.bence beğenir arkadaşın

benim de hoşuma gidiyor yarın bir bakıcam artık hem fiyatıda uygun kızlar

eminecim öncelikle hayırlı olsun evliliğin mutlu senelere inşallahh... bak sana bir fikir olabilir belkii "Ben kendi öykümüzü hazırladım güzel bir salyt gösteri yaptım aşkıma, ikimizin fotoları ama başta çocukluk resimlerimiz en başa bebeklik resimlerimiz onun askerlik resimleri sonra 5 yıl boyunca çekildiğimiz tüm resimler her anımız tabi fonda birbirimize ait olduğumuzu belirten bizim şarkımız ve arkadan slayt bitiminde çook güzel onu anlatan duygularım ve yazım .. yanındada çok beğendiği almak istediği kazağı koydum paketi şimdiden hazır benim ömrümün"

tamam o zaman kararımı verdim bundan alıyorum tek problem yüzüğün ölçüsü şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…