Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

öne çekmek istedimmmmmm fikir olsun sizlereeeee

BU ARADA BENİM ÖMRÜME YAZDIĞIM MEKTUPTAN SADECE BİKAÇ SATIRLARI SENİNLE PAYLAŞİM BURDA GERÇİ 8 SAYFA YAZDIM AŞKIMAA:))

İnsanın aşkısı ömrüsü olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı…aşık olduğu bir aşkı olmalı!
ablamda kaldığımızda Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan aşkına şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü…kramplar girmeli midesine, onsuzluk aklına geldikçe!
Rüzgar onun kokusunu getirmeli, yağmur onun sesini. Elleri yanmalı ellerini tutabilmek için. Akşam onu görecek diye, pırpır etmeli yüreği. Kelebekler gibi olmalı insanın kalbi. Ayakları birbirine dolaşmalı heyecandan, eve dönerken aşkısı ömrüsü. Beklemek asırlar gibi uzun gelmeli. Gelişi ile sonsuz bir nur dolmalı içine.
Yüzüne baktığında, konuşmadan anlamalı derdini, tasasını, öfkesini, sevincini, coşkusunu…vs. Güven duymalı, herşeyiyle. Başını göğsüne koyup, huzurla uyuyabilmeli, tüm düşüncelerinden arınmış olarak. Babası, abisi, arkadaşı, dostu, sırdaşı, anası, çocuğu olmalı…Şımarabilmeli yanında. Kıskanılmalı zaman zaman da…
Bir aşkı olmalı insanın!!!

Sabah yolcularken işine, içi acımalı, daha yollarken özlemeye başlamalı. Seni şimdiden özledim!!!
Akşam dönüşünü beklemeli sabırsızlıkla. Gözleri yollarda kalmalı ve kapıyı çalmadan açmalı…aşkla karşılamalı, hasretle sarılmalı boynuna, özlemle koklayıp, öpmeli, yıllarca uzak kalmışcasına! Her günü bir başka güzel olmalı yaşamın, bir başka özel, bir başka soluklanmalı her anında. Verdiği hiç bir şeyin yeterli olmadığını düşünüp, kahrolmalı, daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeli. Mutluluk saçmalı etrafına.
Bir aşkı olmalı insanın, cennetten köşe almışcasına sevdiği, sakındığı, bakmaya kıyamadığı…Her bir hücresinden aşkın fışkırdığı, çölde okyanusu yaşadığı bir ÖMRÜ olmalı!!!

İNSANIN SENİN GİBİ AŞKISI ÖMRÜSÜ OLMALI, HANİ ABLAMLARDA KALDIĞIMIZ GÜN, HANİ SENİNLE BULUŞUP BENİ BEKLEDİĞİN GÜNLER, HANİ TAA BENİM İÇİN SAKARYAYA ÜNİYE GELİŞLERİN, HANİ BENİ HER SABAH EVDEN ALIP HER AKŞAM İŞTEN ALIŞLARIN VARYA BIKMADAN USANMADAN, İŞTE HERKESİN SENİN GİBİ AŞIKSI ÖMRÜSÜ VE İLERDE EŞİ OLMALI ,. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYOPRUM KOCA YÜREKLİM..
:asigim:

Bence erkekleri bu kadar şımartmamalı.
Kadınlar bu kadar yaratıcı olmamalı ne yapsam ne yapsam diye bütün gece kafa patlatmamalı.
Erkek düşünmeli,acaba ne yapsam? Çok değişk bir şey olmalı onu şaşırtmalıyım klasik birşey olmamalı şöyle nasıl olur böyle nasıl olur vs vs vs bırak onlar düşünsün böyle...
Bizden görünce böyle şeyleri onlar kendilerini salıyorlar.E biz bayanlar bütün yaratıcılıkları kullanırsak onlara yapıcak bir şey bırakmıyoruz.

şuda bir gerçek bayanlar daha yaratıcı birde eğer seviyorsan onun için yaparsın ben sabahtan beri mesela o yapsın dedim ama Belinay_merve sayesinde o yapsın demiorum bende yaparım tabiki çünkü o benim eşim sevdiğim canım neden inat edimki dimi amayerimseniben

Düş'üm canım ciğerim, 5 yıldır ufuk için çoook şey düşündüümmm çok kafa patlattım ve her seferinde aynı şekilde düşüldüğümü gördümmm.. ve hep şunu derim ben karşılık bekleyerek bişi yapmam sevgi bu ve içten gelmeli illa karşı tarafta yapsın diye bişi yapılmamalı diye düşünüyorum lokumum...

evet doğru sölüosun cnm artık kesinlikle katılıyorum sana:teselli:

VALLA ÖPÜCEM DUYGUUU VALLA ÖPÜCEMMMMMMMMMŞeniz

Bende karşılık beklemeden yaparım çoğu şeyi ama insan birazda böyle süprizler yaptımı karşı tarafında çok ince düşünüp çok fazla emek harcayarak süpriz yapmasını bekliyor. Yani en azından ben öyle bekliyorum...
Küçük yada büyük bir hediye alması beni mutlu eder ama birşeyleri düşünerek emek harcayarak değişik fikirler üreterek çok çaba sarfederek bana verdiği hediye beni daha çok mutlu eder...
Yani biz bayanların yaptığı hazırladığı düşündüğü hediyeler gibi .:)

AMAAAN BE DÜŞÜMMMMMM VERMESİN HEDİYEE DÜŞÜNMESİN HEDİYE ALMAYII YANIMDA OLSUN SEVGİSİNİ İLGİSİNİİ KALBİNİ EKSİK ETMESİN YETER.. BEN ONUNLA BU YOLDA YÜRÜMEYE KARAR VERMEDEN ÖNCE BANA HEDİYE ALICAK DİYE YADA BANA HEDİYE ALDI BENİ ŞAŞIRTTI DİYE ELİNİ TUTUP ONUNLA BERABER YÜRÜME KARARI ALMADIMKİİ... O BANA EN GÜZEL ŞEYİ YÜREĞİNİ KALBİNİ İNSANLIĞINI VERDİ ADAM GİBİ ADAMIN BEN VARMISIN DEDİ, 5 YILDIR BENİM GİBİ BİR DELİYİ BENİM GİBİ BİR UÇUK KAÇIK BELİNAYI ÇEKMEYİ BAŞARDI HALA DAHADA ÇEKİYOR İŞTE BU BANA VERDİĞİ EN GÜZEL HEDİYEE YANIMDA YAA İŞTE BU EN GÜZEL MUTLULUK VE HEDİYEE DÜŞ'ÜMM...
Ben böyle biriyim iştee öyle ahım şahım şeylerden mutlu olan değil ondan gelen ufak bi kağıt parçasınnda tatlı içten söylenmiş sözlede bile mutlu olan biriyim azla yetinmesini bilen biriyim bitanem ben.. değişik bir kızım yaniiii türünün son örneğiyim sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:

belinay türümün son örneğiyim demişin ama seven herkes senin düşündüğün şeylerin aynısını belkide daha fazlasını düşünür cicim
şahsen ben bırak ufak bi kağıt parçasını ve sözleri tek bi bakışla tek bi tebessümle bile mutlu olabilen biriyim isterse dünyanın en ilgisiz insanı olsun ama olsun onun sadece nefes alması hayatta olması bile benim için yeterli :asigim::asigim:
yani son örnek değilmişin

çak ozman fıstıkkk kaydirigubbakcemile5​

çak ozman fıstıkkk kaydirigubbakcemile5​

kaydirigubbakcemile3peki kaydirigubbakcemile5
aşk iliklerime kadar işledi:asigim:
rütbemde de yazıyo yaa
iliklerime kadar aşığım :asigim:
tüm kalbimle seviyorum olayını da aştım artık yaniikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Demek istediğimi anlamadınız sanırım ama neyse.
Her insan sevdiğinin bi bakışından sözünden sarılmasından yazdığı küçük notlardan vs mutlu olur bende buna dahilim.

Ben sadece bizim gösterdiğimiz özveriyi bizim düşündüğümüz gibi düşünmelerini isterim. Onlarında yaratıcı olmalarını isterim demiştim.

Ama herkes istediğini yapar tabiki.
Mesela ben sevgililer günü olsun doğum günü olsun böyle günlerde hediye almıyorum alıcağım zaman daha önce yada daha sonra alıyorum hediyemi..
Ben sevgilime sevgililer gününde alınan hediyeleri sevmiyorum bu gün kalıplaştığı için demiştim. Oda bende demişti.Onun için ben yada o bişi beğendiysek gidip beraber alırız.
Ve şimdi ben ona sevgililer gününde küçük bir şey alıcam. Ve ben sırf alıyorum diye ondan bişi beklemiyorum. Ben ona bi kaç haftadır kötü davrandığım için yaptıklarım için küçük bi jest anlamında hediye alıyorum...
Siz beni yanlış anladınız yukarda yani karşılıklı hediye bekliyormuşum gibi anlaşıldım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…