Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

ama sevgililer gününü kutlamam sevmem o ayrı bi olay tabii :)))
çok ticari geliyo bana hiç bi duygusu yok benim için 14 şubatın herkesin günü ne de olsa sadece sevgilimle benim günümüz değil ki..

Son düzenleme:
meltecimm RABBİMMM İKİMİZEDE duygunun avatarındaki gibi mutluluk pozu vermeyi nasip etsinnnnnn inşallahhhh

Demek istediğimi anlamadınız sanırım ama neyse.
Her insan sevdiğinin bi bakışından sözünden sarılmasından yazdığı küçük notlardan vs mutlu olur bende buna dahilim.

Ben sadece bizim gösterdiğimiz özveriyi bizim düşündüğümüz gibi düşünmelerini isterim. Onlarında yaratıcı olmalarını isterim demiştim.

Ama herkes istediğini yapar tabiki.
Mesela ben sevgililer günü olsun doğum günü olsun böyle günlerde hediye almıyorum alıcağım zaman daha önce yada daha sonra alıyorum hediyemi..
Ben sevgilime sevgililer gününde alınan hediyeleri sevmiyorum bu gün kalıplaştığı için demiştim. Oda bende demişti.Onun için ben yada o bişi beğendiysek gidip beraber alırız.
Ve şimdi ben ona sevgililer gününde küçük bir şey alıcam. Ve ben sırf alıyorum diye ondan bişi beklemiyorum. Ben ona bi kaç haftadır kötü davrandığım için yaptıklarım için küçük bi jest anlamında hediye alıyorum...
Siz beni yanlış anladınız yukarda yani karşılıklı hediye bekliyormuşum gibi anlaşıldım sanırım :KK43:

oyyyyy kuşuummm gel burayaaaa:1hug: bebeğim ben seni takip ediyorum günlükteee.. enişteyle tartışmıştınızzz bunu çok iyi biliyorumm bencede çok güzel bir jest olurr tatlım öpüyorum seniii kırdıysam ÖZÜR DİLERİMMM

oyyyyy kuşuummm gel burayaaaa:1hug: bebeğim ben seni takip ediyorum günlükteee.. enişteyle tartışmıştınızzz bunu çok iyi biliyorumm bencede çok güzel bir jest olurr tatlım öpüyorum seniii kırdıysam ÖZÜR DİLERİMMM

Kırılmadım canım benim sadece bi an için yanlış anlaşıldım sandıma.s.

meltecimm RABBİMMM İKİMİZEDE duygunun avatarındaki gibi mutluluk pozu vermeyi nasip etsinnnnnn inşallahhhh

inşallah :Saruboceq::Saruboceq:aminnn:Saruboceq:

amin amin hepinize allah o mutlu günü tattırsın çok güzel bi duygu gerçekten:eek:

inşallah yaa:Saruboceq:hayırlısıyla tüm sevenlere:Saruboceq:

Kırılmadım canım benim sadece bi an için yanlış anlaşıldım sandıma.s.

ben annadım seniyerimseniben

evet duygucummm..tabii evli olmayan bizlerde c.tesi akşamı paylaşıyoruzz..sen mesaiye kalıcağın için p.tesi yazarsın :))

evet cnm yemek sonrası nolur bilemem internete giremeyebilirim :p ama pazar günü hemen yazarım:eek:

tamam tatlım o zaaman ya bu muhabbet sizler çok tatlısınız yaa süper bi konu süper bi sengözlerimebaksanab

belinay merve banada bi fikir bul tatlım ya... valla çok sinirliyim...kayınvalidemlerle aynı evdeyiz ne evlilik yıldönümü ne doğumgünü özel hiç bir günümüz yok... bi de bebiş oldu tam oldu... bana da bi fikir bulur musun ya... ben biraz duygusuzum sanırım bu konularda...

ayy neler kaçırmışım yoğundum biraz malum ödeme günü telefonlar susmuyor gelen giden de bitmiyor giremedim siteye
belinaycım herşey güzel gördüğüm eksikleri paylaştım mum :) aklıma bişi gelirse şu bi kaç gün mutlaka söylerim
bende kırmızı kalpli kurabiyelerden yapmaya karar verdim çok şekerlerrrr
yarında kız kardeşimle gidip eşime bişiler bakıcas demiştim ya kol düğmesini kaybettiği için üzülmüştü
bakıyım onun seveceği bişi bulursam alacağım
ama ben ona çok kırgınım doğum günümde hiç bişi yapmadı
bende bişi yapmıyım diyorum aklı başına gelsin ama faydası olmaz biliyorum
onu mutlu görmek beni de mutlu ediyor o yüzden dayanamayıp hemen yeni planlar yapmaya başlıyorum napiiim çok aşığımmm :asigim: :asigim: :asigim:

pişştt kızlarr bişi dicem yaaaaaa... ben ilaç kutusu yaptım ya hani ömrüsümee :) içinede nasıl kullanıcağını yazdımmm :))) pekii ilaç kutusunun üstüne ne yazimmm???

belinay merve banada bi fikir bul tatlım ya... valla çok sinirliyim...kayınvalidemlerle aynı evdeyiz ne evlilik yıldönümü ne doğumgünü özel hiç bir günümüz yok... bi de bebiş oldu tam oldu... bana da bi fikir bulur musun ya... ben biraz duygusuzum sanırım bu konularda...

canımmm sizin birbirinize en güzel ve en büyük hediyeniz birbirimize olan sevginiz...
ve bebişiniz en büyük hediyeniz olmuş...
Var mi bundan daha pahali, daha büyük, daha anlamli, daha kalici bir hediye..? aynı yastığa baş koymuşssunuz birbirinize evet demişssinizz bir yola çıkmışssınızz..

Canım kayınvalidenlerle aynı evde oluşun biraz durumları değiştirdi, peki bebişini kendi annene yada kayınvalidene bırakıp eşinle başbaşa yemeğe çıkamazmısınız cumartesi günü yada akşamı?? gündüz çıkarsanız eğer akşamda eşine bebiş uyuduktan sonra güzelce giyinip süslenip odanızda başbaşa kalarak güzelde bir cd koyarak (aşk şarkıları beraber sizin için özel olan şarkılarınız olabilir) yada sevgiliyken çekilmiş olan ve düğün resimlerine kadarki olan resimlerinizi bi slaytt yapabilirsin odanızda izleyebilirsiniz gece olunca .. enişte bey içki kullanıyorsa bi kaç kadehtende bişicik olmazz odana şık bir masa haazırlayabilirsinn yatağınızın içine notlar yazıp enişte beyin pijemasına notlar bırakabilirsin ve güzel bi içten mektupta yazduınmıı değme keyfine eniştenin :) unutma söz uçar yazı kalırrr!!!! eğer kimse bakmassa bebişe getir bana ben bakarımm tatlım.....

canımm evli olman inan senin için büyük bir avantajj nedeni çünkü senin hertürlü sürprizleri yapman daha kolay ee evlisiniz ve başbaşa kalacağınız bir evinizde var yani şuan için bizlerden kat ve kat dahada şanlısın:eek: bak başlıyorum ikisinden birini seçebilirsin eğer uygunsa...

yemek yemek için özel bir mekanda rezervasyon yaptır. yemek sonrasında yanınıza müzik ekibi gelebilir ve romantik bir müzik çalabilir(sizin şarkınız) sonra ceketlerinizi alıp çıkarsınız. ceketinin cebine eşin elini attığında küçük bir hediye kutusuyla karşılaşabilir.mesela; isminin ilk harfinin yazdığı özel bir kol düğmesi olabilir yada senin beğendiğin başka bir hediye. ardından evin yolunu tutarsınız. evin kapısını eşin açsın ve kapıyı açtığı anda yukarıdan sarkan bir bebek ve kucağında 'seni çok seviyorum ' kartı olabilir. banyoya eşin girdiğinde aynada "seni çok seviyorum" yazısı olabilir. yatak odasına girdiğinde pijamasını eline aldığında içinden ikinizin ilk çektirdiğiniz fotoğrafınız ve arkasındanda ona özel bir şiir olabilir. yatağın örtüsünü kaldırdığında da 'iyi ki varsın' yazısı olabilir. yastığa başını koyduğundada yastığın altından yine farklı bir hediye çıkabilir. eşin fanatik bir takım tutuyorsa sen de onun yanına tuttuğu takım özel kıyafetiyle gidebilir geceye nokta koyabilirsin. her an bir sürpriz, her an heyecan işte sana güzel bir gece..

yada tamamen evde kutlamak dışarda olmak istemiyorsanızz şöylede olabilir, Eşine o gün eve geç geleceğinizi söyle; fakat eve erken saatte gidip hazırlıklara başla. Öncelikle onun en çok sevdiği yemekleri yap. Yemek yapmak senin için zor veya yeterli vaktin yok ise, onun sevdiği yiyecekleri dışarıdan alabilirsiniz. Sonra eşine güzel, şık bir masa hazırla. Odada da değişiklikler yapabilirsin. Etrafta küçük şirin süsler, balonlar ve zarif bir çerçeveye, sizin aşkınızı içeren bir fotoğraf yerleştirebilirsin. Eşini odanın her köşesinde şaşırtman, mutlu etmen daha özel olacaktır. Masana mumlukları koymayı unutma. Duvarlara kalp şeklinde kesip üzerine sevgi sözcüklerinizi yazdığın kartonları as. Yerlere gül yaprakları serpiştir. Odanızı onun hiç tahmin edemeyeceği kadar farklı ve romantik kıl. Masanızın ortasına da küçük bir pasta koy. Eşin gelmeden kendinle ilgilenmeyi de ihmal etme, çok şık ol. Eşin eve girdiğinde, onu kapı aralığından takip et. Aynı zamanda sessizce, ortak müziğinizi kaset çalarda yada cd çalarda ayarla ve yavaş yavaş müziğin sesini aç. O sırada eşin müziği dinleyecek, senin yanına gelecektir. Tam o anda mumları yak, Eşin içeri girdiğinde de bu özel gününüzü onun gözlerinin içine bakarak kutla. Eşin, özenerek hazırladığınız odanızda seninle dans edecektir. Aman ha, mumları üflemeyi unutmayın! Tabii aldığın hediyeyi vermeyi de...
NOT: AH BEE EVLİ OLUCAKTIMM BEN NELER YAPARDIM NELER HAZIRLARDIM BU ÖZEL GÜNLERDEEEE:asigim:

Canim ya sana gercekten cok özeniyorum bu konularda.
Askinizi anlatan ne güzel yazilar yaziyorlar. Daha evli olmadan evlenince ne tür sürprizler yapabilecegini düsünüyorsun :1hug:
Bende düsünüyorum ama aklima hic birsey gelmiyor ki :uhm:
Helal olsun sana :nazar:

mavişim ve dimplehawk teşekkür ediyorum fıstıklrrr ya bu arada kızlarr bişi dicem yaaaaaa... ben ilaç kutusu yaptım ya hani ömrüsümee :) içinede nasıl kullanıcağını yazdımmm :))) pekii ilaç kutusunun üstüne ne yazimmm???

X