Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

PasakliMinikTanrica eniştme sorarım bitanem senin için birazdan arar sorarım... ayrca mumlar koyarım güzelimmm tabikideee çok teşekkür ediyorumm birde kurabiye yapıcam renkli kalp şeklindeee bazılarını ısırıp koyucam kutuyaa :) pekii başka ne yapim sencee??

tuçeee delilik yapmaaa kavgayı bi kenera bırak güzelim hiçmi ilham gelmiyor için hop etmiyorrr ahh birde evlisin dahda çok güel şeyler yapabilirsin baak bir önceki sayfada duyguya bişiler yazdım oda senin gibi evli ve güzel yapabileceği sürprizler yazdımm sende bi fikir al tatlımm hadi unut kavgayıı 15 şubatta kaldığın yerden devam edersin küslüğe tabi kalırsaa :))

canımm evli olman inan senin için büyük bir avantajj nedeni çünkü senin hertürlü sürprizleri yapman daha kolay ee evlisiniz ve başbaşa kalacağınız bir evinizde var yani şuan için bizlerden kat ve kat dahada şanlısın:eek: bak başlıyorum ikisinden birini seçebilirsin eğer uygunsa...

yemek yemek için özel bir mekanda rezervasyon yaptır. yemek sonrasında yanınıza müzik ekibi gelebilir ve romantik bir müzik çalabilir(sizin şarkınız) sonra ceketlerinizi alıp çıkarsınız. ceketinin cebine eşin elini attığında küçük bir hediye kutusuyla karşılaşabilir.mesela; isminin ilk harfinin yazdığı özel bir kol düğmesi olabilir yada senin beğendiğin başka bir hediye. ardından evin yolunu tutarsınız. evin kapısını eşin açsın ve kapıyı açtığı anda yukarıdan sarkan bir bebek ve kucağında 'seni çok seviyorum ' kartı olabilir. banyoya eşin girdiğinde aynada "seni çok seviyorum" yazısı olabilir. yatak odasına girdiğinde pijamasını eline aldığında içinden ikinizin ilk çektirdiğiniz fotoğrafınız ve arkasındanda ona özel bir şiir olabilir. yatağın örtüsünü kaldırdığında da 'iyi ki varsın' yazısı olabilir. yastığa başını koyduğundada yastığın altından yine farklı bir hediye çıkabilir. eşin fanatik bir takım tutuyorsa sen de onun yanına tuttuğu takım özel kıyafetiyle gidebilir geceye nokta koyabilirsin. her an bir sürpriz, her an heyecan işte sana güzel bir gece..

yada tamamen evde kutlamak dışarda olmak istemiyorsanızz şöylede olabilir, Eşine o gün eve geç geleceğinizi söyle; fakat eve erken saatte gidip hazırlıklara başla. Öncelikle onun en çok sevdiği yemekleri yap. Yemek yapmak senin için zor veya yeterli vaktin yok ise, onun sevdiği yiyecekleri dışarıdan alabilirsiniz. Sonra eşine güzel, şık bir masa hazırla. Odada da değişiklikler yapabilirsin. Etrafta küçük şirin süsler, balonlar ve zarif bir çerçeveye, sizin aşkınızı içeren bir fotoğraf yerleştirebilirsin. Eşini odanın her köşesinde şaşırtman, mutlu etmen daha özel olacaktır. Masana mumlukları koymayı unutma. Duvarlara kalp şeklinde kesip üzerine sevgi sözcüklerinizi yazdığın kartonları as. Yerlere gül yaprakları serpiştir. Odanızı onun hiç tahmin edemeyeceği kadar farklı ve romantik kıl. Masanızın ortasına da küçük bir pasta koy. Eşin gelmeden kendinle ilgilenmeyi de ihmal etme, çok şık ol. Eşin eve girdiğinde, onu kapı aralığından takip et. Aynı zamanda sessizce, ortak müziğinizi kaset çalarda yada cd çalarda ayarla ve yavaş yavaş müziğin sesini aç. O sırada eşin müziği dinleyecek, senin yanına gelecektir. Tam o anda mumları yak, Eşin içeri girdiğinde de bu özel gününüzü onun gözlerinin içine bakarak kutla. Eşin, özenerek hazırladığınız odanızda seninle dans edecektir. Aman ha, mumları üflemeyi unutmayın! Tabii aldığın hediyeyi vermeyi de...
NOT: AH BEE EVLİ OLUCAKTIMM BEN NELER YAPARDIM NELER HAZIRLARDIM BU ÖZEL GÜNLERDEEEE:asigim:

ilki çok güzeldi ama o yapsa olmazmı bana bunları:jeyyar::smiley-cool:

belinaycım bildiğin gibi değil, çok kızgınım, kalp şeklinde kurabiye fikrine bayıldığım halde o bile yetmedi yatışmama :KK43:

duyguu herşeyi erkekten bekleme yaa şaşırt biraz radikal olll bi yerinmi eksilir yapsan şekerimmm :):)

belinaycım bildiğin gibi değil, çok kızgınım, kalp şeklinde kurabiye fikrine bayıldığım halde o bile yetmedi yatışmama :KK43:

tuçem bitanem kuşum şekerimm tatlımı tatlı harikaarkadaşımm gel bak senle bişi konuşalımm.. diyorumkii 1 günük kenera at kırgınlığını kızınlığınıı ve bu özel günü kırgın geçirmeyinn ne kaybedersin tuçemm?? ne kazanırsınnn? çoook şeyy kazanırsınnn yarna çıkcağımızın garantisi varmıı senet imzaladıkmı?işte bu yüzden yaşamak istediklerimizi ertelemeyelim tuçee bence ikinizde kırgın olmayı haketmiyorsunuzzz LÜTFENNN ÇOK İYİ DÜŞÜN BALIMMM Sonra burnundan fitil fitil getirme planları yaparızz merak etmee söz veriyorummm :jeyyar:

tuçem bitanem kuşum şekerimm tatlımı tatlı harikaarkadaşımm gel bak senle bişi konuşalımm.. diyorumkii 1 günük kenera at kırgınlığını kızınlığınıı ve bu özel günü kırgın geçirmeyinn ne kaybedersin tuçemm?? ne kazanırsınnn? çoook şeyy kazanırsınnn yarna çıkcağımızın garantisi varmıı senet imzaladıkmı?işte bu yüzden yaşamak istediklerimizi ertelemeyelim tuçee bence ikinizde kırgın olmayı haketmiyorsunuzzz LÜTFENNN ÇOK İYİ DÜŞÜN BALIMMM Sonra burnundan fitil fitil getirme planları yaparızz merak etmee söz veriyorummm :jeyyar:

şu halimle bile güldürdün beni şeker arkadaşım benim :) dur biraz zaman geçsin de yatışırım belki :eek:

şu halimle bile güldürdün beni şeker arkadaşım benim :) dur biraz zaman geçsin de yatışırım belki :eek:

hihoyyyt:lepi::sm_cool:sositosositoişte buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:teytey:sositososito sen benimarkadaşımsınişteeeeeekaydirigubbakcemile5

duyguuuumm yapmicağını nerden biliyonn?? hem herşeyi karşılıklımı yaparsın balım sen?? eşin senin o yaa canım o senin bitanemm boşver yapmasınn sen yap güzelimmmm radikal olll be tatlımm aa senle tuçe beni deli ettiniz heeeee :)

duyguuuumm yapmicağını nerden biliyonn?? hem herşeyi karşılıklımı yaparsın balım sen?? eşin senin o yaa canım o senin bitanemm boşver yapmasınn sen yap güzelimmmm radikal olll be tatlımm aa senle tuçe beni deli ettiniz heeeee :)

allah senin mutluluğunu hiç bozmasın :nazar: da bu benim hallerime getirmesin, amin :)

allah senin mutluluğunu hiç bozmasın :nazar: da bu benim hallerime getirmesin, amin :)
aminnn tuçemmm..ayrıcaaa cicim nevar halinizdeee şekerimm yapma ama böleee hadi bişi söle seni neşelendirimm takla atimiii yada amuda kalkimm yeterki gülümseeee bacımmmm sengözlerimebaksanab

ayy dün net te bi sorun vardı,tam cevap yazıyorum bağlantı kopuyo.deli oldum dün.belinaycım canm benm asıl ben teşkkür edrim,bana ve dger arkadşlara verdğin fikirler ve dahası için.....
a.s.
kaldı 4 günn........
hihoyyyt

ayy dün net te bi sorun vardı,tam cevap yazıyorum bağlantı kopuyo.deli oldum dün.belinaycım canm benm asıl ben teşkkür edrim,bana ve dger arkadşlara verdğin fikirler ve dahası için.....
a.s.
kaldı 4 günn........
hihoyyyt

nedemek yavru kuşum nedemek lokumumm aaaa ben sadece bi fikrim geldi dedim ve parmaklarımı konuşturdummm :jeyyar:ayyy 4 günnnn kaldııııııııııııı eveeeettttt:CüvCüv:

cnmmmm saoll fikirlerin için emin ol okadar güzel fikirlerki bunlar anlatamam evet ben yapıcam bunları evet doğru sölüosun ya o benimm kocam diimi yaparsa yapar yapmazsada yapmasın sorun deilyerimseniben

imageoalhixqrqswyafxpkjla5.th.png

kızlar sizce nasıl bi fikir vrn lütfen

bende bunu yastığını yaptım ve sipariş verdimmm delikafadulden birde yanına gidip kozmetikçiden ikimizin kullandığı parfümlerden alıcam ona benim parfümümü kendimede onun parfümünü koyacağımm birbirimizinn kokusuuu birbirimizin yanında olsunnnn :eek:

bende bunu yastığını yaptım ve sipariş verdimmm delikafadulden birde yanına gidip kozmetikçiden ikimizin kullandığı parfümlerden alıcam ona benim parfümümü kendimede onun parfümünü koyacağımm birbirimizinn kokusuuu birbirimizin yanında olsunnnn :eek:

ayy ne kadar romantikk çok güsellll:ecrin_bebek:

cnmmmm saoll fikirlerin için emin ol okadar güzel fikirlerki bunlar anlatamam evet ben yapıcam bunları evet doğru sölüosun ya o benimm kocam diimi yaparsa yapar yapmazsada yapmasın sorun deilyerimseniben

GEL KIZ SENİDE ÖPÜCEMMMMM OH BEEEEEEEE İŞTE BU BEEEE Şeniz

GÜZEL FİKİRR ŞEKERİMMM.. BEN ÖMRÜMÜN KOKUSUNU DUYMAK İÇİNNN ONUN KAZAĞINI ALMIŞTIMM HALA YIKAMADIMMMM PARFÜMÜ HALA DURUYORR ODA BENİM SİYAH KAZAĞIMI ALDIII :asigim:

X