Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

PasakliMinikTanrica eniştme sorarım bitanem senin için birazdan arar sorarım... ayrca mumlar koyarım güzelimmm tabikideee çok teşekkür ediyorumm birde kurabiye yapıcam renkli kalp şeklindeee bazılarını ısırıp koyucam kutuyaa :) pekii başka ne yapim sencee??

tuçeee delilik yapmaaa kavgayı bi kenera bırak güzelim hiçmi ilham gelmiyor için hop etmiyorrr ahh birde evlisin dahda çok güel şeyler yapabilirsin baak bir önceki sayfada duyguya bişiler yazdım oda senin gibi evli ve güzel yapabileceği sürprizler yazdımm sende bi fikir al tatlımm hadi unut kavgayıı 15 şubatta kaldığın yerden devam edersin küslüğe tabi kalırsaa :))

ilki çok güzeldi ama o yapsa olmazmı bana bunları:jeyyar::smiley-cool:

belinaycım bildiğin gibi değil, çok kızgınım, kalp şeklinde kurabiye fikrine bayıldığım halde o bile yetmedi yatışmama

duyguu herşeyi erkekten bekleme yaa şaşırt biraz radikal olll bi yerinmi eksilir yapsan şekerimmm :):)

belinaycım bildiğin gibi değil, çok kızgınım, kalp şeklinde kurabiye fikrine bayıldığım halde o bile yetmedi yatışmama

tuçem bitanem kuşum şekerimm tatlımı tatlı harikaarkadaşımm gel bak senle bişi konuşalımm.. diyorumkii 1 günük kenera at kırgınlığını kızınlığınıı ve bu özel günü kırgın geçirmeyinn ne kaybedersin tuçemm?? ne kazanırsınnn? çoook şeyy kazanırsınnn yarna çıkcağımızın garantisi varmıı senet imzaladıkmı?işte bu yüzden yaşamak istediklerimizi ertelemeyelim tuçee bence ikinizde kırgın olmayı haketmiyorsunuzzz LÜTFENNN ÇOK İYİ DÜŞÜN BALIMMM Sonra burnundan fitil fitil getirme planları yaparızz merak etmee söz veriyorummm :jeyyar:

şu halimle bile güldürdün beni şeker arkadaşım benim :) dur biraz zaman geçsin de yatışırım belki

şu halimle bile güldürdün beni şeker arkadaşım benim :) dur biraz zaman geçsin de yatışırım belki

hihoyyyt:lepi::sm_cool:sositosositoişte buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:teytey:sositososito sen benimarkadaşımsınişteeeeeekaydirigubbakcemile5

duyguuuumm yapmicağını nerden biliyonn?? hem herşeyi karşılıklımı yaparsın balım sen?? eşin senin o yaa canım o senin bitanemm boşver yapmasınn sen yap güzelimmmm radikal olll be tatlımm aa senle tuçe beni deli ettiniz heeeee :)

allah senin mutluluğunu hiç bozmasın da bu benim hallerime getirmesin, amin :)

allah senin mutluluğunu hiç bozmasın da bu benim hallerime getirmesin, amin :)
aminnn tuçemmm..ayrıcaaa cicim nevar halinizdeee şekerimm yapma ama böleee hadi bişi söle seni neşelendirimm takla atimiii yada amuda kalkimm yeterki gülümseeee bacımmmm sengözlerimebaksanab

ayy dün net te bi sorun vardı,tam cevap yazıyorum bağlantı kopuyo.deli oldum dün.belinaycım canm benm asıl ben teşkkür edrim,bana ve dger arkadşlara verdğin fikirler ve dahası için.....
a.s.
kaldı 4 günn........
hihoyyyt

nedemek yavru kuşum nedemek lokumumm aaaa ben sadece bi fikrim geldi dedim ve parmaklarımı konuşturdummm :jeyyar:ayyy 4 günnnn kaldııııııııııııı eveeeettttt:CüvCüv:

cnmmmm saoll fikirlerin için emin ol okadar güzel fikirlerki bunlar anlatamam evet ben yapıcam bunları evet doğru sölüosun ya o benimm kocam diimi yaparsa yapar yapmazsada yapmasın sorun deilyerimseniben

kızlar sizce nasıl bi fikir vrn lütfen

bende bunu yastığını yaptım ve sipariş verdimmm delikafadulden birde yanına gidip kozmetikçiden ikimizin kullandığı parfümlerden alıcam ona benim parfümümü kendimede onun parfümünü koyacağımm birbirimizinn kokusuuu birbirimizin yanında olsunnnn

ayy ne kadar romantikk çok güsellll:ecrin_bebek:

cnmmmm saoll fikirlerin için emin ol okadar güzel fikirlerki bunlar anlatamam evet ben yapıcam bunları evet doğru sölüosun ya o benimm kocam diimi yaparsa yapar yapmazsada yapmasın sorun deilyerimseniben

GEL KIZ SENİDE ÖPÜCEMMMMM OH BEEEEEEEE İŞTE BU BEEEE Şeniz

GÜZEL FİKİRR ŞEKERİMMM.. BEN ÖMRÜMÜN KOKUSUNU DUYMAK İÇİNNN ONUN KAZAĞINI ALMIŞTIMM HALA YIKAMADIMMMM PARFÜMÜ HALA DURUYORR ODA BENİM SİYAH KAZAĞIMI ALDIII :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…