Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

canm benm hediyeni zaten biliyorum tek tek okudum önceki sayfalarda kaydirigubbakcemile3
bence süper ötesi bşe olmuş.nasıl anlatsam,hani sevdigini mutlu etmek için elinden geleni yaptı derler ya hani,işte sen bunu yapmşsn zaten.her yönden düşünüp güzel bi hediye hazrlamşsn gerçekten.bu az değil bence.hiç takma kafana her hangi bi kusur var mı diye tamam mı tatlım.çnkü kusur flan yok!
gerçi bende içimden diyorum ya hediye mi begenmezse dye ama bi de dışardan başkasının hediyesiymş gibi bi bak...ozmn görcen zaten ne kadar güzel ve özel bşe hazrlamş olduğunu.
üstelik el emeğiyle hazrlanmş bi hediye.
emin ol sevgilin senin ne kadar emek verdgni ve onu ne kadr önemsedğini bi kere daha anlıycaktır :eek:

uyyyyy seviyorummm kuşumm seni yaaaaaa Şenizyerimseniben

c.tesi akşamı toplanıp gelip yazıyoruz sonuçları ve o günkü yaşananları anlaştıkmı???

zzaten acayip merak ediyorum cmtsi akşamı yorumları :)))
inş herkesin güzel geçer

zzaten acayip merak ediyorum cmtsi akşamı yorumları :)))
inş herkesin güzel geçer

İNŞALLAH GÜZEL GEÇER KUŞUMM BU ARADA BAK BENİM ÖMRÜME YAZDIĞIM MEKTUPTAN SADECE BİKAÇ SATIRLARI SENİNLE PAYLAŞİM BURDA GERÇİ 8 SAYFA YAZDIM AŞKIMAA:))

İnsanın aşkısı ömrüsü olmalı, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı…aşık olduğu bir aşkı olmalı!
ablamda kaldığımızda Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını. Uyuyan aşkına şefkatle bakıp, usulca dokunmalı yüzüne, varlığını hissedebilmek için. Parmakları titremeli, incitirim korkusuyla. Sürekli çağlayan bir pınar olmalı gönlü…kramplar girmeli midesine, onsuzluk aklına geldikçe!
Rüzgar onun kokusunu getirmeli, yağmur onun sesini. Elleri yanmalı ellerini tutabilmek için. Akşam onu görecek diye, pırpır etmeli yüreği. Kelebekler gibi olmalı insanın kalbi. Ayakları birbirine dolaşmalı heyecandan, eve dönerken aşkısı ömrüsü. Beklemek asırlar gibi uzun gelmeli. Gelişi ile sonsuz bir nur dolmalı içine.
Yüzüne baktığında, konuşmadan anlamalı derdini, tasasını, öfkesini, sevincini, coşkusunu…vs. Güven duymalı, herşeyiyle. Başını göğsüne koyup, huzurla uyuyabilmeli, tüm düşüncelerinden arınmış olarak. Babası, abisi, arkadaşı, dostu, sırdaşı, anası, çocuğu olmalı…Şımarabilmeli yanında. Kıskanılmalı zaman zaman da…
Bir aşkı olmalı insanın!!!

Sabah yolcularken işine, içi acımalı, daha yollarken özlemeye başlamalı. Seni şimdiden özledim!!!
Akşam dönüşünü beklemeli sabırsızlıkla. Gözleri yollarda kalmalı ve kapıyı çalmadan açmalı…aşkla karşılamalı, hasretle sarılmalı boynuna, özlemle koklayıp, öpmeli, yıllarca uzak kalmışcasına! Her günü bir başka güzel olmalı yaşamın, bir başka özel, bir başka soluklanmalı her anında. Verdiği hiç bir şeyin yeterli olmadığını düşünüp, kahrolmalı, daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeli. Mutluluk saçmalı etrafına.
Bir aşkı olmalı insanın, cennetten köşe almışcasına sevdiği, sakındığı, bakmaya kıyamadığı…Her bir hücresinden aşkın fışkırdığı, çölde okyanusu yaşadığı bir ÖMRÜ olmalı!!!

İNSANIN SENİN GİBİ AŞKISI ÖMRÜSÜ OLMALI, HANİ ABLAMLARDA KALDIĞIMIZ GÜN, HANİ SENİNLE BULUŞUP BENİ BEKLEDİĞİN GÜNLER, HANİ TAA BENİM İÇİN SAKARYAYA ÜNİYE GELİŞLERİN, HANİ BENİ HER SABAH EVDEN ALIP HER AKŞAM İŞTEN ALIŞLARIN VARYA BIKMADAN USANMADAN, İŞTE HERKESİN SENİN GİBİ AŞIKSI ÖMRÜSÜ VE İLERDE EŞİ OLMALI ,. SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM SENİ ÇOK SEVİYOPRUM KOCA YÜREKLİM..:asigim:
:asigim:

bende seni seviyorum canm beniiiim.ayy belinaycm içime kurt düşürdün şimdi :uhm:
sen bu hediye ile kararsızlık yaşıyosan ben ne yapıyim kara kara düşünür oldum :bbo:

YOK YOK BİŞİ DEMEDİM BAK KUŞ UÇTUUUU HOOOOOPPPPPPPP
:eek:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5

YOK YOK BİŞİ DEMEDİM BAK KUŞ UÇTUUUU HOOOOOPPPPPPPP
:eek:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5

insanı hemen güldürebiliyosun canm kaydirigubbakcemile3
her yönden marifetlisin bakıyorum :eek:
insanın içinden gelip duygularını kağıda dökmesi kadar güzel bşe yoktur bence.sana bşe diyim mi belinaycım,yaptğın hazrladğın hediyelerden kat kat güzel bşe yapmşsn.ömrün bunu okuyunca eminim çok mutlu olucagına.mutlu olmıyck erkek yoktur hatta.benm içimden geçnleri yazma kabiliyetim yk malesef.
çok duygulu,ve her satırı anlam yüklü yazının.hele ki 8 sayfa....
tebrk ederm canm benm grçktn....
çook çk beğndmmm....:asigim:

insanı hemen güldürebiliyosun canm kaydirigubbakcemile3
her yönden marifetlisin bakıyorum :eek:
insanın içinden gelip duygularını kağıda dökmesi kadar güzel bşe yoktur bence.sana bşe diyim mi belinaycım,yaptğın hazrladğın hediyelerden kat kat güzel bşe yapmşsn.ömrün bunu okuyunca eminim çok mutlu olucagına.mutlu olmıyck erkek yoktur hatta.benm içimden geçnleri yazma kabiliyetim yk malesef.
çok duygulu,ve her satırı anlam yüklü yazının.hele ki 8 sayfa....
tebrk ederm canm benm grçktn....
çook çk beğndmmm....:asigim:

CANIMSIN SEN YAA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BİTANEM İNŞALLAH ÖMRÜMDE BEĞENİR AZ BİLE ONA İNAN BNA ÇOK AZ BUNLARRRR.. YA VARYAAA CUMARTESİ AKŞAMI BURDA TOPLAŞIP YAZICAĞIMIZ ŞEYLERİ ÇOOK MERAK ETMEYE BAŞLADIMkaydirigubbakcemile3. .

BİZ 5 YILIDR BİRLİKTEYİZ YANİ İLK SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ DEĞİL FAKAT NEDENSE BU SENE DAHA ÇOK HEYECANLIYIM SANIRIRM İLK KEZ KENDİM BİŞİLER SUNUCAM KENDİM ÖZENLE VE ZAMAN HARCAYARAK İLK DEFA HAZIRA KONMADAN ÖMRÜM İÇİN BİŞİLER YAPTIMM BUNDAN DOLAYIDIR

CANIMSIN SEN YAA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BİTANEM İNŞALLAH ÖMRÜMDE BEĞENİR AZ BİLE ONA İNAN BNA ÇOK AZ BUNLARRRR.. YA VARYAAA CUMARTESİ AKŞAMI BURDA TOPLAŞIP YAZICAĞIMIZ ŞEYLERİ ÇOOK MERAK ETMEYE BAŞLADIMkaydirigubbakcemile3. .

BİZ 5 YILIDR BİRLİKTEYİZ YANİ İLK SEVGİLİLER GÜNÜMÜZ DEĞİL FAKAT NEDENSE BU SENE DAHA ÇOK HEYECANLIYIM SANIRIRM İLK KEZ KENDİM BİŞİLER SUNUCAM KENDİM ÖZENLE VE ZAMAN HARCAYARAK İLK DEFA HAZIRA KONMADAN ÖMRÜM İÇİN BİŞİLER YAPTIMM BUNDAN DOLAYIDIR

Allah mutluluğunzu daim etsin inş.bizimde 3.sevgililer günümz,ilkinde arkadaştık ama.
son 2 sevgililer gününü sevgili olarak geçiriyoruz nihayet :asigim:
hep hazıra konuyodum bende.ama bu sefer kndm bşeler hazrlamk istedm.inan ki benm yaptıklarım da az sevgilime.onun yaptıklarının yanında..........
ayy bak özledim şimdi sevgilimi,bunlrı düşününce :asigim:
biz bu kadr düşündk te acaba bize bi sürpriz hazrlamşlar mıdır :uhm:

Allah mutluluğunzu daim etsin inş.bizimde 3.sevgililer günümz,ilkinde arkadaştık ama.
son 2 sevgililer gününü sevgili olarak geçiriyoruz nihayet :asigim:
hep hazıra konuyodum bende.ama bu sefer kndm bşeler hazrlamk istedm.inan ki benm yaptıklarım da az sevgilime.onun yaptıklarının yanında..........
ayy bak özledim şimdi sevgilimi,bunlrı düşününce :asigim:
biz bu kadr düşündk te acaba bize bi sürpriz hazrlamşlar mıdır :uhm:

RABİM MUTLUĞUNUZU DAİM ETSİN ELLERİNİZİ HİÇ AYIRMASINNN İNŞALLAHH... Canım c.tesi akşamı burda anlicaz neler yaptılar neler yapmadılar :) gerçi benimkisi pek sevmiyo hep diyo ben seni 1 günmü seviyorum diyee bakalım görcezzzzz.... Bende özledim ömrümü ama azö nce mesajlarla ninni söylerek uyuttum koskoca adamı :roflol:

bişe diycem,o kadr bu topiği görüntülüyen oluyo ama bi fikir yazmıyolar neden?
arkadşlar aklınıza bşe geldgnde yazın ltfen.
daha var byük güne.belki hoşumuza gider bizde yaparız.......

ayy kıyamam yaa.her gün bebek gibi ilgileniyosun daha ne olsun canm......
canm senden çk ben korkuyorum size nazar değer diye...

bişe diycem,o kadr bu topiği görüntülüyen oluyo ama bi fikir yazmıyolar neden?
arkadşlar aklınıza bşe geldgnde yazın ltfen.
daha var byük güne.belki hoşumuza gider bizde yaparız.......

Şeniz HAY AĞZINI ÖPİMM (ENİŞTEM DUYMASINN) ONLAR SESSİZ SEYİRCİLER KUUŞMMM :eek:klava:

ben koldüğmesi yaptırdm yarın alıcam . resmnide koyarım . kitap yaptırabillirsnz arkadaşlar içinde sizin fotoğraflarınızn olduğu . yada bi arkadaşımn yengesine yapmştk . kızın ismi melikeydi . bi roman buldk içinde melike karakteri olan . dış kapağını deiştirdik sadece . matbaada rahatlıkla yaptıravbilirsiniz. kapağın ön kısmnda resim ve arka kısmnda içinizden geçenleri yazdırabilirsiniz .

[ı]ben koldüğmesi yaptırdm yarın alıcam . Resmnide koyarım . Kitap yaptırabillirsnz arkadaşlar içinde sizin fotoğraflarınızn olduğu . Yada bi arkadaşımn yengesine yapmştk . Kızın ismi melikeydi . Bi roman buldk içinde melike karakteri olan . Dış kapağını deiştirdik sadece . Matbaada rahatlıkla yaptıravbilirsiniz. Kapağın ön kısmnda resim ve arka kısmnda içinizden geçenleri yazdırabilirsiniz .[/ı]

oyyy biri geldi iştee vazgeçilmezim geldiii.... Fikrine kurban olsunlar bebişimm.. Peki yaa benim sürprizlerin nasıl hadi olumlu olumsuz yorum bekliyom senden...

oyyy biri geldi iştee vazgeçilmezim geldiii.... Fikrine kurban olsunlar bebişimm.. Peki yaa benim sürprizlerin nasıl hadi olumlu olumsuz yorum bekliyom senden...

belinayım begenilmicek gibi deildiki fikrin hihoyyyt walla çok begendim hatta bak kopya bilene çektim senden delikafadulden sendende zaten böle bişi beklenirdi aşk böcüğüm sengözlerimebaksanab ufuğun kimbilir nasıl mutlu olucak:asigim:

belinayım begenilmicek gibi deildiki fikrin hihoyyyt walla çok begendim hatta bak kopya bilene çektim senden delikafadulden sendende zaten böle bişi beklenirdi aşk böcüğüm sengözlerimebaksanab ufuğun kimbilir nasıl mutlu olucak:asigim:

HAKİKATEN YORUMLARINLADA KENDİNDE ADIN GİBİ VAZGÇİLMEZSİNNN YERİM SENİ YERRRRRRR GEL ÖPCEMMM Şeniz

X