Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

ayy bebişim inan sende ölesin Şeniz kocaman öptm en güsel yerinden delikafadulden
BUNU BANA UFUĞUM DERRR DUYMAASINN VURİR SENİ UŞAKKK :jeyyar: TATLIM KAYMAĞIM BALIM BEN YATİM ARTIKK BU MÜKEMMEL SOHBETİNİZ İÇİNNN SANA VE patient.t'e TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİR SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM ESEN KALIN EFENDİM GÖRÜŞMEK ÜZEREEE (SENDE YAT ARTIKKK ENİŞTEM RÜYNA GELSİN HADİİİ VER ELİNİ TUT ELİMDEN BERABER GİDELİM):roflol:

BUNU BANA UFUĞUM DERRR DUYMAASINN VURİR SENİ UŞAKKK :jeyyar: TATLIM KAYMAĞIM BALIM BEN YATİM ARTIKK BU MÜKEMMEL SOHBETİNİZ İÇİNNN SANA VE patient.t'e TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİR SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM ESEN KALIN EFENDİM GÖRÜŞMEK ÜZEREEE (SENDE YAT ARTIKKK ENİŞTEM RÜYNA GELSİN HADİİİ VER ELİNİ TUT ELİMDEN BERABER GİDELİM):roflol:

doğru sölüosun uyumam lazım balım .sabah erkenden kalkimde koldüğmeleirni alim hihoyyyt hadi uyuyalım bari arım balım böceğim kalorifer peteğim :lepi:delikafadulden

delisin kızım senn :) öptüm seniiii iyi geceler kuşummmmm yazma daha çıktım valla:)

arkadaşlar bana müthiş ilhamlar verdiniz çok sağolun
seviyorum sizi ben
hemen çıkmam lazım arkidişler
yarın düşüncelerimi yazıcam inş.

böle demiştimm ama dün malesef tartıştıkk senağlama
o yüzdenn şuan içimden hiç bişi gelmiyor :nazar:

dimplehawk seversin tabiii hazıra cumburlop kooonnn ohhh bananeee telif haklarımı isterim:))

haklısın tatlım biraz hazıra kondumm kaydirigubbakcemile2
ama napiimm kısım sende öyle güzel hazırlanmışsınkii çalmadan edemicemm lülülülülülü Şeniz
ne istiyon çabuk söle kaydirigubbakcemile
neyse parası veririz yahuu kaydirigubbakcemile3

bu arada c.tesi akşamı paylaşma fikri çok güzel a.s
ama kısmetse büyük ihtimalle pazartesi sabah paylaşabilirim şutarafagitti

böle demiştimm ama dün malesef tartıştıkk senağlama
o yüzdenn şuan içimden hiç bişi gelmiyor :nazar:

haklısın tatlım biraz hazıra kondumm kaydirigubbakcemile2
ama napiimm kısım sende öyle güzel hazırlanmışsınkii çalmadan edemicemm lülülülülülü Şeniz
ne istiyon çabuk söle kaydirigubbakcemile
neyse parası veririz yahuu kaydirigubbakcemile3

bu arada c.tesi akşamı paylaşma fikri çok güzel a.s
ama kısmetse büyük ihtimalle pazartesi sabah paylaşabilirim şutarafagitti

hemen söylim ne istediğimiii ( mutluluk haberini getir yeter güzelimmm banaaa)

yada güzel bir mum ışığı akşam yemeği olabilir mi?sengözlerimebaksanab

canımm evli olman inan senin için büyük bir avantajj nedeni çünkü senin hertürlü sürprizleri yapman daha kolay ee evlisiniz ve başbaşa kalacağınız bir evinizde var yani şuan için bizlerden kat ve kat dahada şanlısın:eek: bak başlıyorum ikisinden birini seçebilirsin eğer uygunsa...

yemek yemek için özel bir mekanda rezervasyon yaptır. yemek sonrasında yanınıza müzik ekibi gelebilir ve romantik bir müzik çalabilir(sizin şarkınız) sonra ceketlerinizi alıp çıkarsınız. ceketinin cebine eşin elini attığında küçük bir hediye kutusuyla karşılaşabilir.mesela; isminin ilk harfinin yazdığı özel bir kol düğmesi olabilir yada senin beğendiğin başka bir hediye. ardından evin yolunu tutarsınız. evin kapısını eşin açsın ve kapıyı açtığı anda yukarıdan sarkan bir bebek ve kucağında 'seni çok seviyorum ' kartı olabilir. banyoya eşin girdiğinde aynada "seni çok seviyorum" yazısı olabilir. yatak odasına girdiğinde pijamasını eline aldığında içinden ikinizin ilk çektirdiğiniz fotoğrafınız ve arkasındanda ona özel bir şiir olabilir. yatağın örtüsünü kaldırdığında da 'iyi ki varsın' yazısı olabilir. yastığa başını koyduğundada yastığın altından yine farklı bir hediye çıkabilir. eşin fanatik bir takım tutuyorsa sen de onun yanına tuttuğu takım özel kıyafetiyle gidebilir geceye nokta koyabilirsin. her an bir sürpriz, her an heyecan işte sana güzel bir gece..

yada tamamen evde kutlamak dışarda olmak istemiyorsanızz şöylede olabilir, Eşine o gün eve geç geleceğinizi söyle; fakat eve erken saatte gidip hazırlıklara başla. Öncelikle onun en çok sevdiği yemekleri yap. Yemek yapmak senin için zor veya yeterli vaktin yok ise, onun sevdiği yiyecekleri dışarıdan alabilirsiniz. Sonra eşine güzel, şık bir masa hazırla. Odada da değişiklikler yapabilirsin. Etrafta küçük şirin süsler, balonlar ve zarif bir çerçeveye, sizin aşkınızı içeren bir fotoğraf yerleştirebilirsin. Eşini odanın her köşesinde şaşırtman, mutlu etmen daha özel olacaktır. Masana mumlukları koymayı unutma. Duvarlara kalp şeklinde kesip üzerine sevgi sözcüklerinizi yazdığın kartonları as. Yerlere gül yaprakları serpiştir. Odanızı onun hiç tahmin edemeyeceği kadar farklı ve romantik kıl. Masanızın ortasına da küçük bir pasta koy. Eşin gelmeden kendinle ilgilenmeyi de ihmal etme, çok şık ol. Eşin eve girdiğinde, onu kapı aralığından takip et. Aynı zamanda sessizce, ortak müziğinizi kaset çalarda yada cd çalarda ayarla ve yavaş yavaş müziğin sesini aç. O sırada eşin müziği dinleyecek, senin yanına gelecektir. Tam o anda mumları yak, Eşin içeri girdiğinde de bu özel gününüzü onun gözlerinin içine bakarak kutla. Eşin, özenerek hazırladığınız odanızda seninle dans edecektir. Aman ha, mumları üflemeyi unutmayın! Tabii aldığın hediyeyi vermeyi de...
NOT: AH BEE EVLİ OLUCAKTIMM BEN NELER YAPARDIM NELER HAZIRLARDIM BU ÖZEL GÜNLERDEEEE:asigim:

canımm evli olman inan senin için büyük bir avantajj nedeni çünkü senin hertürlü sürprizleri yapman daha kolay ee evlisiniz ve başbaşa kalacağınız bir evinizde var yani şuan için bizlerden kat ve kat dahada şanlısın:eek: bak başlıyorum ikisinden birini seçebilirsin eğer uygunsa...

yemek yemek için özel bir mekanda rezervasyon yaptır. yemek sonrasında yanınıza müzik ekibi gelebilir ve romantik bir müzik çalabilir(sizin şarkınız) sonra ceketlerinizi alıp çıkarsınız. ceketinin cebine eşin elini attığında küçük bir hediye kutusuyla karşılaşabilir.mesela; isminin ilk harfinin yazdığı özel bir kol düğmesi olabilir yada senin beğendiğin başka bir hediye. ardından evin yolunu tutarsınız. evin kapısını eşin açsın ve kapıyı açtığı anda yukarıdan sarkan bir bebek ve kucağında 'seni çok seviyorum ' kartı olabilir. banyoya eşin girdiğinde aynada "seni çok seviyorum" yazısı olabilir. yatak odasına girdiğinde pijamasını eline aldığında içinden ikinizin ilk çektirdiğiniz fotoğrafınız ve arkasındanda ona özel bir şiir olabilir. yatağın örtüsünü kaldırdığında da 'iyi ki varsın' yazısı olabilir. yastığa başını koyduğundada yastığın altından yine farklı bir hediye çıkabilir. eşin fanatik bir takım tutuyorsa sen de onun yanına tuttuğu takım özel kıyafetiyle gidebilir geceye nokta koyabilirsin. her an bir sürpriz, her an heyecan işte sana güzel bir gece..

yada tamamen evde kutlamak dışarda olmak istemiyorsanızz şöylede olabilir, Eşine o gün eve geç geleceğinizi söyle; fakat eve erken saatte gidip hazırlıklara başla. Öncelikle onun en çok sevdiği yemekleri yap. Yemek yapmak senin için zor veya yeterli vaktin yok ise, onun sevdiği yiyecekleri dışarıdan alabilirsiniz. Sonra eşine güzel, şık bir masa hazırla. Odada da değişiklikler yapabilirsin. Etrafta küçük şirin süsler, balonlar ve zarif bir çerçeveye, sizin aşkınızı içeren bir fotoğraf yerleştirebilirsin. Eşini odanın her köşesinde şaşırtman, mutlu etmen daha özel olacaktır. Masana mumlukları koymayı unutma. Duvarlara kalp şeklinde kesip üzerine sevgi sözcüklerinizi yazdığın kartonları as. Yerlere gül yaprakları serpiştir. Odanızı onun hiç tahmin edemeyeceği kadar farklı ve romantik kıl. Masanızın ortasına da küçük bir pasta koy. Eşin gelmeden kendinle ilgilenmeyi de ihmal etme, çok şık ol. Eşin eve girdiğinde, onu kapı aralığından takip et. Aynı zamanda sessizce, ortak müziğinizi kaset çalarda yada cd çalarda ayarla ve yavaş yavaş müziğin sesini aç. O sırada eşin müziği dinleyecek, senin yanına gelecektir. Tam o anda mumları yak, Eşin içeri girdiğinde de bu özel gününüzü onun gözlerinin içine bakarak kutla. Eşin, özenerek hazırladığınız odanızda seninle dans edecektir. Aman ha, mumları üflemeyi unutmayın! Tabii aldığın hediyeyi vermeyi de...
NOT: AH BEE EVLİ OLUCAKTIMM BEN NELER YAPARDIM NELER HAZIRLARDIM BU ÖZEL GÜNLERDEEEE:asigim:

Umarım hoşuna gider birinden biria.s.

patient.t BİŞİ DİCEM KUŞUM YA BANA BİRAZ AZ GİBBİ SADE GİBİ GELDİ BU HEDİYE YAAAAA :KK43: ilk defa kendi ellerimle bişi yaptım yani ömrüm için kendim bişiler üretmeye çabalamaya çalıştım.. şöyle bişi yaptım, önce büyük kare bir kutu aldım içini tülle süsledim ve bana aldığı güllerden saklayıp kuruttuğum birkaç tanesinin yapraklarını bu tüle serpiştirdim sonra aralarını taşlarla nazar boncuklarıyla süsledim ve en sevdiği çikolataları koydum şekerlemeleri koydum... daha sonra geçtim pc'sinin başına öykümüzü oluşturmak için PhotoStory3'le harika bir slayt hazırladım ilk önce bebeklik fotolarımız sonra onun asker fotoları benim okul fotolarım sonra beraber çekilmiş 5 yılımızın izleri olan resimlerimiz .. 8 dakikalık bir slayt oldu ve slayt aralarında harika yazılar ve sonunda ikimizin resmimin altında ona olan duygumu ifade anlatan birkaç söz, tabi bu resimler akarken fonda bizim şarkımız çalıyor..
Daha sonra aşkımın tuttuğu fanatiği olduğu takım olan fenerbahçeninde çoook eskilerden kalma albümlerinden başlayıp yeni albümlerine kadar tüm resimlerini tek tek pc'me yükledim hiçbir yerde göremediği fotoları buldum eskilerden kalma.. bu resimleride yine slayt yaptım ve eski resimlerde fenerin eski şarkıları yeni resimlere geçerkende fenerin yeni şarkıları yani 100. yıl şarkısıyla bitirdim slaytı bu arada ömrüm stada maça gitmişti orda resimler çekildi ve telefonuyla staddan bana yolladı ve ben tabiki aşkımdan habersiz o resimleride slayta ekledim fenerle ilgili olan sonra pc'deki slayt işim bitti cd yaptım bunları ve başka bir programa geçtim büyük puntolarla seni seviyorum aşkım yazdım ve bunları bilgisayardan tek tek renkli kağıtlar olarak çıkarttım sonra harf harf kesip büyük kartona yapıştırdım bu harfleri şekillendirerek buda bitti.. ve ömrüme 2 sayfalık mektup yazdım ama öyle böyle bir mektup değil tüm hayallerimizi ikimizle ilgili düşlerimizi yaşadıklarımızı hep yazdım.. daha sonra kutumun başına geçtim ilk önce yazdığım mektubu koydum ve yapmış olduğum cd'leri yerleştirdim sonra kartonu koydum kutuma ve kapatıp çok güzel bir şekilde süsleyip kurdeleyle tüllerle tekrar güzel şekiller vererek kapattım kutumu ve 14 şubat hediyem bu sene ilk defa böyle oldu... ee cuma günüde kalpten şekillerle kurabiye yapıp koyucam renkli renkli.. sence çokmu z yada nebilimsade oldu başkaneler yapabilrim??

kuşum daha ne olsun yaaa yapma nolur elinden gelen her şeyi ne kadar da güzel özenle hazırlamışsın
bide o kırmızı kalp kutuyu nereden aldın çok güzelmişşş her yerde peluş kırmızılar pembeler var henüz almadım senin aldığın daha çok hoşuma gitti de sırnaşık şey yerimseniben

dimplehawk seversin tabiii hazıra cumburlop kooonnn ohhh bananeee telif haklarımı isterim:))

esmeraldaa canım benimm çok teşekkür ediyorummm aynı şey sizin içinde geçerlii bence sizin bu seneki sevgililer gününüz unutulmaz geçicek kanımca:))

valla mervecim bunca fikir bu sene tüketilecek bakalım 2010'da ne yapacağız herkes birbine bakacak seneye lülülülülülü

kuşum daha ne olsun yaaa yapma nolur elinden gelen her şeyi ne kadar da güzel özenle hazırlamışsın
bide o kırmızı kalp kutuyu nereden aldın çok güzelmişşş her yerde peluş kırmızılar pembeler var henüz almadım senin aldığın daha çok hoşuma gitti de sırnaşık şey yerimseniben

valla mervecim bunca fikir bu sene tüketilecek bakalım 2010'da ne yapacağız herkes birbine bakacak seneye lülülülülülü

kuşum o kutuyu ablamdan rica ettim işten gelirken bana uğra ve bırak diiye kırmızı şık bir kutu almasını rica ettim, oda gitmiş enişteme söylemiş eniştemde böyle bir kutu almış ve eve geçerken bıraktı :Saruboceq: yani bilemicem nerden aldığını tamamen tesadüf olduu yerimseniben

ayy kıyamam yaa.her gün bebek gibi ilgileniyosun daha ne olsun canm......
canm senden çk ben korkuyorum size nazar değer diye...

ay evet mervecim ya ne kadar güzel bir sevgi böyle bu ama herkes bizim gibi maşallah demez anlatma bu kadar nazar değer sonra
değmesin tabi dee yerimseniben
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kuşum o kutuyu ablamdan rica ettim işten gelirken bana uğra ve bırak diiye kırmızı şık bir kutu almasını rica ettim, oda gitmiş enişteme söylemiş eniştemde böyle bir kutu almış ve eve geçerken bıraktı :Saruboceq: yani bilemicem nerden aldığını tamamen tesadüf olduu yerimseniben

hmmm acaba enişten nereden almış :ecrin_bebek: kafamçokkarıştı
bide hediyeni çok özenle düşünmüşsün dedim evet hala arkasındayım söylediklerimin sırnaşık şey
ama mutlaka kırmızı ve krem rengi mumlar da olmalı o kutuda ben onun eksikliğini hissettim yani sen bilirsin yerimseniben

117486.jpg

Kalpli Puzzleee

111203.jpg

Resimli Anahtarlık

79575.jpg

Resimli Kol düğmesi

2675.jpg

İsme özel Çift Kalem

Bu türürün almak istiyenlere yardımcı olabilirimmmşakkıdı

iki gündür kavgalıyım eşimle, iki gündür de bu konuya bakıyorum, içimden hiçbir şey gelmiyor.

bende bişiler yapmak istiyorum kızlar ama ne yaparım bilmiorum bu sene 3. yılımız geçen seneler hep güzel geçti ama bu sene ev taşıyoruz daha yerleşmedimde o akşam da büyük bi ihtimal ev taşıyor olacağız benneyaptımki sizce bu pşanı değiştirip bişiler yapabilirmiyim benim aklıma hiç bişi gelmiyor senağlama

117486.jpg

Kalpli Puzzleee

111203.jpg

Resimli Anahtarlık

79575.jpg

Resimli Kol düğmesi

2675.jpg

İsme özel Çift Kalem

Bu türürün almak istiyenlere yardımcı olabilirimmmşakkıdı

Şu kalem güzelmiş canım ne kadar acaba?nerden alabiliriz?

X