Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

garfield**, dimplehawk, esmeralda_2286, melek82, patient.t, semaa pişttt siizlerde yazın düşünceleriniziii:)

esmeralda tatlım geçmiş olsun öncelikle... Sevdiğin hastanede ve sevgililer gününü hastanede geçirmek onun için dayanılmaz bir durum. Onu rahatlatmak için farklı bir şeyler yapmak istiyorsan işte sana alternatif bir fikir!

Önce sevdiğinle sohbet edin ve moralini düzeltin. Daha sonra doktorun kontrole geleceğini söyleyip odadan çıkın. Kapıyı kapatın ve 5 dakika sonra önden doktor içeri girsin. Sevdiğin, doktorla konuşmaya başladığı anda, sen de pansuman arabasıyla içeri gir. Pansuman arabasının üzerinde pasta ve içecekler yer alsın... tabi bi cd çalar bulman lazım ikinizin şarkısınıda önceden ayarlarsın cd'ye ve arka fondada bu çalar :asigim: Bu İKİNİZEDE güzel dakikalar yaşatacaktır. O sırada içeri kargo görevlisi girecek, sevdiğine bir paket getirecektir. Bu, çok büyük bir paket olmalı. Paketin içinden sevdiğine aldığın hediye çıkacaktır elbette. NASIL AMA??

NOT: bence şansınızı bi zorla ve dene bi hastaneye gidip ya doktorla yada hemşirelerle bi konuşş ne kaybedersinki tatlım?? umarım çok güzel bir gün geçirirsinizz az kaldı hadi kollarrı sıvaaaa.s.

ay şekerim bu ne güzel bir fikir:jeyyar:
valla çok değişik birşey olacak:eek:
kendisinin zaten bu aralar morali çok bozuk..:çok üzgünüm:
yarın gidicem hastaneye ziyaretine ozaman planlamam lazım bu işi..:asigim:
çok teşekkür ederim tatlıma.s.

hemen değiştirim zarfları canımm teşekkür ederim... bu aradaa kurabiyeleri gıda boyasıyla yapamamki aşkımın midesi çook hassasss :) ama bir kaçını ısırcammmm :)))) kuşumm başka detaylarıda söylesene benim gözden kaçırdığımmm??

bence herşeyinle tamamsın canm hemde fazlasıyla.
valla benim aşkımda yemez kırmzı olanları belki ama görünüm açısından zengin dursun diye bi kaç tane yapcm kırmzı kırmzı kaydirigubbakcemile2
olmadı ben yerim artık cokacimcoook
bende bi ara çıkıp kalpli kokulu mum alcam kutuya koymak için.sende istiyosan daha çok çeşit olsun dye alabilrsn
a.s.

sen varyaaa benim aklıma girdin banaane bende yapcam yemesin atsın ama zengin gözüksün boyicam iştee :))))

esmeraldaa beeğendine sevindim canım bence harika bir fikir olur yarın git ve hastanedikilerle organizasyonu hazırla :) bizede gel sonraki gün eniştemizin sevincini anlat olurmu valla çatlarımm :))

arkadaşlar bana müthiş ilhamlar verdiniz çok sağolun
seviyorum sizi ben Şeniz
hemen çıkmam lazım arkidişler
yarın düşüncelerimi yazıcam inş.

kapalyanyanaul9.jpg

09022009702jx7.jpg

bitmedikiiii daha cuma günü kalp şeklinde kurabiyeler yapcam aşkıma (taze olsun diye) ve o kurabiyelerdende koyucamm :) ben 25 yaşındayım ama nedense çocuk ruhum ağır bastı bu sevgliller gününde:emir_bebek:

tat için şekerlemeler ve kurabiyeeemm:)
dokunma için oyuncak
işitme için müzik cdsi
görme için bir foto albümü ve slayt gösterilerimiz

not olarakta SENİ BÜTÜN DUYULARIMLA SEVİYORUM ...

foto albümün başınada şunu yazdım "SAHİP OLDUĞUM EN DEĞERLİ DÜŞSÜN SEN! SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM"

canım bayıldım valla hem bana verdiğin fikire hem de senin yaptıklarına..:CüvCüv:
valla çok şanslı ömrün.hihoyyyt
şimdiden güzel bir sevgililer günü dilerim sana ve herkeseyerimseniben

dimplehawk seversin tabiii hazıra cumburlop kooonnn ohhh bananeee telif haklarımı isterim:))

esmeraldaa canım benimm çok teşekkür ediyorummm aynı şey sizin içinde geçerlii bence sizin bu seneki sevgililer gününüz unutulmaz geçicek kanımca:))

sen varyaaa benim aklıma girdin banaane bende yapcam yemesin atsın ama zengin gözüksün boyicam iştee :))))

esmeraldaa beeğendine sevindim canım bence harika bir fikir olur yarın git ve hastanedikilerle organizasyonu hazırla :) bizede gel sonraki gün eniştemizin sevincini anlat olurmu valla çatlarımm :))

aaa anlatırım canım anlatmaz olur muyum hiç? Şeniz
çok teşekkür ederim:eek:

sizde bana güzel fikirler verdiniz canm.herkes birbrine yardmcı oluyo burda :1hug:
hatta tarifide burdan almştım yemek tarifi bölümünden.bu da benm aşk kurabiyem dye tarif vardı kırmızı kırmızı hoşuma gtti orda :asigim:

vala ben nişanlıma parfüm seti aldım...o günde bi yemeğe gideriz ...evli olsaydık evde hazırlardım ama olmayacak hazirandan sonra artık ....sonra gece bi hediye daha verirdim...hahahahhasüprizzzzz:jeyyar:

eee bizlerde evli olsakkk daha farklı hediyeleriimiz olurduu şekerimmm :)) ama işte bunlarla idare ediyoruzz naparsınnn :))

aynen bende kurdelerdim ve notlarda iliştirirdim her biryerime daha zevkli olurdu sanırım açması paketi :) ay susim ben susim sus belinay sapıttın iyicee :)

hediyelerime başlimi??

bu resim dosyam kartonlarla yaptım yapıştırdım falan işte kendimce :)​

resimkaapalpf0.jpg

resimmuk0.jpg

resimdosyamzih1.jpg

kartonlx5.jpg

bunlar en sevdiği şeekerlemeler :) birde kendimce ilaç kutusu yaptım içinede bonibonlar koydunm birde ilaç kullanımını yazdım :)) hani kardelen arkadaşımız yazmıştı Formülü
1kapsül 1000mg aşk içerir.
Endeksiyonlar
Gönül bağlamalarında,yüksek derecede aşk tutulmalarının tedavisinde uygulanmaktadır.
Uyarılar-Önlemler
Günde 1tane moral bozukluklarında.
Ayrıca sevgi eksikliğinde.
Yan etkileri
Biliç kaybı
Mecnun olmak​

ekerlemelerma8.jpg

yaptığım cd'ler (salyt gösterileri öykümüzü oluşturmuştum şrkımız eşliğinde ve 2. cd'de ise aşkımın tuttuğu takımın çooook eski albümleriyle şimdiki albümleri ve marşları (aşkımın görmek istedii fakat bi türlü bulamadığı albümü)ve mektuplarım var​

kalpakix9.jpg

tamkaapalkalpdh1.jpg

yrkapalhr0.jpg

şirinlik olsun diye yaptım bunuda :) yanınada yaptığım müzik cd'sini koydum​

cdaycktq1.jpg

aycklarwy3.jpg

öne çekmek istedimmm diğer arkadaşlarada fikir olsun diyee

kapalyanyanaul9.jpg

09022009702jx7.jpg

bitmedikiiii daha cuma günü kalp şeklinde kurabiyeler yapcam aşkıma (taze olsun diye) ve o kurabiyelerdende koyucamm :) ben 25 yaşındayım ama nedense çocuk ruhum ağır bastı bu sevgliller gününde:emir_bebek:

tat için şekerlemeler ve kurabiyeeemm:)
dokunma için oyuncak
işitme için müzik cdsi
görme için bir foto albümü ve slayt gösterilerimiz

not olarakta SENİ BÜTÜN DUYULARIMLA SEVİYORUM ...

foto albümün başınada şunu yazdım "SAHİP OLDUĞUM EN DEĞERLİ DÜŞSÜN SEN! SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖMRÜM"

öne çekmek istedimmm diğer arkadaşlarada fikir olsun diyee

aynen bende kurdelerdim ve notlarda iliştirirdim her biryerime daha zevkli olurdu sanırım açması paketi :) ay susim ben susim sus belinay sapıttın iyicee :)

ayy koptum resmen :roflol::roflol::roflol:
notlar iliştirme kısmı süper bence :jeyyar:
ekledğin notta güzel olmş gerçkten 'seni bütün duygularımla seviyorum...'
inş sevgülüm begenr benm hediye mi de :çok üzgünüm:
seninkini kesin begnr orası garanti.....

ayy koptum resmen :roflol::roflol::roflol:
notlar iliştirme kısmı süper bence :jeyyar:
ekledğin notta güzel olmş gerçkten 'seni bütün duygularımla seviyorum...'
inş sevgülüm begenr benm hediye mi de :çok üzgünüm:
seninkini kesin begnr orası garanti.....

:roflol::roflol: NOTLAR KONUSUNDA ÇOK HINZIRIMDIR ŞEKERİMM :eek: BU ARDA SENİN HEDİYENLE BENİM HEDİYEM BİREBİR BENCE BENZİYO EE BENİMKİ GÜZELSE SENİNKİDE ONNUMARADIR a.s.​

patient.t BİŞİ DİCEM KUŞUM YA BANA BİRAZ AZ GİBBİ SADE GİBİ GELDİ BU HEDİYE YAAAAA :KK43: ilk defa kendi ellerimle bişi yaptım yani ömrüm için kendim bişiler üretmeye çabalamaya çalıştım.. şöyle bişi yaptım, önce büyük kare bir kutu aldım içini tülle süsledim ve bana aldığı güllerden saklayıp kuruttuğum birkaç tanesinin yapraklarını bu tüle serpiştirdim sonra aralarını taşlarla nazar boncuklarıyla süsledim ve en sevdiği çikolataları koydum şekerlemeleri koydum... daha sonra geçtim pc'sinin başına öykümüzü oluşturmak için PhotoStory3'le harika bir slayt hazırladım ilk önce bebeklik fotolarımız sonra onun asker fotoları benim okul fotolarım sonra beraber çekilmiş 5 yılımızın izleri olan resimlerimiz .. 8 dakikalık bir slayt oldu ve slayt aralarında harika yazılar ve sonunda ikimizin resmimin altında ona olan duygumu ifade anlatan birkaç söz, tabi bu resimler akarken fonda bizim şarkımız çalıyor..
Daha sonra aşkımın tuttuğu fanatiği olduğu takım olan fenerbahçeninde çoook eskilerden kalma albümlerinden başlayıp yeni albümlerine kadar tüm resimlerini tek tek pc'me yükledim hiçbir yerde göremediği fotoları buldum eskilerden kalma.. bu resimleride yine slayt yaptım ve eski resimlerde fenerin eski şarkıları yeni resimlere geçerkende fenerin yeni şarkıları yani 100. yıl şarkısıyla bitirdim slaytı bu arada ömrüm stada maça gitmişti orda resimler çekildi ve telefonuyla staddan bana yolladı ve ben tabiki aşkımdan habersiz o resimleride slayta ekledim fenerle ilgili olan sonra pc'deki slayt işim bitti cd yaptım bunları ve başka bir programa geçtim büyük puntolarla seni seviyorum aşkım yazdım ve bunları bilgisayardan tek tek renkli kağıtlar olarak çıkarttım sonra harf harf kesip büyük kartona yapıştırdım bu harfleri şekillendirerek buda bitti.. ve ömrüme 2 sayfalık mektup yazdım ama öyle böyle bir mektup değil tüm hayallerimizi ikimizle ilgili düşlerimizi yaşadıklarımızı hep yazdım.. daha sonra kutumun başına geçtim ilk önce yazdığım mektubu koydum ve yapmış olduğum cd'leri yerleştirdim sonra kartonu koydum kutuma ve kapatıp çok güzel bir şekilde süsleyip kurdeleyle tüllerle tekrar güzel şekiller vererek kapattım kutumu ve 14 şubat hediyem bu sene ilk defa böyle oldu... ee cuma günüde kalpten şekillerle kurabiye yapıp koyucam renkli renkli.. sence çokmu z yada nebilimsade oldu başkaneler yapabilrim??

canm benm hediyeni zaten biliyorum tek tek okudum önceki sayfalarda kaydirigubbakcemile3
bence süper ötesi bşe olmuş.nasıl anlatsam,hani sevdigini mutlu etmek için elinden geleni yaptı derler ya hani,işte sen bunu yapmşsn zaten.her yönden düşünüp güzel bi hediye hazrlamşsn gerçekten.bu az değil bence.hiç takma kafana her hangi bi kusur var mı diye tamam mı tatlım.çnkü kusur flan yok!
gerçi bende içimden diyorum ya hediye mi begenmezse dye ama bi de dışardan başkasının hediyesiymş gibi bi bak...ozmn görcen zaten ne kadar güzel ve özel bşe hazrlamş olduğunu.
üstelik el emeğiyle hazrlanmş bi hediye.
emin ol sevgilin senin ne kadar emek verdgni ve onu ne kadr önemsedğini bi kere daha anlıycaktır :eek:

X