Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
sen çok yaşa emi, ay güldürdün gece gece
:roflol::roflol::roflol:
ben söyleyim seninkine ozaman

şişşşttt aman duymassınn.önümüzdeki 40 yıl boyunca dalha geçer vallaaaşutarafagitti:1no2:

hihoyyyt bittin sen bittin, bundan sonra şantaj konusu buldum, zayıf noktanı buldumdelikafadulden
emrime amadesin bundan sonra, koş bi çay demle bakim, hadi hadi hadi !!!!

biz kısmetse dışarda bi yemek düşünüyoruz nişanlımla,ben ona bjk store dan bi sweat alıcam bakalım o ne alcak :))

bende sevgililer gününde sivasda olucam sivasda son günüm molucak sonra çuff çufff tokat şuan nerdesin?

tabi ki bi önce git hazırlıkları ayarla,evde bi süpriz hazrlıycaksan canm.güzel bi masa hazrlıyabilrsn,bide güzel bi müzik :asigim:
şeyyy aslında evimiz hazır derken şöle hazır ev var eşya yok hehehe sırnaşık şey
ama bi odamızda koltuklar var bide beyaz eşyalarımız diğer eşyalarımız mağzada henüz gelmediler...tek bi masa olsaydı yeterdi ama olmadığı için ben kocaman beyaz bir karton alıcam kartonun kenarlarına renk versin diye kırmızı kartonla şerit geçicem odaya yere sabitlicem(masa biyetineyerimseniben) üzerine bana aldığı güllerin yapraklarını serpicem ışıltılı mumlarda biraz renk katıcak tabi küçük bi pasta alıcam birazda yanına ek olarak meyve tabağı kuruyemiş vs. eklerim (annemler bizi dışarda bilecekleri için kısıtlı imkanlarla kaçamak yapıcam hehehe:lepi:)yerlere balonlar serpiştireyimki etraf canlansın müziğide cep telofonundan hallettikmi geriye hediyesi kalıyor onun içinde galiba bende bi kutu hazırlıcam bugün dışarı çıkıp bakınıcam artık zamn kalmadı bu hafta evde son günüm old. için çıkamaaybilirim...
ek olarak fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim şekerler.......a.s.

Belinayım çok sıradan düşünmüşsün sana hiç yakıştıramadıııımmmmkötükedihüsoyasakkelime

Yaaaaaa bende düşünüyordum kocaman bir kutu ama sen neler neler hazırlamışsın yaaa
benim pc durumu sıfır neredeyse bana biraz kurs versen sen yavrum yaaa ben slayt hazırlamayı bilmiyorummmmmmsenağlamamirmirmirmir
Kutu olayı tamam güzel fikirlerim var da
pc de nasıl süpriz yapabilirimmmmmmmirmirmirmirşutarafagitti:çok üzgünüm:

deryacımmm kzuuların kuzusu oyyy aşkoşumm biatnemmm sıradan düşünmüşssün diye yazmışssın yaa gözlerim faltaşı gibiolduu :) dur ben onu sanabir ara sorarım unutturmaa:) canım slayt programı var anlatımlı çok hoşbir program kendi öykünüzü oluşturabilirsin enişteciimlee programın adını verim sana sen indir.com'dan indir :)) PhotoStory3 programın adı..

ben geçen sene sevgililer gününde ona güsel bi slayt yapmıştım müzikli ve sözlerin resimlerimizin oldugu ve bunu movie makerden yaptım pcden ugraşıtrdı bayagı ama çok hoş oldu yatagını sokak kapısına kadar güller serpiştirdim duvarlarımız beyazdı yatak odasının duvarına kırmızı kartonlardan kalpler kesip içlerine şiir yazdım 4lük halinde ve oklkarda takip ediliyodu kalpler okudukça şiirde kendini buluyodu sonunda kalpte ise senle evlendigim için dünyanın enmutlu hatunuyum yazıyodu... güsel masa hazırlamıştım güsel yemekler hazırladım yatak odasında yatagımızın üstüne tam 70m,inik balon şişirdim koydum altında ise fenerbahçe forması almıştım onu sakladım güsel kına gecesi tuvaletimi giydim kırmızılar içinde kapıyı açıp onu karşıladıgımda ve kırmızı mumular eşliginde yatak odasına ilerlerken eşimin gözleri dolmuştu sevinçten çok mutlu olmuştu fondada slaytımız geçiyodu pcden müzik eşliginde harika bigec eolmuştu gecenin sonu malum:))))

ama busene ne yapcam bukadar özel şeyler yapınca busene neyapcam kafam karıştı????fikirlerinizi bekliyom şekerler

tam 36 sayfa okudum ama hala karar veremedim
belinaycığım çok duygulandım çok güzel düşünmüşsün rabbim muhabbetinizi arttırsın
bana ver kıs parlak fikirlerinden

Bende bu sene saat aldım yani netten siparişini verdim benim eşim beşiktaşlıdır ona çok şık bjk saati aldım inş beğenir ama özel bir hazırlık yapamicam çünkü kaynanam var yapsamda hiç bir işe yaramaz :çok üzgünüm:

koca bi kutu küçüm var canm kaydirigubbakcemile3 malum aynı dert
ama bi çiceğe hayır demem :asigim:

küçüm ne ya ben anlamadım çok mu cahilim?ben bu ay bişi almayı düşünmüyorum bu tür günleri pek önemsemiyor eşim ben bu saydıklarınızın hepsini yaptım ama................

Heeee ALLAH iiliğinizi versin yaaa emii alemsiniz...

yaa bende t-shirt dizayn sitesinden ikili yastık yaptımm bunumu alsam acaba hemm hergeceee birbirimizin yanındaa olmuş olucasss

hayat canım bu tencere kapağa bende bayılıyorum çok güzel zemini beyaz seçseydin keşke beyaza daha çok yakışıyor balım...

güzel bi hediye olurmu kii arkasınada ilk başladığımız tarihi ve sevgililer gününn tarihini yazıcamm bizim daha 2 ay olduu

kızlar yardımınıza ihtiyacım var..senağlama
bilenler bilir kuzum geçen hafta bir trafik kazası geçirdi bacağı kırık ve hastanede yatıyor :çok üzgünüm:
ben 14 şubat günü hastaneye yanına gideceğim de ne alabilirim ona?
aklıma hiçbir şey gelmiyor yani hastane de falan olduğu için ne uygun olur.:uhm:

fikir verebilecek olan varmı :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…