Severek evlendiğim eşim tarafından aldatıldım. Ne yapmalıyım?

Çok güzel yazmışsınız ama işte "tekrar yaparsa " düşüncesi beni yerle yeksan ediyor.. Gerçekten çok seviyordum kendisini. Çok üzücü.

Bu saatten sonra boşanmazsanız aldatmanin devami gelecek biliyorsunuz dimi? Çünkü bi kere affettiniz birdaha yapsa gitmeyeceğinizi biliyor.

Çok güzel yazmışsınız ama işte "tekrar yaparsa " düşüncesi beni yerle yeksan ediyor.. Gerçekten çok seviyordum kendisini. Çok üzücü.
Telefon şifrelerini filan alın. Tehdit edip gözünü korkutun "Şu an sadece çocuğumuz için devam ediyorum. Eğer bir daha böyle bir yanlış yaparsan bebeği sana bırakır aile evime dönerim ne halin varsa görürsün. Sen deliysen ben senden de deliyim gözüm çocuk filan görmez haberin olsun" deyin (tabiki böyle bir şey yapmazsınız ama o öyle zannetsin. Yok öyle lohusa kadını sosyal medyadan aldatıp rahat yaşamak. Bir yerleri tutuşsun korksun biraz sizden, küçük lokma sanmasın. Siz korkusuz gibi davranırsanız o rol yaptığınızı anlamaz gerçek zanneder )

Eger anlattigin gibi biriyse cok ileriye giden bisey yaptigini sanmiyorum bosanmak icin de acele etmeyin kendini biraz geri cekin yaptigi hatayi anlasin. Hic konusmayin demiyorum ama o tatli hos sohbet ettiginiz kisimlari kaldirin zorunlu bisey sordugunda soyleyin. Evliligin tuzu kaçmis olsun bu her zaman kavga edin nasil yazdin nasil indirdin diye bas eti yemenizin kimseye faydasi olmaz sessizlesin uzaklasin biraz evle ve cocukla ilgililenin birakin o affettirsin kendini, ama bunu bi daha olmiycak gibi sozlerle degilde hareketleriyle yapiyor mu ona dikka edin. İlerleyen zamanlarda duzelicektir diye düşünüyorum.

Evliliğe devam edecekseniz gerçekten çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun. Sürekli bir şüpheyle yaşayacaksınız bu çok yıpratıcı ki küçük, rahatsızlığı olan bir bebeğiniz var. İnsanın en sevdiğinden yaşadığı hayal kırıklığı da cabası. Çok zor olmalı. Ara ara e devletinden üzerine kayıtlı olan telefon numalarını kontrol edin bakın bi başka hattı var mı. Bazıları çok kurnaz olup başkasının üzerine hat alıyor bazılarıda cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorlar.

Sanki buraya kalmak için gerekçe arar gibi yazmışsınız. Hani biz affet diyelim diye bekliyorsunuz. Hayat sizin, ama keşke boşanmaya cesaretimiz yoksa hiç yüzleşme işine girmeseydiniz. Şimdi yüz göz oldunuz, nasıl olsa gidemiyorsunuz diye şimdi iyice şımarır.

Bence kızınız bir sağlığına kavuşsun sonra işe girebilirseniz işe girin ve öyle ayrılın, bu süreçte kendinize ve çocuğunuza odaklanın, maaşını almaya devam edin, çocuğun masrafları vs, kadınlara yedirecek durumu olmasın

Bu kısmı affet dememiz için mi yazdıysanız boşuna. Zaten eşiniz arayışta, ileride kendi birisini bulup gidecektir.

Bu kısmı affet dememiz için mi yazdıysanız boşuna. Zaten eşiniz arayışta, ileride kendi birisini bulup gidecektir.
Hayır hanımefendi. Affetmek istesem buraya yazmazdım zaten hiçbir şey direkt güllük gülistanlık evliliğime devam ederdik mantıken demi?

Ne mezunusunuz. İlerde çalışma durumunuz var mı. Çocuk biraz büyüyene kadar sabredin. Şu an zaten gidecek gibi değilsiniz anladığım kadarıyla. O da zaten böyle düşündüğü için rahat rahat konuşmuştur pislik. El kadar bebeğini bile düşünmeden bu haltı yedin senden boşancam diye tehdit edin yalvarsın sürünsün. Ha bi süre sonra yine yapar muhtemelen ama sizi tamamen cepte görmesin. Çocuk büyüyünce de işe girin vurun tekmeyi.

Hayır hanımefendi. Affetmek istesem buraya yazmazdım zaten hiçbir şey direkt güllük gülistanlık evliliğime devam ederdik mantıken demi?

İster affedin ister etmeyin, ama artık bir iş bulup çalışırsanız sizin için iyi olacaktır. Tinder yükleyen birinin ileride ne yapacağı hiç belli olmaz çünkü.

Vallahi konumuz da yazdıklarınızdan hiç öyle anlaşılmıyor. Affet gitsin denmesi için elinden geleni yazıyor gibisin. Her söylenene o olmaz bu olmaz. Gördün Yüzleştin boşamıyorsun da bundan sonra adam daha da azıtacak bunu kabullen ama. Yüz Buldu çünkü . Bari korun da cinsel hastalık kapma. Azar gibi iğrenç bir platforma kadar düşmüş adam.

Eşi yeni doğum yapmış, bebeği kalp hastası olan, buna rağmen uçkurunu düşünebilen adamın yüzüne bakarken bile midenizin bulanması azım. Keşke yüzüne vurmasaydınız, çünkü boşanmaya niyetiniz yok gibi görünüyor, "nasıl olsa bağırıp çağırıp susuyor" deyip iyice arsızlaşacak bundan sonra. En azından kendinizi ve bebeğinizi hpv vb. enfeksiyonlardan koruyun, şimdiye kadar yapmadıysa bile bundan sonra kimden ne kapacağı belli olmaz.

Konu sahibi bosanmak istemiyor kabul etmese de orasi cok net ve 3-4 yil sabret calis yok cocuk buyusun sonra ev tut filan tavsiyeleri de cok hava civa geliyor bana ya 3-4 sene adama nefretini taze tutacak biri ayni evde duramaz yaşayaamaz zaten, duran da o kadar seneye coktan alişir unutur. 3-4 yilda kirk kere sevisecekler birlikte uyuyacaklar ohhhoooo

Fiziksel bir aldatma olmamış çünkü becerememiş.ya da saçma sapan ego tatmin etmeye, can sıkıntısını geçirmeye çalışmış.evet çok zavallıca.bir kalp hastası kızınız var.bence oturup adam gibi neden böyle saçmalıklara ihtiyaç duyduğunu sorun.eline ne geçiyor ki bilmediğin etmediğin kadınla 3,5 dakika konuşunca ya da yazışınca deyin.maksat yaptığı saçmalığın kendi de farkına varsın.hem eline bir şey geçmiyor hem de gül gibi yuvası yıkılıyor inanılır gibi değil bu kadar aptallik.sen zavallı bir adam değilsin ki karını bulmuşsun.demem o ki çocuğa anlatır gibi yaptığı şeyin saçmalığını anlatın ve bir şans daha verin derim ben.kızanlar olabilir ama fiziksel aldatma olmadığı için söyledim.eee tabi büyük bir rest.bir süre ayrılık.

Şuan asla boşanma. Parayı falan size veriyormuş. En azından güvendesiniz. Kızınızın sağlığını düşünün. Sonrası sizin kararınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…