Severek evlendiğim eşim tarafından aldatıldım. Ne yapmalıyım?

Fiziksel bir aldatma olmamış çünkü becerememiş.ya da saçma sapan ego tatmin etmeye, can sıkıntısını geçirmeye çalışmış.evet çok zavallıca.bir kalp hastası kızınız var.bence oturup adam gibi neden böyle saçmalıklara ihtiyaç duyduğunu sorun.eline ne geçiyor ki bilmediğin etmediğin kadınla 3,5 dakika konuşunca ya da yazışınca deyin.maksat yaptığı saçmalığın kendi de farkına varsın.hem eline bir şey geçmiyor hem de gül gibi yuvası yıkılıyor inanılır gibi değil bu kadar aptallik.sen zavallı bir adam değilsin ki karını bulmuşsun.demem o ki çocuğa anlatır gibi yaptığı şeyin saçmalığını anlatın ve bir şans daha verin derim ben.kızanlar olabilir ama fiziksel aldatma olmadığı için söyledim.eee tabi büyük bir rest.bir süre ayrılık.
Fiziksel aldatmasına gerek yok, fırsatı yakalayamamış. Ve konu sahibi erken yakalamış. Ama şuan boşanması bence de makul değil.

Fiziksel aldatmasına gerek yok, fırsatı yakalayamamış. Ve konu sahibi erken yakalamış. Ama şuan boşanması bence de makul değil.
Yav arkadaş yoklukta mısın da bunları yapıyorsun? Hani kimseyi bulamayan kalitesiz adamlar olur da bu abuk sabuk işlerle uğraşır onun gibi.kanlı canlı kadın var yanında yap seksini doya doya.iki sanal mesaj için kaybedilen şeylere bak.bu nasıl bir akıl tutulması.

X