Seven bi erkek boyle soyler mi?

Cevap verme rahatsizsan sormamdan burada güzel tavsiyeler kafamı dağıtmama yardımcı olacak insanlar var . İyi geliyo siz gibi bis konuşanlar haricinde

Bir tane daha kızımız var ya durmadan oda aynı konu açıyor
Sevgilisi onu da istemiyor " Engellemek mi Ghostlamak mı" konusu olan

İkisini aynı odaya koyacaksın, birbirlerine sabaha kadar sorup sorup dursunlar
Kardeşim rahatsizsan cevaplama
İnsanlar sorunlar yasayabilir cevresin de anlatacak kimse olmayabilir. Güzel fikirler veren rahatlatan sohbetli insanlar var siz gibi yargılamak dışında yardımcı olanlar var . Sizene ya Allah Allah daha soracam size inat görün bakalım ahahah

Sen baya yapışkan bsysin adam iyi ki kurtulmuş senden
Canim o bana yapıştı daha başlarda evime çiçekler hediyeler gönderdi ayrılmayalım diye iliski bu bi sen gidersin bunu anlayamayacak kadar yavan mi yaşıyorsun. Şimdide ben koştum ne var. Madem çok akıllı bilgisi gururlu insansın kitap falan oku burada benim yorumlarının altında gezme

Ben zaten yazmıyorum ikidir benden para dileniyorsun

Ben zaten yazmıyorum ikidir benden para dileniyorsun
Yoo çok düşünceli insansın psikoloğa git diyorsun ya bana amacın ne bunu derken bilmiyorum ben iyiye yordum beni düşündüğün için söyledin diye umdum. Ee parasını da gönder madem param yoktur leee gardaş

Sana merakli degilim ama her gun akista konularini goruyorum. Benim bile ruhumu daraltiyorsun adama acidim bir sal
Ozaman daha sorayım da ruhunu darlayataim bu hoşuma gitti bekle ahahahhaahha

Kendin demişsin insan sevdiğinin başkasıyla evlenmesine nasıl izin verir diye. Adam sana açıkça söylemiş. Seni sevmiyor. Sen de bu saatten sonra görüşmezsin herhalde

Sen çocuğa da böyle yaptıysan arkasına bakmadan kaçmıştır zavallım. Bu nasıl bir takıntı, nasıl bir yüzsüzlüktür ya. Bizi bile kendinden iğrendirdin, “eski” sevgilinle hiç şansın yok üzgünüm.

Bence seni çok seviyor tüm konularını okudum, naz yapıyor, yüzük al evlenme teklifi et, aileni de al git isteyin, benim adamım olacaksın o kadar de al nikahına, gözü senden başkasını görmüyor, öyle erkektir arada yanlış konuşabilir sen kalbini ferah tut

Hayır aynı değil, birinde “böyle mi söyler?” Öteki “böyle söyler mi?”

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…