Seven bi erkek boyle soyler mi?

Adamlarin pesinde kosmaktan harap ve bitap dusuyorsunuz,karsilarinda iki lafi bir araya getiremiyorsunuz, cevaplarin bile varos tatlim sana kolayliklar dilerim.
Varoş ne ya öyle komiksin ki .ddd iyi öğrenmişsin bu lafı kullanıp duruyorsun varoş sensin asıl hem beni kötüleyip o kıymetli vaktini bu yorumun altında harcadığına seni ilgilendirmeyen bi konu hakkında konuşup durduğuna kavga etmeye çalıştığına göre varoş sen olmuş olmuyor musun:/ 😂

Bence seni çok seviyor tüm konularını okudum, naz yapıyor, yüzük al evlenme teklifi et, aileni de al git isteyin, benim adamım olacaksın o kadar de al nikahına, gözü senden başkasını görmüyor, öyle erkektir arada yanlış konuşabilir sen kalbini ferah tut
Ah tatlım onayladin lütfettin ya öyle iyisin ki ahahha

Varoş ne ya öyle komiksin ki .ddd iyi öğrenmişsin bu lafı kullanıp duruyorsun varoş sensin asıl hem beni kötüleyip o kıymetli vaktini bu yorumun altında harcadığına seni ilgilendirmeyen bi konu hakkında konuşup durduğuna kavga etmeye çalıştığına göre varoş sen olmuş olmuyor musun:/ 😂
Ablacım evlat olsan sevilmezsin herif seni niye sevsin?

1 senelik ilişkimiz var. Bi kaç aydır aramiz çok bozuk. Ben de bu durumu bitirmek için arıyorum sürekli ama o ben kadar arayıp ilgilenmiyo. Neyse en son konuştuğumuzda dedimki bak gittiğim kurstan falan bile görüşmek isteyenler var ama ben sana olan sevgimden kimseyi kabuk etmiyorum dedim. Neden ilgisizlik gibisinden söyledim bana deidif umrumda değil git görüş beni ilgilendirmiyor dedi. Yani ben de küfür ettim nasıl böyle dersin ben senin sevgilin değilde takıldığın biri miydin dedim. Bana dediği sen görüşüyorum diyorsun zaten diyo ben cocuk abla mesaj attı ama ben konuşmuyorum dedim. Bahanesi bu. Sizce seven bi erkek bubkadar kolay böyle Bi şey der mi? Bi de ben hep onunla olmak istediğim için evlilik konsunu açtığımda bana hep dediği benim maddiyata yok falan filen hazır değilim halbuki jandarma yani kaç bin TL para aliyo zamanla olur da diyebilirdi bana dediği ben senin zamanını çalmak istemiyorum genç kizssin başkasıyla olsun istersen evlilik git evlen diyo düzgünce ben zamanını çalmak istemem diyo. İnsan sevdiğinin başkasıyla evlenmesine nasıl musade eder ya bi şekilde oldurmaya çalışırdı değil mi zaten 3 sene sonra falan düşünürüz diyordum hemen demiyorum ki ben
Sevmiyo işte daha ne desin

Kardeşim rahatsizsan cevaplama
İnsanlar sorunlar yasayabilir cevresin de anlatacak kimse olmayabilir. Güzel fikirler veren rahatlatan sohbetli insanlar var siz gibi yargılamak dışında yardımcı olanlar var . Sizene ya Allah Allah daha soracam size inat görün bakalım ahahah
Defalarca cevap verdikte, sizin algılarınız kapalı, gözünüz kör, kulağınız sağır :KK14:
Allah yardımcınız olsun

Ablacım evlat olsan sevilmezsin herif seni niye sevsin?
Ablacım adam benim peşimden koştu çiçekler gönderdi aylarca bu kez ben onun koşuyorum istersem de daha koşarım beni nereden tanıyorsun da böyle yorum yapıyorsun tanımadığın insana böyle konuşan biri olarak asıl seni ailen de yetiştirememiş demkki sevgi de görmemişsin başkalarına hakaret ederek bi şeyler başardığını düşünüyorsun yazık :)

Ben bile sana asik oldum o derece cekicisin 🤣 adam sevginden cildiriyor net!

Ablacım adam benim peşimden koştu çiçekler gönderdi aylarca bu kez ben onun koşuyorum istersem de daha koşarım beni nereden tanıyorsun da böyle yorum yapıyorsun tanımadığın insana böyle konuşan biri olarak asıl seni ailen de yetiştirememiş demkki sevgi de görmemişsin başkalarına hakaret ederek bi şeyler başardığını düşünüyorsun yazık :)
İşte bilememiş ilk başta neyle karşı karşıya olduğunu, anlayınca topukları totosuna vura vura kaçmış.

Konu ben değilim. Konu senin psikolojik sorunları olan, dengesiz, yüzsüz bir insan olman. Bunları düzeltmediğin sürece ne bu herifle ne herhangi bir karşı cinsle hatta ve hatta arkadaş olarak hemcinsinle bile şansın yok. Çevrende kimse kalmaz.

İşte bilememiş ilk başta neyle karşı karşıya olduğunu, anlayınca topukları totosuna vura vura kaçmış.

Konu ben değilim. Konu senin psikolojik sorunları olan, dengesiz, yüzsüz bir insan olman. Bunları düzeltmediğin sürece ne bu herifle ne herhangi bir karşı cinsle hatta ve hatta arkadaş olarak hemcinsinle bile şansın yok. Çevrende kimse
Merak etmek tanışmak isteyenler çok biz bu olaylar yaşanmadan 5 ay kadar tek bi kelime kavga etmedik o yanlış yaltii ben de sevdiğim icin affettim zamanla sürekli lafını açtım kaç defa ben ayrildim o da bu ayrılmalardan yoruldu ve bitirmek istedi kapiş

Seven bir erkek böyle söyler, çünkü incinmiş, kırılmış, hisleriyle oynamışsın erkeğin😐 bence gidip yalvar yakar ben ettim sen etme de, biraz nazlanır ama asla pes etme, onu kazanabilirsin

Merak etmek tanışmak isteyenler çok biz bu olaylar yaşanmadan 5 ay kadar tek bi kelime kavga etmedik o yanlış yaltii ben de sevdiğim icin affettim zamanla sürekli lafını açtım kaç defa ben ayrildim o da bu ayrılmalardan yoruldu ve bitirmek istedi kapiş
Nato kafa nato mermer 🙄

X