Sevdiğini özleyenler buyurun

Ayyyy negüzel kavusmus yaaaa NESLII bende kiskandim
İŞALLAH BIZDE KAVUSCAZ BIR GÜN KIZLAR OFFFFFFFF :teselli: :teselli:

OGES SEN NASILSIN CANIM YAAA a.s

NASTASIA BI GELSINDE KAVUSUNDA HEPSI OLUR CANIM İŞALLAH :Saruboceq:

off inş kavuşacaz hepimiz çok zormuş ama asker yolu beklemek hiç hoşlaşmadım...
dmk millet onun için askerliini yapmış sevgili arıyormuş hep hahahah

kız görüşemiyoz ki annem göndermiyoo hiç sormayın derdimii

ayy canım yaa:1hug:
olsun kız geldi ya şükret..
yakınında sonuçta..

OGES SEN NASILSIN CANIM YAAA a.s

iyiyim canım beklemedeyim aşkım dağıtıma gelcek de inş.hihoyyyt
senin eşin nerde canım?

esracım sen ne zaman kavuşuyosun kısmetse?nerede asker seninki?

tatlım şu an ankara'da benimki.cuma günü gelecek
1 hafta kalcak sonra usta birliğine ağrı'ya gidecek

daha çok var bitmesine

seninki gitti mi askere..biri vardı henüz gitmemişti sevgislisi
sen o musun yoksa?
kusura bakma canım kafam karışıyor valla bi sürü kişi var
fisfisfis

Son düzenleme:
Nastasia evet canim beni kociş de aynisini diyoo gelince gitmesii cook zor oluyoo diyoo ondan benimkide tek yazin geldii daha da gelmiyoo ben gidiyorumm arada işteee
sikma canini onuda düşün ayrilirken cook zor oluyooooo sen laka saymaya da baslamissin ohhhh işallah bizimde gelcek o günler :) :)

75 plaka :ardahan :teytey: :teytey: BITIYOO AZCIK KALMIS

ewt cnm yaa plakalar geçtim çok şükür ama hiç aram yoktur plakalarla hiç bilmem hehe:)

nesliciim nekdr güsel kavuşmuşsun aklın onda kalmıyor en azından olsun nişan falan olunca çok güsel olur herşey inş... biz de kavuşacaz inş sevdiklerimize bir an önce günler okdr hızlı geçiyorki aslında sanki daha geçen hfta gitmiş gibi geliyr bazen ama özlemi büyüyor içimde

Nesli napcan dayan en azindan simdi geldi kafam rahattir canim :teselli:
OHH OGES GÖRÜŞECEKSIN SEN :sm_cool:
benimki istanbul taksimde kizlar coook sükür ki yanina da gidebiliyorum ARADA
YA BAYANLAR SIZINKILER NERELER DEEEE İŞALLAH HERKEZINKI RAHATDIR YAA HEPSININ DUACISIYIZ ALLAH KOLAYLIK ERSIN ASKERLERIMIZE :Saruboceq:

amin canım inş hepsi rahat huzurlu askerlik yaparlar ...
benimki adanada:)
ama gidemiyorum yanına... gelme diyor yorulma dio... aslında bazen esiyor bi hftasonu gidip geleyim diyorum...

Nastasia aslinda benim de hic plaka ve safak saymayla aram yoktur ama benim kocişim askerde bilgisayarci hazir safak programi yapmis yollamis sadece sifresi var onunla bakiyorum bende hergün program sayiyo kendiliginden plaka vs.... Hersey var ..............
Aslinda herkezciklere yollamak isterim ama nasiiiiiiiii olcak bakalim ?

Özelden maili atsam yollarmısın bana da o programdan.

evet esracım ben oyum.daha gitmedi.1ayımız var.aslında burda ama askerde gibi.çok zor görüşüyoz.yaşadığım şehir küçük biryer.pek fazla göz önünde olmamamız gerekiyo.yani o varken bile onsuz yaşıyorum burda.iyi cnm benm sende kavuşucan az kalmış izninekaydirigubbakcemile3

Bu gidişle biz bayağı kalabalık olucaz nişan söz isteyenler olarak.Yok valla artık ben bahane bulmaya başlıcam,görsün gününü.Ya esra yok ortalarda.Hala uyuyormu yoksalaelaelaelaelaeDün biz kaynattık msnden saat 4falandı en son yatmaya karar verdiğimizdesositososito

benimkinin gitmesi ani oldu..
kendini alıştırman açsından belkide senin yaptıgın daha iyifisfisfis

anam ben saymıyom şakaf fln kaç bilimyo m :))

kız bende saymıyorum..
başlicam şimdi şafağına da hee:roflol:
zaten çok var fenalık geldi kaydirigubbakcemile

mehtabı sayıyom şimdi son 4 gün-tatlicadiarzu-

ayy canım iimiş o program ama onu sayarsam ben deliririm ztn okdr oyun geçiyorki hftaiçlerim nete bile giremiyorum... programım olsa da sanırım cmt ve pzrları sadece ilgilenebileceim:)
ozmnlarda sen bana söylersin hangi plakada olduumu hahaha:)
ben çıkıyorum kızlar gene yolculuk vakti çook öptüm sizi hoşçakalın ii güsel bi hfta geçirmeniz dileğiyle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…