Sevdiğini özleyenler buyurun

aminn hepimizinki iyi olsun inş. gamzecim yaa
çok bişey istemiorz walla sağ salim gelsinler yeterr bizee

deniz evlilik gelince warr ewet mayıs gibi nişan olcakkk inş.

hayırlısı duygucum.benimki kısa dönem yaparsa haziran gibide bizimki olur.peşpeşe gelin olcaz desene.ayyy ne güzel!!!!!!!!!!:sm_cool:

kız duygu sana söz eğer düğününde eşim izine felen gelmiş olursa yada gelmiş olursa ammaaaaaaaannn yanımda olursa işte söz gelicem düğününe biraz davetsiz misafir oldum ama kabul edersen tabi :eek:

bizimkine gelmiycen mi senağlama
gerçi daha belli dil tarih amaa

yok şekerim şikayetim Allahıma binlerce şükürler olsunnn
anası benim için dogurmuş beee:lepi:
duygusuz adam değişmiyo kolay kolay sana başarılar dilerim:teselli:

sağol cicişim yaaa.valla öyle değişmez diye düşünüyorum.ama umudum var.askerde hasretlik çekerse belki aşar bu durumu.olurmu dersin?

bizde temmuz gibi düşünüyoruz kılar ewliliği daha aile büyüklerinin hbri yok ama hahaha:)
hatta nişan falanda yok ama biz öle planladık daha dorusu ben:p
sewgilime göre gelir gelmez ewlenecekmişiz ne acelesi warsa

bende cancazımı ozledım 15 gundur ıs ıcın cıne gıttı onu cok ama cok ozledık kızım ve beeeeeeennnnnnnn

kızım siz bi evlenin hepinize gelerim ben yeterki kocam yanımda olsun o gelmezse nasıl gelem yollamazlar tek başıma beni ama o geldiğinde denk gelen olasa gidicem söz

kızım siz bi evlenin hepinize gelerim ben yeterki kocam yanımda olsun o gelmezse nasıl gelem yollamazlar tek başıma beni ama o geldiğinde denk gelen olasa gidicem söz

bak söz verdin karışmam.ben sivastayım bahane dinlemem.kocanıda koluna takıp gelicen

kızlar ben çıkıyom artık biliyom çok üzüleceksiniz siz bensiz edemezsiniz ben gidince sudan çıkmış balığa dönersiniz ama gidiyom işteeeee:roflol:kaydirigubbakcemile3laelaelaelaelae gidemde kafa dinleyin azıcık kurtulun benden :içelim:kaydirigubbakcemile5:a015:

hadin didiyomm benn görüşürüz sonra öpüyorum herkesi booooooooooollllllllll askerli rüyalar size askerleriniz girsin koynunuza bu gece hadi babay a.e.o. kendinize dikkat edin iyi bakın hoşçakalın

X