Sevdiğini özleyenler buyurun

evet cnm öyleyimdir.ben tam bir yengeçim.sevdiklerini belli ederler karşısındakindende onu beklerler.hani söyliyim ona göresositososito

bilmez miyim şekerimmm
ben başlarda pek belli etmezdim bana açıklama yaptı kendisi:eek:
böle böle isterim diye
biraz da çekingen duruyodum sonradan açtı benikaydirigubbakcemile5

kıss öyle deme yaa
yani senin şafaktan ben mutlu olamam
çünkü bnde geçtim o günlerdenn:S

tamam işte geçmişin o günleri mutlu ol artık üzülme nolur kıyamam hiç bilirsin seni çok seviyorum çok beğeniyorum sakin aklı başındasın çok güzelsin emininmki kaderinde yüzün gibi güzel olacak herşey gönlünce olsun canım :Saruboceq:

bilmez miyim şekerimmm
ben başlarda pek belli etmezdim bana açıklama yaptı kendisi:eek:
böle böle isterim diye
biraz da çekingen duruyodum sonradan açtı benikaydirigubbakcemile5

diyorumya cnm şükret.bulmuşsun gül gibi yengeci şikayet etme.ben iki güzel söze aç yaşıyorum biliyonmu sen?duygusuz bir adam benimkisi.ya ben napıyım:eek:klava:

pff geçmio bnmde yarın 89
yani tmm 460 düşününce iyi ama insanoğlu işte
azaldıkça azalmasını istiyo:)

hatta bitmesini istio, sewgilim ilk gittinde 75 günümüz war diyenlere öle özenirdimki ayy ne güsel azıcık kalmış bitmiş derdim şimdi okdr fazla gelioki bana... ben onlara öle dediimde eminim kızıolardır nerde bitti koskoca 75 gün diolardır off yaa offf
bitsin ama artık... bunada şükür daha ilk günler olabilirdi weya hiç gitmemiş gitmeye hazırlanıyor...

aminn hepimizinki iyi olsun inş. gamzecim yaa
çok bişey istemiorz walla sağ salim gelsinler yeterr bizee

deniz evlilik gelince warr ewet mayıs gibi nişan olcakkk inş.

hatta bitmesini istio, sewgilim ilk gittinde 75 günümüz war diyenlere öle özenirdimki ayy ne güsel azıcık kalmış bitmiş derdim şimdi okdr fazla gelioki bana... ben onlara öle dediimde eminim kızıolardır nerde bitti koskoca 75 gün diolardır off yaa offf
bitsin ama artık... bunada şükür daha ilk günler olabilirdi weya hiç gitmemiş gitmeye hazırlanıyor...

evet cnm yaa şimdi banada 3 ay kaldığı içinn herkez bitmiş diyor ama bence kalana deil geçen günlere baksınlar :S

diyorumya cnm şükret.bulmuşsun gül gibi yengeci şikayet etme.ben iki güzel söze aç yaşıyorum biliyonmu sen?duygusuz bir adam benimkisi.ya ben napıyım:eek:klava:

yok şekerim şikayetim Allahıma binlerce şükürler olsunnn
anası benim için dogurmuş beee:lepi:
duygusuz adam değişmiyo kolay kolay sana başarılar dilerim:teselli:

aminn hepimizinki iyi olsun inş. gamzecim yaa
çok bişey istemiorz walla sağ salim gelsinler yeterr bizee

deniz evlilik gelince warr ewet mayıs gibi nişan olcakkk inş.

kız duygu sana söz eğer düğününde eşim izine felen gelmiş olursa yada gelmiş olursa ammaaaaaaaannn yanımda olursa işte söz gelicem düğününe biraz davetsiz misafir oldum ama kabul edersen tabi :eek:

X