Sevdiğini özleyenler buyurun

benım kociş istanbul taksım de harbıyedeee 144 günümüz varrr offff offff bıde oglusum var benım tabııkııı onla zaman gecırıyorummm iş de yım zaten suan daaaa

ya senın canım

benım kociş istanbul taksım de harbıyedeee 144 günümüz varrr offff offff bıde oglusum var benım tabııkııı onla zaman gecırıyorummm iş de yım zaten suan daaaa

ya senın canım

iyiymiş menekşe istanbulda sen nerde oturuyon bide oğlun varmış sana en büyük teselli allahtan hediye allahım bana nasip etmedi henüz öyle bi hediye çok istiyorum ama olduğu yok keşke olsa :CüvCüv::ecrin_bebek::Saruboceq:

hosbulduk gamzecım :)
canım yaaa ısallah bı hal caresıne buluunur pc sızde cook zor zaman gecıyooo olsun beee bızımde safak az gıbı görünüyoo ama az degıl daha coookkkk gecek bu günler arkadaslar bızde herkez gıbı takcak kolumuza sevdıklerımızı gezcek işallah burda bırbırımıze destk olarak günler cabuk gececek dımııı amaaaaaaaaaaaaaaa :)
BIRGÜN GELCEK,BIRGÜN KALCAK...

ya senın canım

oh yaa istanbulun göbegindeymişşş ah benmki orda olaydı her h.sonu ordaydımmm
benimki şanlıurfada..

Evet cook sükür kii istanbulda esim :)
ama gec gitti yas büyük oldugundan tekirdaga cikmisti ustalik sonra ordan secme yaptilar pat istanbul bizde cook sastik isallah seninkilere de darisiii
ama nerde olursa olsun fark etmioo uzaaktaaa yaaa offfff
ben samsundayim ama isim geregi sik sik istanbula gidiyorum görüşüyorum cook sükürrr ya sizler görüşebiliyomusunuz
işallah allah sana da bi bebis nasip eder canim yaaa aslinda cook iyi destek oluyoo oglusum bana
ama cook özlüyoo babasini sürekli babam askere gitti gelcek anne aglama az kaldii diyooo

hozefincim gümüşle iş yürümüyo demişsin bizim de aramızda ama altın, kurtatır mı cnm :))

Sanırım cümlemi yanlış kurmuşum yada anlaşılmıycak şekilde.İş altın yada gümüşle alakalı değil.Sen istediğin kadar aranda yüzük tak dedim ben erkek arkadaşıma.Aileler olmadıkça arada hiçbişey olmuyor.Zaten dün tartıştık yine.Beni çok kırdı,iyice aramız kötü olcak sanırım.Bilmiyorum ne yapıcam.Durup dururken parlıyoruz birbirimize.Ben biraz kırgınım o yüzdende eski neşeli halimle konuşamıyorum onunla...

kaydirigubbakcemile5
haliyle ikinizde de stres var dogal
ne kadardır birlikteydiniz

bazen ben de ona öyle kızıyorum ki şu alttaki sayacı kaldırasım geliyo sırnaşık şey

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile5

haliyle ikinizde de stres var dogal
ne kadardır birlikteydiniz

2yıla geldi canım.Dün çok kırıldım.Telde konuşuyoruz millet sıradaymış tamam falan yaptı,kapamaya yeltenme modu.Kızdım bende bişey konuşuyoruz dedim.Sinirlendi kendi kendine.Kızdım bende iyice patladım.Arıyım mı yarım saat sonra dedim arama uyuycam dedi.İyi dedim kapadım teli.Aramıycam asla.Zaten parasıda yok 2gün kart alamıycağı için oda arayamaz çatlasın meraktan.:1shok:

hımm karşılıklı naz yapıyonus şekerim yaa

Naz mı değilmi bilmiyorum ama ben kırgınım.Ailesi benim kadar aramıyordur sanırım.Herşeyi o biliyor canım neyin ne olduğunuda biliyor.Bu aralar keyifsiz olduğumuda biliyor.Canımın sıkkın olduğunuda biliyor ama yine de böyle davranıyorsa kendi bilir yapıcak bişey yok.Msnde dün kendi gördü gözlerimin altının ne hale geldiğini bunlardan da ders çıkaramıyorsa bende artık umursamam.İnan içim o kadar kırgın ki.Dün msnde gördüğümde gülümseyemedim bile.Gülmeye çalıştıkça gözlerim yaşlandı durdum ki ağlamıyım üzülmesin diye.Ben yine herşeye rağmen onu düşünüyorum...senağlama

haklısın cnm insan fedakarlıklarının karşılıgını görmek istiyo ama şuanki ortamını bilemeyiz
anlıyorum diyebiliriz ama yaşamadan anlayamayız herkesten uzakta şu an
aklından bin tane şey geçiyodur eminim
biraz alttan alıp idare etmek gerek bu dönemde..

Cicikiz seninki de sana uzak benimkide bana uzak yaaaa ne varki herkezin sevdigi ayni sehirde yapsa askerlik offff yaaaa
senin safak kac?

Ben 66gündür hiç olmadığı kadar idare ettim.Annesi ameliyat oldu beni tembihlediler söyleme diye,söylemedim.Öğrendiği dakika arayıp beni payladı,telefonu kapadı ben ağlarken.Sonra özür dilemesi benim için hiç anlam ifade etmez.Kalbim kırık bir kere.Zaten birazda bunu etkisi var belkide keyifsiz oluşumda.Bundan çok fazla etkilendim.Bişey söylüyorum bana canını sıkma diyor.Taştan değilim ben canım var benim nasıl sıkmıyım dedim en sonunda.Aramasam daha iyi belkide en azından sinirim geçer.Oda ararsa açmıyım diyorum ama deli olur orda.(Bak ben hala kızgınken kırgınken bile düşünüyorum onu teli açmazsam deli olur diyorum ama o akşam ve geçen gün bana acımadan kapadı telefonu)kafamçokkarıştı

biraz gaddarmış cnm seninki de yaa:1shok:
biz birbirimize söz verdik mesela ne kadar sinirlensek de yüze tlf kapamak yok

Benimde 5 ay var dahaaaa yaaa gececek diyoruz ama zaman cook az geciyooo
bende ist cook sik geliyorum ama görüşüyorum biraz da olsaa......
Sen gidebiliyomusu hic yoksa izinlerde miiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…