Sevdiğini özleyenler buyurun

nergisim hiç korkma cnm rabbim onların yanında biz burda dualarımızı eksik etmeyelim onları üzmeyelim yeter.

öyle olucak iyi düşününki iyi olsun kızlar.bak ben bile geçmez diyordum kaldı 145 günümüz rabbimin izniyle.bakın görün gelecekler ben sizden daha söz nişan evlilk haberleri duyacam tabi sizde bende bebiş haberleri

öyle olucak iyi düşününki iyi olsun kızlar.bak ben bile geçmez diyordum kaldı 145 günümüz rabbimin izniyle.bakın görün gelecekler ben sizden daha söz nişan evlilk haberleri duyacam tabi sizde bende bebiş haberleri

ne güzel laflar bunlarr kaydirigubbakcemile3
dügün fotolarımızı koycaz biz daha :)
ama sen evlisin bi dügün foton yokmu görseydikkgamyoncuiremsu

sizinkiler sabit diilmi başka bi yere daha gidiyolarmış

canım gittiğinden Beri bu yerdeydiLer....
ama şimdi kış oLduğu için merkeze incekLer...
sonrada pülümürdeki piyadeLer benimkinin oLduğu yere...
komondaLarda yani benimki püLümüre geçicek....
ama püLümüre gittiğinde işte Şafak 60 feLan dicez....

canım gittiğinden Beri bu yerdeydiLer....
ama şimdi kış oLduğu için merkeze incekLer...
sonrada pülümürdeki piyadeLer benimkinin oLduğu yere...
komondaLarda yani benimki püLümüre geçicek....
ama püLümüre gittiğinde işte Şafak 60 feLan dicez....

şafak 60 kaydirigubbakcemile5
zaten alıştı alışıyo derken biter gidergamyoncuiremsu

cnm bilg.bana ait olmadığı için koyamıyorum fotoğraflarımızı yoksa bende isterdim.kullandığım bilg.ticari bilgisayar

gamze canım sagol yaaa ısallah yapılır pc bayada para ıstemısler bune yaaaaaaa sacmalık offfff...
dagtım ıznınde bol bol hasret gıderırsın ısallah coook zor bılıyorum benım kocamın 144 günü kaldııı ama hıc gecmıyooo günler azaldıkcaaa offfffffff offffffffffffff ben bu formu yenı gördügüm ıcın yenı katıldım aranızaaa yok sa kacırırmıydım ...
dostluklar süper valla cogu yazıları okudum
herkez sevdıgıne kovusurda hepımız mutlu oluruz yaaaaaa :)

eeee bayanlar nasılsınız ...........................

cicikız sevindim iyi içimiz biraz olsun rahatlamıştır demi:),menekşe nasılsın günler azalıyor ama geçmiyor ben biraz önce konuştum eşimle çarşıdaymış.az kaldı ama meraklanmayalım bizim diğerlerine moral vermemiz gerekiyor

gülcın ıyıyım msn kapalııı kocanla konusmuyon mu kızzzz :)

yaaa evett az kaldıı gecmıyo gecmıyooo
ama bugün teskere alanlar bıle varrr offff offff napcaz bılmıyorumm :) :)

cicikız sevindim iyi içimiz biraz olsun rahatlamıştır demi:),menekşe nasılsın günler azalıyor ama geçmiyor ben biraz önce konuştum eşimle çarşıdaymış.az kaldı ama meraklanmayalım bizim diğerlerine moral vermemiz gerekiyor

iyi oldu gibi de çarşıya çıkamamış santral yüzünden bugünÇok üzgünüm çoook

gamze canım sagol yaaa ısallah yapılır pc bayada para ıstemısler bune yaaaaaaa sacmalık offfff...
dagtım ıznınde bol bol hasret gıderırsın ısallah coook zor bılıyorum benım kocamın 144 günü kaldııı ama hıc gecmıyooo günler azaldıkcaaa offfffffff offffffffffffff ben bu formu yenı gördügüm ıcın yenı katıldım aranızaaa yok sa kacırırmıydım ...
dostluklar süper valla cogu yazıları okudum
herkez sevdıgıne kovusurda hepımız mutlu oluruz yaaaaaa :)

eeee bayanlar nasılsınız ...........................

tekrar hoşgeldin menekşem iyi bak sizin gene az kalmış canım benim şafak=392 bugün daha çok ...evet pcden çok para istedile yokki param yaptıramam pc kapanıyo ben açıyom o kapanıyo ben açıyom nerdeyse 10 dk da bi kapanıyo ben sinir oluyom öyle geçiyo yatana dek idare edicem böyle tamamen kapanırsa da naparım bilemem

X