Sevdiğini özleyenler buyurun

sevdigim adam artik benim degil...
ben hala israr etsemde kabul etmemekle bitti ama cok özledim onu hemde cok...
sonsuz boslukta gibiyim, benim günesim hic dogmuyor hep karanliklarda gibiyim....

nastii hiç izine gelmeseler daha mı iyi bilmem ki yaa
yeniden gitmiş gibi oluyolar
valla agladım eve gelene kadar :KK43:(

ayy kıyamam...
ben hiç istemiorum izne gelsin çnkü onu burada gördüümde gene alışacam onla olmaya sora gidicek aradan günler geçecek yok yok yok...
sora gene yıkılacam...
yemin törenine gittimde iyiydi ama gelince yıkımı yaşadım ztn ogünden beride toparlanamadım çok kötüyüm hergün zırlıoruuuummm
kavga çıkarıorum gerginim mutsuzum durgunum solgunum...senağlamasenağlamasenağlama
artık dayanamıorum

benim de nişanlım daha gitmedi aralıkta gidicek,tam olarak farkında değilim,ama yinede çok üzülüyorum, insan kendini bi an boşluktaymış gibi hissediyor,düşünmemeye çalışıyorum,bence üzülerek hem onun sinirlerini yıpratıyoruz hem kendimizin,tabi ki elimzide de değil,ama önemli olan bizim burdaki durumumuz değil,onların ordaki durumu,onlar iyiyse rahatlarsa problem yok,ne demişler her şafak tükenmeye mahkumdur.

benim de nişanlım daha gitmedi aralıkta gidicek,tam olarak farkında değilim,ama yinede çok üzülüyorum, insan kendini bi an boşluktaymış gibi hissediyor,düşünmemeye çalışıyorum,bence üzülerek hem onun sinirlerini yıpratıyoruz hem kendimizin,tabi ki elimzide de değil,ama önemli olan bizim burdaki durumumuz değil,onların ordaki durumu,onlar iyiyse rahatlarsa problem yok,ne demişler her şafak tükenmeye mahkumdur.

ne kadar senin gibi desem deee 6ayı kalmış da olsaa aglamaktan alamıyorum kendimisenağlama

ne kadar senin gibi desem deee 6ayı kalmış da olsaa aglamaktan alamıyorum kendimisenağlama

sanırım sen bide daha yeni görüştün o yzden çok daha duygusalsın,bende zaten şimdiden söylüyorum izine gelme diye gerçekten ben ünivrsteden biliyrm h.sonları gelirdi ve pazar günleri giderken içim kan ağlardı resmen.sadece yemin törenine gidicem o kadar.

çok tşk cnm
önceki geldiginde de böle olmuştu hep böle oluyo işin kuralı bu sanırımmm..
9aylık asker artık alışıyo insan biraz da olsa..

sende haklısın canm valla bişi diyemiyorum,ama bende bizmkine az demedim ünivrsiteyi bitir,çok çekti garibim benden:) neyseki bitirttim..

ben ve nişanlım ist.da oturyrz,edirne trakya ünivrs.4 yıllık hemşirelik mezunym nişanlmda 2 yıllık halkla ilşklr bitirdi sonra işte açıköğretimden devam etti ,çok şükür 2 yıl daha okudu ve bitti .

yani bilemiorum cnm off yaa göz görmeyince gönül katlanıyor diyorlar yaaa bence kesinlikle doğru gördükten sonra ayrılması çok koyuo insana... kabullenmek istemio insan...
tamam o orada zor şartlarda nası bi psikolojide olduunu bilemem yaşamadım ve yaşamayacağım... ama bende çok zor günler geçiriyorum... gerek iş yerinde olsun gerek kaldıım yerde... bende ailemden uzaktayım sevdiklerimden yaşadıım şehirden...
tmm arklarım war o şehirde de ama genede çok yalnız hissediorum kendimi terk edilmiş gibi...
ev arkadaşım evlendi gitti... yakın bi arkadaşımda evlendi başka şehire gitti... sevgilimde askerde... o şehirde de yalnız kaldım... yakın arklarım gene war ama olsun...
ev arkadaşımı da çok özlüyorum... aklıma geldikçe, resmini gördükçe gözlerim doluyor... hem sewgilimin hasreti hem ev arkımın hem ailemin hepsi fazla geldi taşıyamıyorum...
ayrıca yaşadığım daha birçok sorunda cabası:KK43:

hayatta her şey yolunda gitmiyo bazen nasticim napalımm sabreden derviş muradına erer inşş
inş sen de evlencen yakında dimi :KK66:

lady zorla bitirttin hee ben de yapmaya çalıştım amaa olmadı yapamadı kısmet diilmiş
belki geldikten sonra açık öğrt okur

laydciğim kolay gelsin sana Allah sabır versin inş yakın ve güsel rahat bi yere çıkar askerinin yeri... o huzurlu olunca sende olursun... en azında bi nebze...
aklının ondan kalması acaba nasıl die düşünmek çok kötü bişeymiş...
aramadıı günlerde tdirgin oluorum merak ediorum... arayınca tavır yapıp ark buldun artık umrunda deilim ortamın güsel heralde diorum... ama ortamının iyi olması beni mutlu ediyor...

haklısın cicikız sabreden muradına erecek inş
bakalım kısmetse bu yaz evlenmeyi düşünüyoruz artık:)

X