Sevdiğini özleyenler buyurun

valla canm seninde hepsi üstüste gelmiş,ama atlatacaksın bu günleri,kendine güven,sevgilinin geleceği günü düşün,arkadaşının evlendiği için mutlu olduğunu düşün ve sende mutlu olmaya çalış.

yok ben özel bi sağlık sigortasında sağlık danışmanlığı yapıyorum hemşirelikten çok dha iyi,nöbet yok en azından,

keşke param olsaydıda eşimin yanına gidebilseydim 50 lira yetiyo yanına gidip gelmeye doğuya gidince hiç gidip gelemicez bari şimdi gidebilseydim keşke.onu görmeye ellerini tutmaya öyle çok ihtiyacım varki.gözlerime bi baksa ellerimi bi tutsa derdim tasam kalmazdı benim.eşime ihtiyacım var senağlama:nazar:

lady cim inan bana çok içimden gelerek dua ediyorum inş hayırlı kolay ve yakın biter çıkar size bize çıkmadı bari size çıksında bi kez daha üzülmeyelim.inş kazasız gitsin gelsin canım :Saruboceq:

Ooofffff Oooffffffffffffffffffff Şafak 274:çok üzgünüm: Gel Teskere Gel! Gel Yarim Gel!!! 15 gündür konuşamıyoruz üst bölgesinden dönemdiler daha senağlama çok özledimmmm:1no2:

Arkadaşım evledii için mutlu olduunu düşünüorum ztn bende mutluyum o mutlu ve huzurlu olduundan ztn tek tesellim bu...
ama sevgilim çok uzakta göremiyorum off off

hııh gamze geldiine göre kızlar hadi gideim biz... okdr kaçtık gene yakaladık...
heheheh şaka yapıorum tabiki gamzeciğim hoşgeldin....

Arkadaşım evledii için mutlu olduunu düşünüorum ztn bende mutluyum o mutlu ve huzurlu olduundan ztn tek tesellim bu...
ama sevgilim çok uzakta göremiyorum off off

hııh gamze geldiine göre kızlar hadi gideim biz... okdr kaçtık gene yakaladık...
heheheh şaka yapıorum tabiki gamzeciğim hoşgeldin....

sağol canım zaten senden başka beni farkeden yokki

ailemleyim ama serbestim canım her istedigimi yapabiliyorum:eek:
son sınıfım edebiyatta

valla bende her istediğimi yapıyordum çok şükür ailemleyken,o yzden 4 yıl sonra eve gelince pek problem yaşamadım,tek özlediğim ev ark.larımdı,onları çok özledim,yinede ne olursa olsun farklı bir şehirde ,kız ark.larınla beraberde aynı evde kalmakta süperdi,neyse biz konuyu baya bi değiştirdk,hepsi geldi geçti,şu an tek derdim benimkini nereye gideceği bu dönemi de bi atlatırsak inş.offff

X