Sevdiğini özleyenler buyurun

Günaysın kıZLar napıorsunuz bakaLım...
Sabah ŞerifLeriniz hayırLı oLsun....sırnaşık şey

Şafak:201

benimkinin daha nereye gitceği belli değil,hayırlısıyla bi belli olsun,böyle beklemek çookkk zor ya,gitsede ben de şafak saymaya başlasam sizin gibi..

benimkinin daha nereye gitceği belli değil,hayırlısıyla bi belli olsun,böyle beklemek çookkk zor ya,gitsede ben de şafak saymaya başlasam sizin gibi..

HakLısın Canım beKLemek Daha zor vaLLa...
bizde bekLedik çünkü gideceği günü...
aLLah sanada sabır versin canım....
kısa dönemmi yapıcak seninkide yoksa uzun dönemmi?

slm kızlar ya ben çok kötüyüm uyuyodum biraz önce tel geldi eşimden uyandım yeri belli olmuş kars sarıkamış oradanda ya hakkari yada tunceliymiş çok moralim bozuldu

demek belli oldu canımm seninki herhalde gezici komando
kars çok kötü diil ama uzaklıgı var işte
gerçi yakın olsa nolur sonuçta askerlik ama
hayırlısı olsun canım ya

karsta durmıcakki merve ya oraya gidecek önce ordan da aktarmalı hakkari yada tunceliye gidecek.keşke kars olsaydı inan bana göbek atardım.yemin ederimki oynardım ama değil kars işte

hımm demek öyle canım moralini bozmamaya çalış yani en azından kocana belli etme hep güleryüzlü ol
Allah yardımcınız olsun hayırlısı olsun

sağolasın canım ya allahım herkesin askerini korusun ben dua ederken herkese ediyom tek kendi kocama değil canım herkesi yuvasına döndürsün kazasız inş bişi olmadan geri gelecek dönecek yuvamıza allahım onu bana bağışlayacak inş:Saruboceq:

ben de sevgilimi çok özledimsenağlama
ancak şubat gibi falan gelebilecek yanıma.. o ankara'da. ben de gidemiyorum..
İnşallah Allah bütün sevenleri bir an önce kavuşturur..:Saruboceq:

sağolasın canım ya allahım herkesin askerini korusun ben dua ederken herkese ediyom tek kendi kocama değil canım herkesi yuvasına döndürsün kazasız inş bişi olmadan geri gelecek dönecek yuvamıza allahım onu bana bağışlayacak inş:Saruboceq:

çok tebrik ederim arkadaşım.. İşte her zaman böyle olumlu konuşun ki olumlu olaylar sizi bulsun.. Atalarımız da demiş" iyi düşün iyi olsun" diye..
Allahın izniyle sağ salim askerliği yapıp gelecek eşin:Saruboceq:

X