Sevdiğini özleyenler buyurun

napıyonuz kızlar şafak 11 olmuş kız gamze üzülme seninde olur birgün ogescim üzülme canım hiç biz 13 ay hiç msnde görüşmedik tlfla görüşmek bile hayal üzülme kız şükret haline canım

selam kızlar..

yazdıklarınız için çok teşekkür ederim..

bugun daha iyiyim çok şükür..
arada bir daralma eminim size de oluyordur
dün bende öyle bir haldeydim işte..

şimdi annemle dışarı çıkmam lazım
size de yazmadan çıkmiyim dedim..
akşama görüşürüz iyi ki varsınıza.s.

hoşbuldukkk canım benimmkaydirigubbakcemile5 kısss ne şanslısın gelio ya daha ne istionn bn gün saya saya yidim kafaı allah kavuştursun bebeim bizidee yaaaaa

deme kıss ben onar onar sayıyom gözüme daha az gözüküo :) 35 tane daha 10 sayıcam gibi.. snnkı nerde asker

şafak 407 geceden sonra406 bitsin artık ya nolur sıkıntı geliyo bazen 300lere bi gelsek haftaya 300 lerde olcaz kızlar kara kara düşünüyorum para meselesini napcaz die para yokki hiç dağıtıma gelip giderken ne koycaz cebine napcaz bilmem allah yardımcım olsun

ben sevgilimle yaptığımız herşeyi çok özlüyorum... son 2 yılımın her anını çok özlüyorum senağlama
ve biliyorum ki bi daha onla sevgilim olarak paylaştığım yeni bir an olmayacak :1no2:

kızlaaaaaar ben geldimhihoyyythihoyyyt

yardımınıza ihtiyacım var yaa

ben p.tesi işe başlıyorum inş.
ama aşkım kasım 7 gibi gelecek
daha erkende olabilrmiş

işe girdiğimde onunla görüşme zamanımız daralacak
sabah 9- akşam 6 çalışcam
bana bişey bulalım 2 gün izinli ol diyo
ya ben daha yeni başlicam daha ilk ayda ne diyebilrim ki patrona:uhm:

bi yandan da 1 hafta kalacak vaktimi aşkımla geçirmek istiyorumsenağlama
bu işi de kaçırmak istemiyorum
napiyim kızlar fikri olan var mı aranıza?senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…