Sevdiğini özleyenler buyurun

iyi geceler kzılar
rüyanızda aşklarınızı görün
we sakın sakın umutsuz olmayınn
askerlik biticek tmm mı
öpüyorum sizleri
byee

ya ben çok kasıyorum kendimi gamzecim
üzülmicem,ağlamicam diye

normalde çok salya sümük ağlayan biriyim
sende başaksın bilirsin :)
güçlü olmaya çalışıp kendimi sıktıkça patlıyor işte bi yerden
bugun böyle oldu sanırım:çok üzgünüm:

şimdi sadece uyumak istiyorum..
inş. sabah kalktıgımda bu ruh halimden kurtulmuş olurum
ve inş. canımın içiyle yarın konuşabilirim

herkese iyi geceler,görüşürüz kızlar

kızlar bunu size yazıyorum ;
seni özlemenin öyle bi kokusu varki;
dünyadaki hiçbir çiçeğe değişmem....
seni özlmenin öyle bi ışığı öyle bi rengi varki;
ağzımdan çıkacak hiçbir kelime anlatmaya yetmeyecek.....
seni böyle deli sevmesem böyle deli özleyemezdimki.....
seni özlüyorum ve ilk günkü gibiyim hiç değişmedim burdayım bekliyorum;
geleceksin biliyorum.........
en güzel günlerimin seninle;
en güzel yarınlarının benimle geçmesi dileğiyle bitanem.....
..............SENİ SEVİYORUM...........

.................. GÜLÜN.............

kızım sen iyice sapıttın gıııı düşüne düşüne.....napabilirizz canım yaa elimizden ne gelirr istersen gaçıralım askerlerimizi olurmu???kaydirigubbakcemile:roflol:

napalım bilmiyorum ama onları mutlu etmek yada şaşırtacak bişey yapalım ne bilim ya.herşeyi benden beklemyin konuşturun yaratıcılığınızı:sm_cool:

ohhhhhhh nacide hanım millet çiçeğim bal yanaklım diyo onlara laf yok ama bize gelince askerim istemiyo diyon walla çok bozuldum ya bizde seviyoz seni biz diyemicekmiyiz yani sen beni sevmiyon herhalll ben öyle anladım :nazar:senağlama

o ablamın birazcık moreli bozuk olduğu için söleyemedim önyargılı davranmassan sevinirim sizleri sevmesem burda hiç durmam hiçbirsey paylasmam yaniii bukadar acıkkkbenneyaptımki

Bende 'o'nu ve onunla birlikte giden eski 'ben'i özledim,özlüyorum:çok üzgünüm: Artık ikisiylede kavuşmak imkansız.....Ne 'o' geri gelebilir..Ne de ben eski'ben' olabilirim...:çok üzgünüm::nazar:

özledigim o, yanimdaki yine o... ama ben onu sevdigim halini özlüyorum... o her sabah msjlarla uyandirisini, yollarima cikisini.. bunlar geride kaldi.. yine yanimda,yine benim... ama ben O'nu özlüyorum, eski O'nu...

X