Sevdiğini özleyenler buyurun

tertiplerim hepinizden özür dilerim walla banyodan çıktıktan sonra kaynanayla bi problem oldu giremedim kk ya allah kahretsin bu kadından nefret ediyorum ya kusura bakmayın lütfen a.s.

tertip bende özledim ya geçen ay çabucak geçmiş meğer bu ay sanki çakıldı yerine hiç geçmiyo ya bitmedi gitti sinirlerim çok bozuluyo walla öğlen oturup saatlerce ağladım öyle bi daraldım ki eşimi yanımda aradım bulamadım çok bunaldım artık senağlamalaelaelaelaelae

noluyo len bu saatte saat 12 olduğuna göre benim şafak 11e indi demektir rahat durun çömezler

noluyo len bu saatte saat 12 olduğuna göre benim şafak 11e indi demektir rahat durun çömezler

hadi len ordan :dilcikar:ne o öyle çömez falan bitiyo die havalanma kızım bizimkilerde bitecek allahın izniyle bizimkiler kazıkmı çakacak sanki elbet onlarda gelecek çok pis devrecilik yapıyon ha hiç bizi düşünmüyon üzülüyorum ben ciddi ciddi diğerlerini bilemem ama ben üzülüyorum senin adına seviniyorum o ayrı ama kendi şafağım aklıma geliyo napimm

kızlar ben bugun çok kötüyüm yaa

içim daralıyor,hiç bu kadar dolmamıştımsenağlamasenağlamasenağlama

iyi ol tabi cnm bnmm bak 2 ayınız bitti bile
darısı diğer ayların başına inş.

ne oldu cnm hayırdır?

ya hafta sonlarını iple çekerdik görüşcez msn.de diye
2 hafta çarşımız yoksenağlama
zaten tel.de doğru düzgün konuşamıyoruz
zaman geçmiyor,haberini alamıyorum

tertip etme ya bak üzme beni bende doluyum zati koyveririm muslukları bak burda olaydın hiç ağlatırmıydım ben seni kıyamam sana ben :teselli:kaydirigubbakcemile

gamze içim çok sıkılıyor
nolur dua edin
Allahım kötü bişey vermesin:1no2:senağlama

gamze inş. yarın ararsenağlama

ALLAHIM ARASIN NE OLUR:Saruboceq:

cnm biz 14 günlük izin hariç 8 aydır hiç ne msnde görüşüorz nede başka türlüü
2 hafta dediğin endirki
sağ salim olduğunu il yeter
beterin beteri war tatlım
nerdeydi askerin?

cnm biz 14 günlük izin hariç 8 aydır hiç ne msnde görüşüorz nede başka türlüü
2 hafta dediğin endirki
sağ salim olduğunu il yeter
beterin beteri war tatlım
nerdeydi askerin?

ankarada canım..
bilmiyorum ya neden bugun böyle oldum bende anlamıyorum

ahhhhh canım ya ağlama nolur arar bak cidden arar canım yıpratma kendini ben dayanamam öyle yaaaa yapma:teselli:klava:

inş.arar gamzecim..
en son konuştugumuzda çok stresliydi
melek gibi çocuk deli gibi olmuş

çarşıların kilitlenmesine sinirlenmiş
dayanamıyorum artık diyo

inş. ustada ankarada kalmaz
çok bunaldı rütbelilerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…