Sevdiğini özleyenler buyurun

işte o yüzden geç gelebilir yol güwenliği olmazsa ömür boyu bile göndermezler of yaa pis hainlerrr

Nesli canim çok az kalmiş bak ne güze sağ salim gitti sağ salim gelicek darisi bizim başimiza kalan:173,biten:287

işaLLah canım işaLLah...
yaa askerLiğimiz bitio bu seferde yoL güvensiz die kaLıo Lar bu ne ya...
offff

yaa bide doğu arabasıyla gelecek yarısını tek başına pf ya bakın şimdi moralim bozulduu

ya şimdi erzuruma kadar konwoy yapacaklarmış zaten askerler arabalrla falan güwenlik falan war ama ordan sonrası siwasa kadar tek ama ordan burada çok sürmüyo ama o hainlerin işi belli olmaz yaa of yaa

geç gelmez şekerim mrk etmeee
yalnız bugün tuncelide terhis olan askerlere saldırmışlar yaralılar varmış sanırımm

bunu duymamıştım ya.uzuldum şimdi.en mutlu gunlerını secmişler.. :1no2: düşünsenize insan o kadar çatışmadan sağ kalıpta terhis olduguna bile inanamaz ya..inşallah hiç birinde önemli bir sorun yoktur..allah şifa versin hepsine...

kız gamze nasıl kahkaha attım anlatamam walla ALLAH MI SÖLETTİ NEE kız gamze pek gençmişsin ewlendiğinde çocuk yoktu galiba düşünmüyon mu gı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…