Sevdiğini özleyenler buyurun

şafak yavaştanda olsa ilerliyor kızlar biten:287 ,kalan:173 şafak beni değil ben şafağı yenicem

naber kız kuruları:icecream: ben geldim şafak 14 zorunuza gitmesinnhihoyyyt :teytey:

cicikız eşim geldi, ilk günler iyiydide eşim bugün hastaneye yattı yarın ameliyat olucak ben kıvranıyorum burda patron yok dükkanda gelirse nasıl izin alıcam diye düşünüyorum derdim büyük yani

hepinizde şafaklarınızı yazıp beni kızdırmaya çalışıyonuz demi tabi hepinizin de azkaldı edin bakalım edin ben böyle etmiycem ama alt devrelere

hepinizde şafaklarınızı yazıp beni kızdırmaya çalışıyonuz demi tabi hepinizin de azkaldı edin bakalım edin ben böyle etmiycem ama alt devrelere

kıss nedöle diosun insan ne kadar sevinio safağı düştüğünde bilionmu senin çokta ondan öle dion azalsın görcez senideeeeee:mymeka:

kız cicikız hep topu bana atıyon hee kızlar hak ettim ama biz konuşamıyoz bile sesine bile hasret kaldım yaa üstelik bir derdim warr geç gelme ihtimalide warr of off ne bahtsızımm

geç gelmez şekerim mrk etmeee
yalnız bugün tuncelide terhis olan askerlere saldırmışlar yaralılar varmış sanırımm

X