Sevdiğini özleyenler buyurun

Günaydın kızLar napıorsunuz baKaLım ...KimseLer varmı...

Şafak:211

GeLLLL 199 GeLLLL:sm_cool:

günaydın nergiscim kimse yok gördüğün gibi dün gecede bayaaaa bi saçmaladık sanki sarhoşlar gibi şafağın çok güzel canım sevin bence bide bana bak ŞAFAK=410 güzelmi sence sevin kızım haline şükret

şükretmezmiyim canım...Bu haLime ...Bir daha asLa iLk başa dönMek istemem...
ama bak seninde 300 Lere az kaLmış....Şeniz

gııızz delimisin bak bizim elli gün geçti ama ben 50 gün bile geriye gidemem walla 50 günde olsa baştan çekemem ölürüm öyle bişi olsa aman 300ler çokmu az sanki oda çok hadi200 falan olsa neyse birazda olsa rahatlardım ama şimdi çok sıkkınım alışamadım bi türlü

yok be canım tamma 200 feLan oLmayı insan çok istio ...ama diyorum bak 300 Ler hızLı geçio nasıL bittiğini anLamıorsun biLe.....hihoyyyt

ondan sonrada 200 Lere geLiorsun zaten....canım benim ....sıkma canını benim içinde bir hayaLdi yemin ederim...haLa inanamıyorum şafağıma....

slm kıssslaaarr..hihoyyythihoyyyt ya bı kaç gundur sorun wardı kk ' de..acamadım..:jeyyar: zaten hastayımdamirmirmirmir.bi öksürük bi öksürükk bıktım yanı.. benım safakım az kaldı :teytey::teytey::teytey::sm_cool: ..tertip yok mu yauw benım? :ecrin_bebek:

gidip askeriyede görmeye izin veriyorlar mı kızlar orda görüşebilir miyiz_? Acemilikte izin verirler mi_?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…