Sevdiğini özleyenler buyurun

Allah herkesi tez zamanda kavustursun...benide...sabahten beri görmedim kocacigimi Askimi Özledim!!!!:asigim: Ya ben ondan 1 gün bile ayri kalamiyorum yaaaaaaaa Asigim Asigim oleyyyyyyyyyyyyyy:asigim:

Kizlar nerdesiniz ya niye kimsecikler yok ben burda yerimde duramiyorum konuşucak sevincimi paylaşicak bi sizler varsiniz nerelerdesiniz

Allah herkesi tez zamanda kavustursun...benide...sabahten beri görmedim kocacigimi Askimi Özledim!!!!:asigim: Ya ben ondan 1 gün bile ayri kalamiyorum yaaaaaaaa Asigim Asigim oleyyyyyyyyyyyyyy:asigim:

bak sen sabahtan beri görmüyorsun özlemişssin bide bize sorsan neler çektiğimizi

gdünyam çok seewindim adına canım darısı başıma bende 15 aydır görmüyom az kaldı bizede 18 gün yaaa çatlada patlaananiknanik sositososito

selam kıslarrrrr

cicikıssss nber askerin napıoooo
görüşüonuz dimii

ya kızlar yaa senağlama moralim bozuldu simdi.
aklıma ilk siz geldiniz kalktım actım pcyi annatiom.
benimki siirt eruhtaydı fakat bu geniş caplı operasyonlar yuzunden sırnaga gitmişti.
orda 4 tane gebertmişler. simdi de dönmüşler birliklerine.
bende bana actı cok mutlu 'askıımmm indik bizi davul zurnayla karsıladılar askmm 4 tane aldık....vs vs ..' dedi. ve benim verdigim tepki; 'hıı iyi.. gurur duyuyorum senle' dedim
e o da dogal olaraktan bozuldu kapattı. of ya niye böyle tepkisiz bi insanım yaa adam benle sevincini paylasmak için aradı moralini bozdum kapadım. :çok üzgünüm:

kimse yokmu kızlar yawwww tabi beni düşünmediniz demi bu kız hasta giremedi die bütün gün kaynattınız akşam olunca çıktınız ben yalnız kaldım hepinize aşk olsun walla

nesliii 15ay boyu hiç mi gelmedi yaww

cicikız hiç sormaa bak acemilikten sonra tekirdağa gitti hiç gelmedi o zaman ordan hemen doğuya aldılar zaten doğuya giderken gardan buradan da geçmişlerdi işte bir tek ozaman gördüm ailesi falanda gelmişti sonra dedilerki siz biraz gidin yalnız kalın konuşun falan dediler işte o gördüğümmsenağlama

bende buradayım gamzeciğim, giremedim bi ara geldim ama siteye giremedim koptu sora anlamadım bi problem wardı ama bütün sitelere girebiliodum buraya gremiodum
benimkide ağustosta gitti ama kaç gün oldu bilmiorum sanırım 58 hehe

hehehe öle mi oluomuş...
ben 58 kaldıında slm werilir sanıodum:)
ama siwasa slmlar hahahaha senimi kıracağım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…