Sevdiğini özleyenler buyurun

şafak saymıyorum kalan günleri değil de geçen günleri sayıyorum kalan günleri düşününce kötü oluyorum

cicikız evet bitti sayılır artık ama 14 ayı hatırlamak bile istemiyorum çok zormuş asker beklemek bizim nişan oldu 1 ay sonra gitti hala yok işte offfff çok özledim artık:KK43:(

allah cümlemize sabırlar versin .sabretmekten başka çaremiz yok kızlar.ben bugün çok mutluyum eşimi görücem 8 aydan sonra ilk defa izine geliyor benim dünyam yerimde duramıyorum çok mutluyum

ıtır buse kısa dönemse az kalmış yaww Allahtan uzun diil

cicikız nehaber naasılsın nasıl geçiyor günler bakalım.hergünün bitimi bizi askerlerimize yaklaştırıyor ne güzel demi.benim dünyam bugün izine geliyor 8 aydan sonra yüzünü görebileceğim rabbime çok şükür:teytey:

merkezde mi ilçe de mi benim ki merkezde yoğun biryerde o yüzden konuşamıyoruz çevremden duyuyorum ilçede olanları daha az sıkıyolarmış

gdunyam ne kadar kalıcak geldiginde kocan
ıtırcım urfada benmki

cicikız 12 günlüğüne geliyor rabbim bir aksilik çıkarmazsa çok bişey değil ama 8 aydan beri görmüyorum ben onu çok özledim.biliyorumki hepimiz özledik aaskerlerimizi,sevdiklerimizi :asigim: diye bağırmak geçiyor içimden

X